Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

Siandien visai neplanuotai uzsipirkau mocheros ,radau daug ir pigiai tai negalejau nepaimt ax.gif . Dabar galvoju nesugalvoju ka megst g.gif . Mochera ta kaip pries kokia 15 metu budavo ,karaliska lyg tai vadindavo ,ilgas plaukas ,storesnis siulas . Kazin kaip atrodytu suknute , gal kas modeliuka pasiulytumete ?
Atsakyti
o as turiu nemazai mheriniu siulo skirtingu spalvu po 1 matkeli biggrin.gif Vis mastau ka is ju padaryt, ieskau modelio is daug skirtingu spalvu ax.gif
Atsakyti

padėkit prašau. pradėjau megzti iš macherinių siūlų liemenę. ir jau bemezgant ant manęs laaabai daug plaukų...ką daryt, kad mezginys nesiplaukuotų? gal užteks skalbimo?
Atsakyti
QUOTE(mamalora @ 2010 11 20, 01:21)
padėkit prašau. pradėjau megzti iš macherinių siūlų liemenę. ir jau bemezgant ant manęs laaabai daug plaukų...ką daryt, kad mezginys nesiplaukuotų? gal užteks skalbimo?

mezgant, tai jau nieko nepadarysi, o numezgus kiek zinau merginos kisa i saldymo kamera ir palieka nakciai. tada skalbia... ir taip pries kiekviena skalbima... 4u.gif

As nebandziau, tai gal kas bandes pasakys kas ten ir kaip tiksliau... ax.gif

o siaip dar uo macheros kokybes priklauso pukeliu kritimas, buna tokiu, kurios taip seriasi visada, deja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 20, 12:25)
mezgant, tai jau nieko nepadarysi, o numezgus kiek zinau merginos kisa i saldymo kamera ir palieka nakciai. tada skalbia... ir taip pries kiekviena skalbima... 4u.gif

As nebandziau, tai gal kas bandes pasakys kas ten ir kaip tiksliau... ax.gif

o siaip dar uo macheros kokybes priklauso pukeliu kritimas, buna tokiu, kurios taip seriasi visada, deja doh.gif

AČIŪ
Atsakyti
mocheris jau bemezgant nusišeria .
numezgus reikia išplaut su skalbinių minkštikliu .
Atsakyti
Paskutiniai du darbeliai iš mocheros

Reali spalva
user posted image

Kažkiek matosi raštas
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Reali spalva
user posted image
Atsakyti
Va su tom realiom spalvom ir man nesiseka, taip ir neisgavau sitos graziai violetines Angoros siuliuku liemenes

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2010 11 24, 16:23)
Va su tom realiom spalvom ir man nesiseka, taip ir neisgavau sitos graziai violetines Angoros siuliuku liemenes


o kas cia per seilinukai po kaklu ? blush2.gif idomu kaip ant zmogaus atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 24, 17:34)
o kas cia per seilinukai po kaklu ?  blush2.gif idomu kaip ant zmogaus atrodo ax.gif


tongue.gif Nu nuotraukoj tikrai ne puses grozio ner, o atrodo tikrai neblogai ax.gif , primatavau draugei, bet kadangi mano ir drauges gabaritai kur tai kas skirias, tai negaliu demonstruot ant saves. Tikiuos pafotkint ir vaizda apsirengus.
Atsakyti
Padekit suskaiciuoti ta mochera: nusipirkau du kamuoliukus po 25g, bet metru raso tai 210m ant kiekvieno... Virbalus rekomenduoja 3,5-5 (planuoju su 4,5megzti). Idomu, man salis iseis koks (planuoju pusiau kiaurarasciu), ar begt dar nusipirkti.. g.gif Labai balamutina mane tie metrai...
Atsakyti
Pabaiginėju plonos moheros šalį. Kaži ar jį išskalbt pabaigus? g.gif Ar eit taip kaip yra?
Papildyta:
Kambliukas, aš pvz. sumezginėju 4 kamuoliuką. 25g/500 m, virbalai 3,75, rezultatas 60/150 ax.gif
2 tikrai mažai. schmoll.gif
Atsakyti