Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Anqeliukas @ 2010 07 22, 08:10)
Kasdien vakarieniauti eidavome kaip ir visi - ir su šlepetėm (na ne visai šlepetėm - gražiom bekulnėm basutėm  rolleyes.gif ), ir šortukais  tongue.gif Gal ir eitume kitaip, bet pagrindiniame restorane žiauriai tvanku ir karšta, tad apsirengti kitaip nelabai ir gautųsi. Be to, visi aplinkui buvo apsirengę lygiai taip pat.
O vakarienės į a la carte restoraną ėjome ne vakariniais, bet ilgais drabužiais - bet buvome vos ne vieninteliai taip apsirengę  doh.gif Dar vyras po to burbėjo ant manęs kam liepiau jam apsirengti kelnes vietoje šortų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

su sortais neileisdavo,net 4 zv viesbutyje Iberostar tinkle tongue.gif
mano apranga buna ne vakarine,bet..kokteiline,lengvai pasipuosiame-merginos(dukra ir as) su suknutemis(dukra su puosnia biggrin.gif ) vyrai su baltais marskinukais ir kelnemis 4u.gif
Viskas priklauso nuo viesbucio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 22 liepos 2010 - 19:52
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 07 22, 20:51)
su sortais neileisdavo,net 4 zv viesbutyje Iberostar tinkle tongue.gif

sortai sortams nelygu, bet jeigu vyru i eilini bendraji vakarienes restorana neileistu su bridzais, tai toks viesbutis yra atitrukes nuo Turkijos realybes. Apie baltus marskinius as is viso patyliu user posted image bet gal as nuo ju (marskiniu) darbe pavargstu, todel poilsiaudamas noreciau laisvalaikio aprangos (nemaisyti su sportine) ax.gif
Del a la carte labai nesigincysiu, bet anie turi irgi i restorana paneseti. Nes mes gi visi sutarsim, kad McDonald irgi tik juokais vadinam restoranu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 22, 19:33)
sortai sortams nelygu, bet jeigu vyru i eilini bendraji vakarienes restorana neileistu su bridzais, tai toks viesbutis yra atitrukes nuo Turkijos realybes. Apie baltus marskinius as is viso patyliu user posted image bet gal as nuo ju (marskiniu) darbe pavargstu, todel poilsiaudamas noreciau laisvalaikio aprangos (nemaisyti su sportine)  ax.gif
Del a la carte labai nesigincysiu, bet anie turi irgi i restorana paneseti. Nes mes gi visi sutarsim, kad McDonald irgi tik juokais vadinam restoranu  mirksiukas.gif

na sortai tai ne bridzai 4u.gif skirtumas yra manau mirksiukas.gif
O balti lengvi lininiai marskinukai,man nedarbiniai o labiau laisvalaiko 4u.gif balti darbiniai tai labiau kaip as sakau " krakmolyti " tai irgi skirtumas jauciasi...lengvume mirksiukas.gif ir nevarzyme thumbup.gif kalbant apie lininius ir sventiskumas jauciasi ir laisvumas...bent jau is MB zodziu ax.gif
Ir vaikai kazkaip abu pageidaudavo patys pasipuostyi wub.gif matyt jau skiria pliaza nuo sventines(bent jau mums) vakarienes ax.gif
Bet cia vel kiekvienam individualu,mes noredavome sventes kas vakara,per vakariene,juolab,kad ir aplinka tinkama buvo sukuriama,aisku neperlenkdavome lazdos ir su vakarinemis suknelemis ir smokingu neidavavome lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2010 07 22, 13:46)
Po tavo postų vis pagalvoju gal aš kitam Kemer Resorte buvau  lotuliukas.gif
Niekam nebuvo įdomu kaip kas apsirengęs nei bendram restorane, nei ala carte, buvo rusai ir su šortais, ir su tapkėm ala carte ir niekas nei pusė žodžio nepasakė  schmoll.gif

drinks_cheers.gif matyt ir aš ne tam Kemer Resorte buvau biggrin.gif vieną kart tik mačiau, kad paprašė poilsiautojo išeiti 9 ar apsirengti), nes į Turkišką vakarą atėjo su šortais ir viskas, be tapkių, be maikės....na bet čia buvo šiek tiek alaus ar ko stipresnio padauginęs biggrin.gif o šiaip tai ėjo visi kaip norėjo apsirengę, net į ale carte restoranus doh.gif daugiau pasipuošdavo rusės:su vasarinėm suknelėm, gražesnėm basutėm, šukuosenom.......
Atsakyti
Aš dar vieną klausimėlį turiu.. 4u.gif

O kur jūs pasižiūrit, ar nepakeistas skrydžio laikas? Aš žiūrėjau Vilniaus oro uosto puslapį štai čia, bet mūsų skrydis nepažymėtas.. Ar kelionių skrydžius vėliau sužymi?
Atsakyti
QUOTE(blondie-girl @ 2010 07 23, 08:48)
O kur jūs pasižiūrit, ar nepakeistas skrydžio laikas? Aš žiūrėjau Vilniaus oro uosto puslapį štai čia, bet mūsų skrydis nepažymėtas.. Ar kelionių skrydžius vėliau sužymi?

Veliau mirksiukas.gif Ziurekit i keliones organizatoriaus puslapi, dazniausiai jie pirmi pataiso skrydzio laika, jeigu jis keiciasi
Atsakyti
QUOTE(blondie-girl @ 2010 07 23, 13:47)
Aha, jau radau..  4u.gif  Tai mums perkėlė skrydį..  doh.gif  Turėjom 9h ryto išskrist.. Tai visa diena jau nuplaukė..  mad.gif  O pranešt niekas nesiteikia, gerai, kad pas jus pasiskaičiau, kad reikia pasidomėt, ar neperkeltas skrydis.. Būtumėm kukavę Vilniuj visą dieną..  doh.gif

Apie maisto ir gėrimo kuponus trumpai čia.
Visa direktyva čia.
Kiek supratau, tai norint juos gauti, teks registruotis.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 23, 15:02)
aha, pasitaiko, be jokios aiskios priezasties nusileisti vietoj Palangos Vilniuj biggrin.gif Isivaizduojat, nuvaziuoju is Kauno i Palanga, palieku masina, nuskrendu paatostogauti, parskraidina i Vilniu, autobusu nuveza i Palanga, tada jau riedu savo ratais i Kauna. Fantastika, ania  bigsmile.gif  Pasitaiko...

drinks_cheers.gif
ir dar kai tezai vietoj 3 val skrydi padaro 5val irgi "pasitaiko" doh.gif Del Novaturo, tai bent jau tokiu bajeriu nebuvo su jais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAZ @ 2010 07 23, 14:30)
Bet kai tenka Milo oro uoste aštuonias valandas kukuot... doh.gif Keturiasdešimt laipsnių, pavargę...kaip mano draugei. O jei dar su vaiku.. doh.gif

pries pusantru metu su metinuku vaiku ant ranku skridom is Antalijos i Vilniu 11val...persedimas Stambule ir laukimas 7val kito lektuvo... kaip sakant thanks tezams uz super rupinimasi biggrin.gif buvau placiai vsia situacija aprasius kazkurioj kitoj temelej apie organizatorius... nes davede iki pasiutimo... doh.gif
Atsakyti
sweiki 4u.gif 4u.gif o as tokiu klausimeliu gal biski ir ne i tema bet 4u.gif .. gal kas zinote kokios literaturos apie Turkija? apie istorija, paprocius ir t.t smile.gif internete kazkaip pasirode mazokai informacijos apie visa tai doh.gif O taip noretusi panagrineti sia sali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2010 07 23, 16:56)
sweiki  4u.gif  4u.gif  o as tokiu klausimeliu gal biski ir ne i tema bet  4u.gif .. gal kas zinote kokios literaturos apie Turkija? apie istorija, paprocius ir t.t  smile.gif  internete kazkaip pasirode mazokai informacijos apie visa tai doh.gif O taip noretusi panagrineti sia sali bigsmile.gif


Pagooglink pvz., Lonely planet Turkey. Pabaigoje gali prideti zodi rapidshare - ismeta nuoroda, is kur galima atsisiusti 2007 m. gida. Informacija konkreti, minimali, bet susipazinimui pilnai pakanka. thumbup.gif

Pabandom, ar veikia nuoroda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 23 liepos 2010 - 16:13
QUOTE(Shopaholic @ 2010 07 23, 13:38)
Tai vat mane siutas ima kad jie nelabai rupinasi keleiviu komfortu, kaip kad daugelis seimu su mazais vaikais neskrenda i Egipta del palyginti ilgo skryzio,

na skrydis i Turkija trunka sapie 3 valandas,kartais buna 3,5 i Egipta 4,5 val na mano manymu net su vaikais tai nera didziulis skirtumas tas 1-1.5 valandos.
I Egipta manau daugelis su vaikais nerizikuoja,nes daugiau apsinuodijimo atveju buna vadinasi "Faraonu liga",reikia itin atidziai rinktis viesbucius,o Turkijoje toks reiskinys retesnis g.gif
Atsakyti