Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 10:43)
Per didžiausius karščius porą kart juo tepuosi: vieną, kai nudžiūsta - antrą. Nuo praėjusių metų birželio nieko geresnio nesu atradusi thumbup.gif

Sarura, atgal į buteliuką negrįžta mirksiukas.gif biggrin.gif 


dabar ir aš laimą naudoju, patinka kaitalioti: tai dezodorantą, tai laimą. Dabar laimas trasoje drinks_cheers.gif O sesei su jos antrąja puse labai patiko dezodorantas su citrinų esteriu ir farnesolu, jau antro buteliuko paprašė bigsmile.gif O MB jaučia, aš tą nosimi irgi jaučiu, nes jokių EA papildomai į tokį pagerintą dezodoranto variantą nedėjau, tokį lyg ir kvėpavimą bandantį užimti deo dvelksmą. Bet gal mes čia labai jau jautrūs pasidarėm kvapams arba aš persistengiau ir padauginau. Bet lyg ir ne g.gif

biggrin.gif thumbup.gif

Atsakyti
Ernesin, o kur pirkai[i]Lavera mango šampūną[/i?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 14 liepos 2010 - 12:17
nesuprantu ka blogai darau verysad.gif dariau kremuka, dejau 12ml aliejaus ir 18ml vandens. maisau belekiek laiko, dar nespejau ne koncervantu idet, nieko, o kaip vanduo kazkoks, taip vanduo.. koks, kaip atsiskyres vanduo balzganas nuo kefyro buna.. verysad.gif emulsinio dejau beveik 2g.. ;/ ka blogai darau?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 12:10)
O sesei su jos antrąja puse labai patiko dezodorantas su citrinų esteriu ir farnesolu, jau antro buteliuko paprašė  bigsmile.gif
Gal galima receptą kaip darei 4u.gif


QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 14, 13:15)
Ernesin, o kur pirkaiLavera mango šampūną?

Violey mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 08:52)
Savo papainą turiu jau keli mėnesiai tai lyg ir nieko nepakitę mastau.gif

O aš ateinu pasisakyti apie Aubrey Organic GPB kondicionierių, po ilgesnio naudojimo jis man vis dar tinka ir patinka, tikrai neriebalina plauko, jei čiut ir apsunkina(nors pati nelabai to pastebiu) tai tik į naudą, nes vasarą nuo karščio ir drėgmės plaukai linkę pūstis.
Taip pat po ilgesnio naudojimo Ciel D'azur intensyvaus veido kremo su alaviju atsiliepimai irgi tik geri, nesitepu per karščius kasdien, bet kai pajuntu jog oda tampa dehidtuota, kaip pirmąja pagalba juo ją gaivinu smile.gif
O MB pagaliau atsikratė pleiskanų, šampūną su kondicionieriumi tebenaudoja tuos pačius Alverde su beržais ir šalaviju, bet priedo į kondicionierių dar lašina arbatmedžio EA ir po visko purškiasi Druide losjonu nuo pleiskanų. Galiu tvirtai teigti, kad padėjo būtent tas losjonas, nes naudojant tik arbatmedį akivaizdaus efekto vis gi nebuvo, o po šio jau po pirmojo karto oda tapo švarutėlė ir sveikai nubalusi, tiesiog neatėjau iš kart pasidžiaugti nes bijojau pirmojo laikino efekto, bet praėjus mėnesiui jau galiu drąsiai teigti, kad veiksminga priemonė thumbup.gif


Nuo pleiskanu losjonas taip ir vadinasi - Alverde su berzais ir salaviju, Panoramos nimfalyje uz 12 lt ?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 07 14, 14:01)
Nuo pleiskanu losjonas taip ir vadinasi - Alverde su berzais ir salaviju, Panoramos nimfalyje uz 12 lt ?

Druide losjonas nuo pleiskanu smile.gif
Alverde yra sampunas
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 12:47)
nesuprantu ka blogai darau  verysad.gif


gal gali smulkiau? Šiaip maišyti daug nei reikia, nei galima. Ne visad ir besaikis maišymas į naudą... Aš nesupratau, ar masė susijungė? Jei susijungė, tai tau tiesiog pats skystumas nepatinka? Kokius aliejus dėjai? Nes vieni jungiasi geriau, kiti blogiau g.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 13:00)
Gal galima receptą kaip darei 4u.gif


l.paprastai: distiliuoto vandens, 50-65 ml buteliukui po 1-1,5 oranžinio šaukštelio alūno miltelių, o esterio ir farnesolo kiekvienam buteliukui proporcijas paskaičiavau pagal AN tinklalapį, atmatavau su kolba smile.gif Ir viskas. Ai tiesa, mama pati pasidarė dezodorantą su alūno milteliais, tai sakė labai vykęs levandų ir citrinų eterinių aliejų kvapo mišinys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:09)
gal gali smulkiau? Šiaip maišyti daug nei reikia, nei galima. Ne visad ir besaikis maišymas į naudą... Aš nesupratau, ar masė susijungė? Jei susijungė, tai tau tiesiog pats skystumas nepatinka? Kokius aliejus dėjai? Nes vieni jungiasi geriau, kiti blogiau  g.gif


dejau Rasos negazuota mineralini vandeni, kameliju ir lazdynu aliejus. mase lyg ir susijunge, bet toks grynas vanduo.. net nepanasu, kad skystetu, tik pabalo ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 13:19)
dejau Rasos negazuota mineralini vandeni,


tikriausiai dėl mineralinio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 14:19)
dejau Rasos negazuota mineralini vandeni, kameliju ir lazdynu aliejus. mase lyg ir susijunge, bet toks grynas vanduo.. net nepanasu, kad skystetu, tik pabalo ir tiek smile.gif

Jau neuzpykit uz neismanyma- vandeni sujungus su skystu aliejumi ir ji maisant jus isgaunat kremo konsistencija? blink.gif Daugiau nieko nededant? Jokio vasko, nieko? Kosmosas blink.gif Ne taip kazka supratau ko gero g.gif
Mano maiselis, kuriame vaskas, ekokonservantas ir kiti geriai kremo gamybai graziai sudelioti, ko gero supelys.... Negaliu niekaip prisiruosti- tingine... Nu nera ikvepimo, nors tu ka nori su savim daryk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 14 liepos 2010 - 13:24
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 14:22)
Jau  neuzpykit uz neismanyma- vandeni sujungus su skystu aliejumi ir ji maisant jus isgaunat kremo konsistencija?  blink.gif  Daugiau nieko nededant? Jokio vasko, nieko? Kosmosas blink.gif  Ne taip kazka supratau ko gero  g.gif

pirmoj zinutej rasiau, kad dejau beveik 2g emulsinio vasko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:22)
tikriausiai dėl mineralinio sad.gif

hm.. o gal temperaturu nenutaikiau.. nes rasiau diena pries, kad sulauziau termometra doh.gif
o to mineralinio specialiai begau pirkt, dar mazu kiekiu nebuvo, emiau 2l biggrin.gif nes gyret kelios cia, kad jis geras hidrolatams pakeisti.. o as turiu tik levandu, kurio kvapas mane erzina, tai sakau pabandysiu su vandeniu smile.gif blogai sumasciau matomai
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 14:25)
Nedaskaiciau blush2.gif , taip ir gimsta pletkai  biggrin.gif  4u.gif

buna pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 14 liepos 2010 - 13:26