Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

O mano mocherinukę rasite čia - nenoriu apkrauti puslapių kilnodama tas pačias nuotraukas, kaip kai kas daro...
Rodaus dar vidurvasarį numegztą, bet taip ir neapsirengtą. Tačiau dabar tokią snieguoliška ji... Melsvai pilka, pastelinė spalvytė. Sijone - dviguba saulė (dvi servetėlės assa.gif )
http://www.supermama...?...75946&st=96

Gerų rankdarbių visoms ateinančiais metais newyear.gif
Atsakyti
Negaliu patiketi kad tai rankomis megzta bigsmile.gif ziauriai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Fantastiška suknelė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 12 27, 22:48)
paprastas,bet ne prastas biggrin.gif
user posted image
user posted image

vau, koks grozis
Atsakyti
sveikos auksarankes smile.gif kuriu klausimeli cia toki. Kiek mazdaug reiktu mochero siulu norint nusimegsti kliosine suknele ilgio iki puses blauzdos? kiek gali reiketi nesigaudau juose blush2.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 28, 14:35)
Moherinuke  smile.gif

user posted image

labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hestija20 @ 2011 01 01, 21:12)
sveikos auksarankes smile.gif  kuriu klausimeli cia toki. Kiek mazdaug reiktu mochero siulu norint nusimegsti kliosine suknele ilgio iki puses blauzdos? kiek gali reiketi nesigaudau juose blush2.gif  aciu is anksto 4u.gif


jei ilgom rankovem apie 7 kamuoliukus
Atsakyti


Mano paskutinis pernai metų mezginys iš dvigubos moheros...





user posted image
Atsakyti
Labai nuostabus mezginukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes

Su naujais metais - daug graziu sekmingu darbeliu 4u.gif

PAkartosiu prasyma - ieskau nesunkau rastelio moherines suknytes sijoneliui - kliosui, kad stipriai platetu, na kad butu toks net pustas sijonukas 2 metu mergytei, suprantu kad to vadinamo servetelinio nelabai pritaikysiu nes jis labai didelis, gal kas turit pasiulymu kokiu rastuku man igyvendinti sias svajone 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 01 02, 15:13)
Sveikutes

Su naujais metais - daug graziu sekmingu darbeliu 4u.gif

PAkartosiu prasyma - ieskau nesunkau rastelio moherines suknytes sijoneliui - kliosui, kad stipriai platetu, na kad butu toks net pustas sijonukas 2 metu mergytei, suprantu kad to vadinamo servetelinio nelabai pritaikysiu nes jis labai didelis, gal kas turit pasiulymu kokiu rastuku man igyvendinti sias svajone  4u.gif  4u.gif

gali imti mažesnę servetėlę tai ir prikaikysi jos raščiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 28, 13:35)
Moherinuke  smile.gif

user posted image


Kiek akuciu uzdejot pradziai sijonelio?as pradejau 110 (mazdaug ant 2-3 metuku), bet ziuriu, kad per daug. Virbalai 4 nr.
Atsakyti