Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

Bastinga, gražu, ir kokios lygios siūlės bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, sugalvojau ir cia pasirodyti blush2.gif
Galutinis rezultatas:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IrinaL: 14 kovo 2012 - 01:44
Ką bepridursi- tiesiog nuostabu,ir spalva kaip jums tinka bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2012 03 14, 11:28)
Ką bepridursi- tiesiog nuostabu,ir spalva kaip jums tinka  bigsmile.gif  thumbup.gif


Aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
IrinaL, labai gražu - o kiek darbelio.... mezgiau ir aš vieną su dvigubu ar trigubu saulės kliošu... bet rezultatas atperka darbą... super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2012 03 14, 14:05)
IrinaL, labai gražu - o kiek darbelio.... mezgiau ir aš vieną su dvigubu ar trigubu saulės kliošu... bet rezultatas atperka darbą... super  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif puiku ir spalva gera
Atsakyti
IrinaL, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
IrinaL nu nuostabus darbas. Atsiverciau sia temuke ieskodama salio sau. Tai akys ant kaktos issoko. Nu koks grozis. O gal galit parodyt schema is kur ir kaip mezget ax.gif Labai ir as noreciau tokios blush2.gif Jeigu imanoma gaut si nuostabu grozi blush2.gif Paqprasyciau kad mociute numegztu blush2.gif Nemoku as taip. Ir kiek siulu buvo sunaudota?
Beje o jei megzt sali ant kaklo. Kokio mazdaug plocio reiketu ir koki ilgi darote? As noriu kad butu neperdidelis. po striuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2012 03 14, 01:39)
Sveiki, sugalvojau ir cia pasirodyti  blush2.gif
Galutinis rezultatas:
.. ax.gif


zymiai graziau ziurisi isbaigtas variantas mirksiukas.gif

man idomiausia suknutes rankoves g.gif kaip matau reglanas.

o kaip darete ji? atskirai numezget rankoves, ant tiesiu virbalu, o suknute damezgusi iki pazastu verete visas dalis ant vieno valo? g.gif
kiek akyciu dejote rankoves pradzioje, ties riesu? ir kiek akiu jau turejot ties pazastimi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2012 03 13, 16:39)


Super 4u.gif Aisku ik su tokia figura kaip jusu tokia suknele devet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2012 03 14, 01:39)
Sveiki, sugalvojau ir cia pasirodyti  blush2.gif
Galutinis rezultatas:


Labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti