Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

QUOTE(Bijuna @ 2011 02 10, 11:15)
Sveikos. Turiu tokiu siulu:
http://www.yarnart.i...ay.aspx?uid=54#
2 "matkelius" (tik spalva 214) ka galeciau nusimegsti  g.gif  Noriu reto megztuko, gal "musyciu" rastu tiktu  g.gif Aciu  4u.gif

Turiu megztuką musyčių raštu, tankų, atrodo visai neblogai, tik siūlų tos musytės suvalgo nemažai. Dviejų sruogų neužteks.
Rinkčiausi gražų kiauraraštį ir megzčiau 3 nr. virbalais.
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 02 10, 18:10)


Labai gražus wub.gif
Atsakyti
Kid mocherio kostiumėlis ,

ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lusasita - nuostabiai zavu! thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita labai grazu nuostabu wub.gif
Atsakyti
Puikus kostiumėlis, puikiai rankelės padirbėjo !
Vakar mačiau per TV "Valanda su Rūta". Svečiavosi Mama Rokkenrol . Buvo apsivilkusią nuostabią moherio suknelę, man labai patiko. Bet kai aš labai jautri tokiems siūlams, tai vis galvojau, ar jai "nekanda". O kaip yra tikrovėje?
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 02 16, 01:33)
Puikus kostiumėlis, puikiai rankelės padirbėjo !
Vakar mačiau per TV "Valanda su Rūta". Svečiavosi Mama Rokkenrol . Buvo apsivilkusią nuostabią moherio suknelę, man labai patiko. Bet kai aš labai jautri tokiems siūlams, tai vis galvojau, ar jai "nekanda". O kaip yra tikrovėje?


Mohera moherai nelygu mirksiukas.gif Aš jautroka visokiems dūrimams ir vilnoms, tai esu truputį atsargi su mohera. Turiu keletą megztinių, bet pirkau tikrai gerus siūlus, būtent kad mažiau kąstų, su šilku. Tai kai oras vėsus/šaltas, labai gerai, niekas nieko nekanda, šilta malonu. O vasarą moherinio rūbo tikriausia niekaip neapsirengčiau. Jei nors kiek per šilta, paprakaituoji, iškart viskas kanda ir duria doh.gif
Atsakyti
Lusasita, kaip visada labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biruteja: 16 vasario 2011 - 20:30
Lusasita thumbup.gif fantastiškai gražu.

Dėl kandimo tai kaip kam. Aš negaliu ant nuogo kūno rengtis, nes užsikasyčiau negyvai. Net neįsivaizduoju kokius siūlus reikėtų imti, kad nekastų g.gif
Atsakyti
užsimaniau ilgo moherinio švarko. Radau tokius pustorius siūliukus, 55% mohera,15%vilna, 30%poliamidas, 50g/100m. Norėčiau lygaus rašto, bet pabijojau, kad gali labai ištysti.
Patarkite koks raštas padėtų išlaikyti formą
Atsakyti
Moherinė suknelė sesei...
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti