Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

QUOTE(Romap @ 2012 02 15, 09:38)
Sirvita, megztukas - tinkliukas  thumbup.gif  thumbup.gif o jau spalva  thumbup.gif

o čia mano megztukas moherinis....[img]

aciu visoms uz ivertinima 4u.gif , siulu dar liko nes uzteko 1 su puse matkiuko, tai gal dar koks sijonas pavyktu priderint.
Pastebejau kad geriau ziurisi kai apacioje kazkas su sleikutem ar be rankoviu, ant golfo ne taip ziurisi rolleyes.gif

Romap liuks megztukas, man ruda sokoladine spalva isviso laaaabai grazi wub.gif ir skani biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 14, 18:32)
megztukas - tinkliukas biggrin.gif
raštas - "lokio letenėlės"
nelabai foto kokybiška blush2.gif


O, žinau šitą raštą, labai sudėtingas, bet puikiai atrodo gyvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 01 18, 10:03)
dar vienas ,,RUTULINIS" smile.gif
user posted image
user posted image


Gal būtų galima šio nuostabaus megztuko mezgimo schemą gauti?
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 14, 19:32)
megztukas - tinkliukas biggrin.gif
raštas - "lokio letenėlės"
nelabai foto kokybiška blush2.gif


Super thumbup.gif
įdomu dar būtų iš arčiau pamatyt kaip padarytos rankovytės, kaklas mirksiukas.gif
šitą raštą labai myliu, vieną megztuką jau sudėvėjau, antrą baiginėju tuo pačiu rašteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MezguVisiems @ 2012 02 17, 09:01)
O, žinau šitą raštą, labai sudėtingas, bet puikiai atrodo gyvai  4u.gif

rastas nera sudetingas kai mezgi su valu ratu mirksiukas.gif nes visada gera puse i save thumbup.gif

QUOTE(Musiukass @ 2012 02 17, 10:02)
Super  thumbup.gif
įdomu dar būtų iš arčiau pamatyt kaip padarytos rankovytės, kaklas   mirksiukas.gif
šitą raštą labai myliu, vieną megztuką jau sudėvėjau, antrą baiginėju tuo pačiu rašteliu  mirksiukas.gif

rankoves mezgiau istatytas, kita kryptimi nei iprastai, labai daug laiko prazaiciau, nes rastas mezgamas abejose pusese ir geroj ir blogoj doh.gif o ir gavosi per ilgos doh.gif bet nuardyti-patrumpinti neiseina nes kaip minejau, isilgai megzta, tai iveriau gumini siula rolleyes.gif
Kakliukas golfinis, atskirai primegztas surinkus akis, is rasto paimtas motyvas kur tokios "kopeteles". Nesiojant atlenkiu ji per puse, graziau atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 17 vasario 2012 - 10:47
Lyg ir tinka y tema ax.gif megsta is angora 2 siulu.

user posted image
Atsakyti
Tunika panelei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2012 02 17, 17:46)
Lyg ir tinka y tema  ax.gif  megsta is angora 2 siulu.



Gražu:)

Norėjau paklausti, siūliukai tie labai ploni, Jūs mezgėt iš vieno ar dvigubo?
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 02 20, 10:28)
Gražu:)

Norėjau paklausti, siūliukai tie labai ploni, Jūs mezgėt iš vieno ar dvigubo?

Dekui smile.gif
Mezgiau is viengubo ant 1.5nr. virbalu mezgesi labai ilgai bet realiai megstukas man grazesnis nes lengvai persvieciamas ) .
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2012 02 20, 12:37)
Dekui smile.gif
Mezgiau is viengubo ant 1.5nr. virbalu mezgesi labai ilgai bet realiai megstukas man grazesnis nes lengvai persvieciamas ) .


Pagarba už kantrybę smile.gif
Aš nusipirkusi tokių siūlų, planuoju suknelę megzti. Nusimezgiau 2 pavyzdėlius ir viengubo ir dvigubo siūlo. Viengubas gražiau, bet darbo daugiau ax.gif Manau pasirinksiu sudėtingesnį variantą Jūsų megztuką pamačius smile.gif

p.s.o nekanda labai siūliukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 20 vasario 2012 - 13:11
QUOTE(mayja @ 2012 02 20, 13:10)
Pagarba už kantrybę smile.gif
Aš nusipirkusi tokių siūlų, planuoju suknelę megzti. Nusimezgiau 2 pavyzdėlius ir viengubo ir dvigubo siūlo. Viengubas gražiau, bet darbo daugiau ax.gif  Manau pasirinksiu sudėtingesnį variantą Jūsų megztuką pamačius smile.gif

p.s.o nekanda labai siūliukas?

Dekui smile.gif .
As dabar is dvigubo bolero megsti planuoju smile.gif .
Man sitas siuliukas nekanda tikrai kazkas rase kad labai siltas bus megstinukai tai jau ysitikinau tuo smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANETELE: 20 vasario 2012 - 13:14
[quote=Mergelė,2012 02 17, 10:31]
Gal būtų galima šio nuostabaus megztuko mezgimo schemą gauti?

jam nereikia schemu.Tiesiog reikia penkiais virbalais prisimegzti ivairiu dydziu mazu serveteliu,o paskui jas sujungti pagal reikiamo dydzio iskarpa.
Atsakyti