Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(sher @ 2010 07 14, 09:32)
kur juos laikei ir kur laikai tu, ernesin?

As laikiau vonioje spinteleje, nu pas mane vonioj nera labai karsta... nezinau net, bet tikrai labai smirda, dabar tai jau i saldytuva nunesiau

Tai kam tu juos smirdančius į šaldytuvą dar dedi(nesupyk bet juokinga) lotuliukas.gif Žinok manau tavo uoslė labai jautri ir tiek, specialiai dabar nuėjusi ir savus pauosčiau, tikrai jie smirda, tik kai nekišdavau nosies į maišiuką tai niekada ir nežinojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 09:36)
Žinok manau tavo uoslė labai jautri ir tiek, specialiai dabar nuėjusi ir savus pauosčiau, tikrai jie smirda, tik kai nekišdavau nosies į maišiuką tai niekada ir nežinojau biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tikrai specifinio kvapo, bet niekad nejutau, nes iš arti netyrinėjau smile.gif Šių pasisakymų dėka sužinojau, kad papainas man nekvepia biggrin.gif
Saviškius turiu dar iš antrosios Monicos atsivežtos partijos (senokai... mastau.gif), laikau vonioj, kartais spintelėj, kartais ant lentynėlės (kai reikia po depiliacijos nepamiršt panaudot)
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 09:36)
Tai kam tu juos smirdančius į šaldytuvą dar dedi(nesupyk bet juokinga) lotuliukas.gif Žinok manau tavo uoslė labai jautri ir tiek, specialiai dabar nuėjusi ir savus pauosčiau, tikrai jie smirda, tik kai nekišdavau nosies į maišiuką tai niekada ir nežinojau biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif nu man anksciau jie taip nesmirdedavo biggrin.gif nu va ka tik pauosciau dar karta, nu tikrai smirda labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 08:52)
arbatmedžio EA ir po visko purškiasi Druide losjonu nuo pleiskanų. Galiu tvirtai teigti, kad padėjo būtent tas losjonas, nes naudojant tik arbatmedį akivaizdaus efekto vis gi nebuvo, o po šio jau po pirmojo karto oda tapo švarutėlė ir sveikai nubalusi, tiesiog neatėjau iš kart pasidžiaugti nes bijojau pirmojo laikino efekto, bet praėjus mėnesiui jau galiu drąsiai teigti, kad veiksminga priemonė thumbup.gif


Kokia kaina to losjono ir ar tik Nimfalyje jo yra pirkti? Man taip pat nepavyksta atsikratyti pleiskanų.

QUOTE(Odrey @ 2010 07 14, 09:12)
O jeigu i rutulini buteliuka prispausti citrinos sulciu? Ne tas pats efektas bus nei trinant laimo puselemis?


Satura greitesnė už mane smile.gif Ir aš manaum, kad efektyviausia atsipjauti tam kartui. Bent jau man jokio nepatogumo nesukelia.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 13, 23:16)
Mano šiandienos atradimas (tiesiogine šio žodžio prasme, nes gulėjo užmestas spintoje biggrin.gif) - aviečių milteliai. Nors jie skirti riebiai odai, bet tiko ir man, kadangi turiu gan dideles (mano nuomone) poras ant žandų. Tai jas gerai sutraukė  thumbup.gif Ir šiaip veidas toks kaip išsivalęs, švarus.. be reikalo milteliai taip ilgai užmiršti gulėjo smile.gif Dažnai nenaudosiu, 2k į mėn, manau, bus pats tas smile.gif

Prisidedu prie klausymo - kaip juos naudojai? 4u.gif

Vakar issimuilinau visa kempine ir issiprausiau su DG muilu su OP- nu zinokites, nepatirtas jausmas biggrin.gif - tokia kitokia svara, jauciasi kad nusiprausei kaip zmogus biggrin.gif , keista, bet idomu. Pratinuosi kol kas smile.gif , negaliu pasakyti, kad nenoriu putu kokios dušželės ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 14 liepos 2010 - 09:53
QUOTE(myself @ 2010 07 14, 10:32)
Satura greitesnė už mane  smile.gif Ir aš manaum, kad efektyviausia atsipjauti tam kartui. Bent jau man jokio nepatogumo nesukelia.

gal kvailas klausimas o ka jus trinaqt su tom laimo puselem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 14, 11:08)
gal kvailas klausimas o ka jus trinaqt su tom laimo puselem blush2.gif


Pažastis smile.gif Labai padeda nuo nemalonaus prakaito kvapo, ko tokių karščių jokio kvapo, gal net prakaitavimą kiek pristabdė.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 19:56)
emulsija atsiskirt gali del daug priezasciu. tai naturaalus procesas (tiksliau nenaturalu vandeniui ir aliejui but susijungus smile.gif)
koks aliejaus kiekis? kiek GSE?

aliejaus 12ml, GSE nebepamenu..

QUOTE(ernesin @ 2010 07 13, 21:33)
Su alyvuogėm(žalias) mirksiukas.gif Kitas schmoll.gif

aciu, maniskis Sante baigiasi, noriu kazka pakaitaliot us kokosu aliejum mirksiukas.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 09:01)
kadangi ir man taip nutikę ne kartą, tai manau, kad gali. O kad kaltas GSE, sprendžiu iš to, kad kol jo nelašinu - viskas OK. Tik įlašinu, iškart masė tampa skysta smile.gif

na bandysiu siandien kita koki pasidaryt, ziuresiu kaip sitas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 14, 10:32)
Kokia kaina to losjono ir ar tik Nimfalyje jo yra pirkti? Man taip pat nepavyksta atsikratyti pleiskanų.
Satura greitesnė už mane  smile.gif Ir aš manaum, kad efektyviausia atsipjauti tam kartui. Bent jau man jokio nepatogumo nesukelia.

Pirkau Panoramos Nimfalyje, dabar kai su nuolaida tai 12Lt kainuoja 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 14, 11:08)
gal kvailas klausimas o ka jus trinaqt su tom laimo puselem blush2.gif

Man prakaitavimo nepristabdo, bet kvapas neatsiranda 100% net po 12val smile.gif Per didžiausius karščius porą kart juo tepuosi: vieną, kai nudžiūsta - antrą. Nuo praėjusių metų birželio nieko geresnio nesu atradusi thumbup.gif

Tiesa rašau pirmuosius įspūdžius apie Lavera mango šampūną: kvapas nerealus - toks saldžiarūkštis, kaip tik tokiems orams wub.gif Gerai putoja, skalsus, truputį skystesnis už kitus naudotuosius(apelsinų, rugiagėlių, migdolų) - Sarura, atgal į buteliuką negrįžta mirksiukas.gif biggrin.gif Visi kiti įspūdžiai bus po ilgesnio naudojimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 14 liepos 2010 - 10:57
QUOTE(ernesin @ 2010 07 13, 23:59)
O kaip juos naudojai? mirksiukas.gif

Labai paprastai - sumaišiau žiupsnelį miltelių su vandeniu iki košelės ir užtepiau and veido mirksiukas.gif Laikiau apie 5-10 min (nepasakysiu tiksliai kada, bet kai pradėjo džiūt ir traukt veidą).
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 14, 08:32)
kur juos laikei ir kur laikai tu, ernesin?

As laikiau vonioje spinteleje, nu pas mane vonioj nera labai karsta... nezinau net, bet tikrai labai smirda, dabar tai jau i saldytuva nunesiau


Mano svieziai pirktas papainas irgi baisiai smirda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 14, 11:10)
ne nu nesitikejau  biggrin.gif  jie ma ir anksciau smirdedavo  biggrin.gif  bet dabar nu sakes, tikrai kazkas negerai su jais, ismesiu turbut, uzsisakiau jau nauju  smile.gif

Atsakyk, ką tik parašė, kad ir nauji smirda biggrin.gif
Atsakyti