Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2013 09 16, 14:41)
Sveikos mezgejeles 4u.gif  Atsiprasau jei ne i tema, bet gal yra mezgusiu siais siulais? Ar pukuojasi mezginys?
http://www.midara.lt...ra-2.htm?page=2

Parduotuvej pardaveja ikalbejo siuos, parsinesiau namo ri ziuriu, galvoju, jie gi labai man pukuosis, megzt planuoju lyg ponca lyg saly lyg apsiausteli, nzn kaip uzvadinti, norejau kad graziai lengvai kristu tai ir pasiule siuos. Sake isskalbus nesipukuos. Na bet parduot norint, galima daug ka sakyt...Taigi sedziu , ziuriu i juos ir galvoju ar megzti si ju, ar vistik kitu ieskoti. Nes zinau save, jei nusimezgu ri pukuoja, as tikrai jo nenesiosiu schmoll.gif


skaru nesu mezgus, salikus placius esu, taip pat megztinius ir suknias sau mezgus ir nerus, man jie labai patinka, patys nesispurguoja praktiskai ir kitu drabuziu nevelia ( po pirmo skalbimo)
Atsakyti
aciu dar karta. mano mezginys ir bus tik lygiuoju rastu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 12 29, 13:21)
sveikos keliu temute aukstyn ir su tokiu klausimu  blush2.gif
keliose temose anksciau radau si modeliuka
user posted image

norejau paklausti ar kuri nors ji mezge? kaip tuos suraukimus dare ar stulpeliu mezge ar dejot gumyte ir dar paklausti kaip geriau kaklo linija megzti ar paprastai ar reglanu ax.gif  dekui is naksto  4u.gif

Merginos, padekite susigaudyti, kiek uzmesti pradziai mezginio akiu, tarkime tokiam megztukui, man visuomet gaunasi per platu. Jeigu megztukas nuo klubu, tai matuojame klubu apimti, ar kaip? Mano klubai 92cm, patarkite kiek gi akiu reikia, kad butu ne per daug aptempta, butent mezgant su moheros siuliukais. 4u.gif Dekui labai smile.gif
Atsakyti
Niekas už jus nesuskaičiuos, nes siūlų, virbalų storiai skirtingi. Plius pas kiekvieną mezgėją skirtingas įtempimas. Taigi siūlau pasinaudoti senoviniu apskaičiavimo būdu: užsidedat 20 aklių ir pramezgat 20 eilių pavyzdėlį. Tada matuojat cm ir skaičiuojat, kiek jūsiškiams klubams reikės.
Atsakyti
Gal ir taip, bet man tas negalioja, mezgu laisvai, ir kazkodel dazniausiai arba labai platu gaunasi, arba per siaura doh.gif . Su mohera sunku man susidraugauti, arba tik šalius su skraistemis galiu megzti. doh.gif , kad typ top būtų išfasonuota pagal figūra, su plonasiūliais man nesigauna. unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 09 26, 22:07)
Niekas už jus nesuskaičiuos, nes siūlų, virbalų storiai skirtingi. Plius pas kiekvieną mezgėją skirtingas įtempimas. Taigi siūlau pasinaudoti senoviniu apskaičiavimo būdu: užsidedat 20 aklių ir pramezgat 20 eilių pavyzdėlį. Tada matuojat cm ir skaičiuojat, kiek jūsiškiams klubams reikės.


teisingai

QUOTE(japoniuke1 @ 2013 09 26, 23:39)
Gal ir taip, bet man tas negalioja, mezgu laisvai, ir kazkodel dazniausiai arba labai platu gaunasi, arba per siaura doh.gif . Su mohera sunku man susidraugauti, arba tik šalius su skraistemis galiu megzti.  doh.gif , kad typ top būtų išfasonuota pagal figūra, su plonasiūliais  man nesigauna.  unsure.gif  4u.gif


pasnekute teisingai sako, jus pagal savo mezgima turit pasiskaiciuoti kaip ji parasa,as dar isplaunu paziuriu kiek pasitampe,pamezgate tuo rastu kokiu planuojat megztini megzti. Nes tarkim tais paciais virbalais ir siulu mums su mama gaunasis skirtingai. as mezgu laisviau,ji keiciau. As dazniausiai numezgusi viena megztini is tam tikru siulu uzsirasau kiei akiu kiek cm gavos.
Atsakyti
sveikos, turiu klausimą: ar užtenka 80 cm virbalų su valu, norint megzti mocherinę servetelinę suknelę? Ar reikia ilgesnių?

Ačiū už atsakymą 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 04 spalio 2013 - 15:31
QUOTE(Laola @ 2013 10 04, 17:31)
sveikos, turiu klausimą: ar užtenka 80 cm virbalų su valu, norint megzti mocherinę servetelinę suknelę? Ar reikia ilgesnių?

Ačiū už atsakymą  4u.gif  ax.gif



tik vieną numezgiau, bet man užteko.
Atsakyti
Siandien uzbaigtas darbelis smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
IrinaL, super darbelis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2013 10 09, 17:42)
IrinaL, super darbelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
,,Jūros mėlis"
user posted image
Atsakyti