Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 14:09)
tai gal pakartosi?  4u.gif  biggrin.gif

turbut. tik gal negreit.
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 13, 16:49)
dar klausimukas, ar gali kremas suskysteti, jei GSE padauginu?  4u.gif  nes dariau kojom krema anksciau, ir i 30 ml dejau gana daug emuslinio vasko, nes man niekaip netirstejo.. tai vis perkaitindavau ir is viso sueo gal kokie 2,5g em vasko. bet gavosi vistiek ne kremas, o toks skystas losjonas unsure.gif ir po keliu dienu atsikyre aliejus..


emulsija atsiskirt gali del daug priezasciu. tai naturaalus procesas (tiksliau nenaturalu vandeniui ir aliejui but susijungus smile.gif)
koks aliejaus kiekis? kiek GSE?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 13, 19:03)
o kuris losjonas ums patiko labiausiai? smile.gif ten du lyg ir yra

Su alyvuogėm(žalias) mirksiukas.gif Kitas schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit kur Vilniuje galiu nupirkti Juodojo afrikietisko muilo?
Atsakyti
Mano šiandienos atradimas (tiesiogine šio žodžio prasme, nes gulėjo užmestas spintoje biggrin.gif) - aviečių milteliai. Nors jie skirti riebiai odai, bet tiko ir man, kadangi turiu gan dideles (mano nuomone) poras ant žandų. Tai jas gerai sutraukė thumbup.gif Ir šiaip veidas toks kaip išsivalęs, švarus.. be reikalo milteliai taip ilgai užmiršti gulėjo smile.gif Dažnai nenaudosiu, 2k į mėn, manau, bus pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 13, 23:16)
Mano šiandienos atradimas (tiesiogine šio žodžio prasme, nes gulėjo užmestas spintoje biggrin.gif) - aviečių milteliai. Nors jie skirti riebiai odai, bet tiko ir man, kadangi turiu gan dideles (mano nuomone) poras ant žandų. Tai jas gerai sutraukė  thumbup.gif Ir šiaip veidas toks kaip išsivalęs, švarus.. be reikalo milteliai taip ilgai užmiršti gulėjo smile.gif Dažnai nenaudosiu, 2k į mėn, manau, bus pats tas smile.gif

O kaip juos naudojai? mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos o galejo papaino milteliai sugesti? blink.gif kazkaip kai atidariau ta pakiuka nu taip jie smirdeti pradejo, jie ir siaip nekvepia bet dar toks astresnis atsirado.. gal saldytuve juo reikejo laikyti? g.gif
Atsakyti
Savo papainą turiu jau keli mėnesiai tai lyg ir nieko nepakitę mastau.gif

O aš ateinu pasisakyti apie Aubrey Organic GPB kondicionierių, po ilgesnio naudojimo jis man vis dar tinka ir patinka, tikrai neriebalina plauko, jei čiut ir apsunkina(nors pati nelabai to pastebiu) tai tik į naudą, nes vasarą nuo karščio ir drėgmės plaukai linkę pūstis.
Taip pat po ilgesnio naudojimo Ciel D'azur intensyvaus veido kremo su alaviju atsiliepimai irgi tik geri, nesitepu per karščius kasdien, bet kai pajuntu jog oda tampa dehidtuota, kaip pirmąja pagalba juo ją gaivinu smile.gif
O MB pagaliau atsikratė pleiskanų, šampūną su kondicionieriumi tebenaudoja tuos pačius Alverde su beržais ir šalaviju, bet priedo į kondicionierių dar lašina arbatmedžio EA ir po visko purškiasi Druide losjonu nuo pleiskanų. Galiu tvirtai teigti, kad padėjo būtent tas losjonas, nes naudojant tik arbatmedį akivaizdaus efekto vis gi nebuvo, o po šio jau po pirmojo karto oda tapo švarutėlė ir sveikai nubalusi, tiesiog neatėjau iš kart pasidžiaugti nes bijojau pirmojo laikino efekto, bet praėjus mėnesiui jau galiu drąsiai teigti, kad veiksminga priemonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 13, 17:49)
dar klausimukas, ar gali kremas suskysteti, jei GSE padauginu?  4u.gif


kadangi ir man taip nutikę ne kartą, tai manau, kad gali. O kad kaltas GSE, sprendžiu iš to, kad kol jo nelašinu - viskas OK. Tik įlašinu, iškart masė tampa skysta smile.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 18:56)
turbut. tik gal negreit.


bent į topą įtrauk 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(sher @ 2010 07 14, 07:35)
merginos o galejo papaino milteliai sugesti? blink.gif


kur juos laikei ir kur laikai tu, ernesin? Natūralios medžiagos nuo karščio gali kažkiek keisti savo savybes, tarp jų ir kvapą. Jei tik aštresnis jis atsirado, tai nieko. Man atrodo, kad tavo nosis staigiai pajustų, jei jie būtų sugedę iš tiesų ir tapę nebenaudotini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 13, 16:55)
Satura jau atsakė. Gal ir juokingai skamba, bet man asmeniškai kvapo jokio, o anksčiau ir nuo savo gamybos ir nuo pirktinių kvapas būdavo.


O jeigu i rutulini buteliuka prispausti citrinos sulciu? Ne tas pats efektas bus nei trinant laimo puselemis?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 09:01)
kur juos laikei ir kur laikai tu, ernesin?

Virtuvėje, spintelėje prie lango, tiesioginiai saulės spinduliai jos neliečia, bet tikrai nepasakyčiau, kad vėsiausias namų kampelis smile.gif
Atsakyti
Odrey, iš patirties galiu pasakyti, kad man sulčių spaudimas nepasiteisino. Visų pirma, neišdarkytas laimas ilgiau išsaugo savo šviežumą. Atitinkamai naudojant sultis jau jautėsi, kad jos ne pirmos jaunystės, nors buvo laikomos šaldytuve. Antra - apsipilti ir apsiterlioti mažiau šansų pjaustant laimą. O kai sultis supyliau į kažkokį pirktinį deo indelį, per jo rutulinę galvą tos sultys tiesiog bėgo per šonus. Gal tada reiktų jas sutirštinti, bandant įtaikyti į buteliuko savybes, bet neįsivaizduoju, kaip iš tų sulčių padaryti "kisielių" smile.gif
Atsakyti

kur juos laikei ir kur laikai tu, ernesin?

As laikiau vonioje spinteleje, nu pas mane vonioj nera labai karsta... nezinau net, bet tikrai labai smirda, dabar tai jau i saldytuva nunesiau
Atsakyti