Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

QUOTE(vakare.lt @ 2012 04 13, 18:52)
Sitie  http://www.siulai.eu...p;category_id=1  visiskai nekanda, svelnuciai, svelnuciai  mirksiukas.gif tik gal ne taip labai pukuoti, kaip mohera, bet puko pakankamai turi  mirksiukas.gif


Perskaičius klausimą ir aš pirmiausia apie juos pagalvojau. Numezgiau šalį, tai minkštutis švelnutis. Tik esu girdėjusi, kad skalbiant jie patįsta. Tai suknelės megzt neišdrįstu
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2012 04 03, 22:38)

As man atrodo osinkose buvau radus..
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 04 16, 08:15)
Perskaičius klausimą ir aš pirmiausia apie juos pagalvojau. Numezgiau šalį, tai minkštutis švelnutis. Tik esu girdėjusi, kad skalbiant jie patįsta. Tai suknelės megzt neišdrįstu

As rankom skalbiu, merginos ir viena, ir kita turi is ju sukneles, tai neistyso labai g.gif tik buvau labai nusivylus, kai pirma karta isploviau ir jie pasivele, bet daugiau plaunant nesivelia, kiek pirma kart susivele, tiek ir yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2012 04 16, 08:49)
As rankom skalbiu, merginos ir viena, ir kita turi is ju sukneles, tai neistyso labai  g.gif  tik buvau labai nusivylus, kai pirma karta isploviau ir jie pasivele, bet daugiau plaunant nesivelia, kiek pirma kart susivele, tiek ir yra  ax.gif


pagal mano 3 sijonu praktika , tai pasitempe daugiau nei 5cm.
Tai ivertinant megzti reikia trumpesni neigu nori.
As skalbiu rankomis, dziovinu taip- pirma pakabinu visa gniuzula nusivarvet, o kai nebelasa pakloju saulute ant zemes.
Galvociau, jei truktu ilgio, tai dziovinciau ant pakabos g.gif tada daugiau patystu
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 04 16, 11:33)
pagal mano 3 sijonu praktika , tai pasitempe daugiau nei 5cm.
Tai ivertinant megzti reikia trumpesni neigu nori.
As skalbiu rankomis, dziovinu taip- pirma pakabinu visa gniuzula nusivarvet, o kai nebelasa pakloju saulute ant zemes.
Galvociau, jei truktu ilgio, tai dziovinciau ant pakabos g.gif tada daugiau patystu


Super thumbup.gif Kad ilgyn tįsta, tai ne taip baisu. Labiau bijojau, kad platyn neišsitemptų.
Dabar drąsiai megsiu suknutę ir megztuką tongue.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 16 balandžio 2012 - 11:41
QUOTE(aiwita @ 2012 04 16, 11:40)
Super  thumbup.gif Kad ilgyn tįsta, tai ne taip baisu. Labiau bijojau, kad platyn neišsitemptų.
Dabar drąsiai megsiu suknutę ir megztuką  tongue.gif 
Ačiū 4u.gif


nu jeigu kiaurarastis tai i ploti irgi iseina ben kiek.
siai bliuskutei ratu dejau 132 akis, virbalai Nr.2.5

cia mano ypatingai paprasta bliuskute, megzta su valu - ratu
user posted image
ant kuno atrodo taip, cia megzta gerokai kudesnei figurai blush2.gif
user posted imagebliuskute - komplektui prie tokio sijono
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 27 balandžio 2012 - 09:26
[quote=Viliuteee,2011 03 28, 13:59]
ir as su savo mocherinuku jungiuosi prie graiuju darbeliu
user posted image[u


Labukas.Radau temeleje Viliuteee labai grazia skraiste.Noreciau pabandyti tokia nusimegzti.....O gal,Viliuteee,kokia schema turite,pagal ka nustatyti kur turi buti rankovytes?Buciau labai dekinga,jei galima i az.Lieku laukti Jusu zinutes...Aciu smile.gif
Atsakyti
gal galit pasakyit kiek akiu dedat sijono liemeniui ir kokio storio virbalai, noriu sau , bet biaju deti akis ir vis ardyti.
Atsakyti
Noriu mocherines tunikos. Tik esu ne mezgėja, o nerėja blush2.gif Ar įmanoma nusinerti taip, kad ji būtų tokia pat minkštutė, kaip ir megzta? Gal kažkas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2012 09 19, 18:29)
gal galit pasakyit kiek akiu dedat sijono liemeniui ir kokio storio virbalai, noriu sau , bet biaju deti akis ir vis ardyti.

nu gerai nepamenu, berods sijonui dejau kazkur 120 akiu g.gif
siaip reikia pasimegzti meginuka - kvadratuka koki, ir matuojies kiek tavo mezgimu telpa akiu i 10cm, pasimatuoji savo liemeni ir pasiskaiciuoji kiek akiu reiks uzdeti. pasiderini pagal rasta, +- kelias akis dadedi ar nuimi kad motyvams uztektu. Kiaurarastis mochera buna skystesnis nei lygiu akiu mezgimu. smile.gif
Atsakyti
Stai tokia liemene is kidmocherio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2012 09 19, 10:11)
pagal ka nustatyti kur turi buti rankovytes?

rankovių vieta priklauso nuo žmogaus pečių/nugaros platumo
aš dariau bandymų metodu, iš senos paklodės išsikirpau formą ir pabandžiau kur man patogiau dėti rankovių iškirpimą
Gal yra kokie standartiniai apskaičiavimai?
Pasidalinkit
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2012 11 14, 16:58)
Stai tokia liemene is kidmocherio

kaip gražu thumbup.gif smile.gif thumbup.gif
ir aš noriu
Atsakyti