Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

QUOTE(dontstop @ 2010 07 14, 11:49)
Gal visai ir neblogai  smile.gif  Aš pati savojo nenešioju, labai jau storina  blush2.gif  Tad noriu perspėti, kad jis labiau tinka lieknom mamytėm  ax.gif


o varge, as jau antra dali pradejau megzt unsure.gif jei storina tai man netiks, nes ir taip nesu kuduole verysad.gif tai ka daryt... isardyt toki labai jau sunku. Bet kazkaip ir upa numusei, taip uzsidegus mezgiau, butent ilguoju variantu mezgu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 17, 02:14)
o varge, as jau antra dali pradejau megzt unsure.gif  jei storina tai man netiks, nes ir taip nesu kuduole  verysad.gif  tai ka daryt... isardyt toki labai jau sunku. Bet kazkaip ir upa numusei, taip uzsidegus mezgiau, butent ilguoju variantu mezgu  verysad.gif

jei mezgi ilgaji varianta, tada nenusimink 4u.gif nes per talija apjuostas dirzas turetu viska pataisyt mirksiukas.gif arba jei kojytes lieknos, o virsus kaip obuoliukas, tai kojas akcentuot reiktu ir nebus problemos ax.gif
Atsakyti
na mezgu, bet nebera tokio uzsidegimo, ziuresiu kas gausis biggrin.gif pirmas toks rimtas darbas pas mane cia biggrin.gif
Atsakyti
Na tas storinimas kaip ir visi megztiniai, priklauso nuo siulo nuo rasto, nuo modelio. Norint kad nestorintu reiktu rinktis plonesne mochera ir vertikaliu liniju rasta, o jau modeliuka pagal save, koks tinka koks patinka.

Va pasirodau savo megztuka is labai plonos mocheros ax.gif
user posted image
Atsakyti
VAJEI KOKS GROZIS, cia jau aukstasis pilotazas wub.gif
Atsakyti
nors nelabai pagal sezoną tinkamas, bet pagaliau pabaigtas darbelis... user posted image
Atsakyti
[quote=Romap,2010 07 27, 19:51]
nors nelabai pagal sezoną tinkamas, bet pagaliau pabaigtas darbelis...

Labai gražus šalis bigsmile.gif
Kokio numerio virbalais mezgėt?
Atsakyti
QUOTE(erioske @ 2010 07 28, 11:10)
Labai gražus šalis bigsmile.gif
Kokio numerio virbalais mezgėt?

10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 07 27, 18:51)
nors nelabai pagal sezoną tinkamas, bet pagaliau pabaigtas darbelis... user posted image


Fantastika, aš tokį pat turiu, ir spalva ir raštas lotuliukas.gif , labai gražu, prieš 2-3 metus nusimezgiau. O jau kol raštuką supratau kaip megzti tai kankinausi gal 20 min. kol "dašilo", dar ir mamai tokį tik violetinį numezgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 02, 20:46)
Fantastika, aš tokį pat turiu, ir spalva ir raštas  lotuliukas.gif , labai gražu, prieš 2-3 metus nusimezgiau. O jau kol raštuką supratau kaip megzti tai kankinausi gal 20 min. kol "dašilo", dar ir mamai tokį tik violetinį numezgiau  biggrin.gif

tai jau taip biggrin.gif labai populiarus raštelis biggrin.gif
Atsakyti
na visai numire temele negi niekas nieko nebemezat is mohceros
Atsakyti
pagaliau kazkas parase 4u.gif
Atsakyti