Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

akirera - labai graži suknelė... Kaip tik artėjančiam šventiniam sezonui... o juodą visada labai sunku fotografuot...

o čia mano mėlynas šiltas moherinis šalis...

user posted image
Atsakyti
Romap, ačiū labai. Jūsų šalis nuostabus. Labai gera spalva thumbup.gif
Atsakyti
baltas ir lengvas silk moherio salis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 01 19, 14:35)
baltas ir lengvas silk moherio salis smile.gif


Raštuką kiek sunkoka įžiūrėti, bet atrodo beprotiškai lengvas ir žavingas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

o kaip megzti servėtėles su 5 virbalais. Gal schemučių galite užrodyti blush2.gif
Labai dailios man tos mocherinės suknutės rutuliniais motyvais smile.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2012 02 20, 22:48)
jam nereikia schemu.Tiesiog reikia penkiais virbalais prisimegzti ivairiu dydziu mazu serveteliu,o paskui jas sujungti pagal reikiamo dydzio iskarpa.

Atsakyti
QUOTE(SmilgaS @ 2013 03 22, 12:25)
Sveiki,

o kaip megzti servėtėles su 5 virbalais. Gal schemučių galite užrodyti  blush2.gif
Labai dailios man tos mocherinės suknutės rutuliniais motyvais smile.gif



tinka bet kokios serveteles.as mezgu bet kaip pridedama akiu tarpais kad nesiriestu.
Atsakyti
Ačiū smile.gif

Atsakyti

Sveikos mezgejeles 4u.gif Atsiprasau jei ne i tema, bet gal yra mezgusiu siais siulais? Ar pukuojasi mezginys?
http://www.midara.lt...ra-2.htm?page=2

Parduotuvej pardaveja ikalbejo siuos, parsinesiau namo ri ziuriu, galvoju, jie gi labai man pukuosis, megzt planuoju lyg ponca lyg saly lyg apsiausteli, nzn kaip uzvadinti, norejau kad graziai lengvai kristu tai ir pasiule siuos. Sake isskalbus nesipukuos. Na bet parduot norint, galima daug ka sakyt...Taigi sedziu , ziuriu i juos ir galvoju ar megzti si ju, ar vistik kitu ieskoti. Nes zinau save, jei nusimezgu ri pukuoja, as tikrai jo nenesiosiu schmoll.gif
Atsakyti
esu mezgusi skaras ir šalikus iš šių siūlų, man jie labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2013 09 16, 20:19)
esu mezgusi skaras ir šalikus iš šių siūlų, man jie labai patinka  thumbup.gif

Laaaaaabai jums aciu thumbup.gif
O tai sedziu, pries juos, ziuriu kai bulius i naujus vartus ir galvoju velniai zino ka biggrin.gif
Bet tai kada jis nustos pukuot? nes pati matkiuka perbraukiau pora syk per rankove, paliko daug plauku, nu ir dvejones kilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 09 16, 16:41)
Sveikos mezgejeles 4u.gif  Atsiprasau jei ne i tema, bet gal yra mezgusiu siais siulais? Ar pukuojasi mezginys?
http://www.midara.lt...ra-2.htm?page=2

Parduotuvej pardaveja ikalbejo siuos, parsinesiau namo ri ziuriu, galvoju, jie gi labai man pukuosis, megzt planuoju lyg ponca lyg saly lyg apsiausteli, nzn kaip uzvadinti, norejau kad graziai lengvai kristu tai ir pasiule siuos. Sake isskalbus nesipukuos. Na bet parduot norint, galima daug ka sakyt...Taigi sedziu , ziuriu i juos ir galvoju ar megzti si ju, ar vistik kitu ieskoti. Nes zinau save, jei nusimezgu ri pukuoja, as tikrai jo nenesiosiu schmoll.gif


as pirkausi raudonos spalvos,numezgiau sau skara ir jos nenesioju,man nei formos nelaiko,ir kazkaip nelabai man jie asmeniskai ax.gif
Atsakyti
Skara ir man is Angora2 nepatiko, formos nelaiko, kiaurarastis prapuola... Sie siulai labiau tinkami megzt lygiu rastu.
Atsakyti