Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Anqeliukas @ 2010 07 22, 12:05)
Išėjimas į kiemą bendras, tuoj nuotraukos paieškosiu. Pirmame aukšte gali būti tamsoka dėl medžių ir krūmų. Bet realiai kiek ten kambaryje būsi, mes beveik visą laiką lauke buvome, prie jūros  rolleyes.gif
Dėl tų VIP gultų nežinau, nepasidomėjau kažkaip  blush2.gif Mums pilnai užteko paprastų, mažiukas vis tiek dienos metu miega tik vėžime, ir žaisti norėjo su akmenukais ant jų sedėdamas  lotuliukas.gif , tad neišnaudotume VIP privalumų  ax.gif

oi Angeliuk ačiū ir už vaizdinę medžiagą. Dabar klok po Smurkos parašymo, koks jūsų kambarys? standart? o tai tuose maziukuose namukuose 2 a. irgi standart?

QUOTE(Smurka @ 2010 07 22, 13:15)
Dėl apgyvendinimo Simenoje Sun clube tuščių vilčių nepuoselėkite schmoll.gif Viešbutis pilnas, kartais būna net perpildytas, buvo, kad žmones vienai nakčiai net į Fantaziją ar Simeną viešbutį perkeldavo (ne mano turistus, ačiū dievui). Jei užsisakėte standartinį kambarį, tai ir gausite standartinį 22kvadratų numerį, į kurio kvadratūrą įeina ir WC, vonia, prieškambaris... Tad pats gyvenamasis kambarys lieka mažiukas, vos tinkamas dviems žmonėms. Todėl kai pristato trečią lovą, visas kambarys gaunasi lovodromas. Nusiteikite tam. Beje,tokią informaciją turi jums ir agentūros perduoti dar prieš perkant kelionę, kambariai Simenoje tikrai mažiukai ir tik laimongo atsitiktinumo dėka galimi geresni variantai.
...

Smurka tu čia negąsdink unsure.gif tai jei užsisakėm Sim. sun club standart nori pasakyti dar gali kitur apgyvendinti g.gif niu nesupratau blondinka as blush2.gif
Atsakyti

mes vienus sutikome kurie jau 4 karta simenoje ir 15 dienu buvo, sake geriau neranda 4u.gif


suzinojau toki dalyka kad vitaminai pantogar kurie pas mus virs 100lt turkijoje tik 10 euru doh.gif tik gaila kad pervelai suzinojau... gal kas galetu parvesti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *furnikuca*: 22 liepos 2010 - 14:03
QUOTE(Martyna @ 2010 07 22, 14:46)
Bet aš nesuprantu kodėl jie taip rašo kataloguose tą plotą g.gif Žmonės todėl ir jaučiasi apgauti, kad pirkadami pagalvoja negi netilpsim 22 kvadratų kambary, net minties nekyla paklaust agentūroj ar čia su viskuo doh.gif

Kataloguose rašomas ne kambario, o numerio plotas.

QUOTE(PUka @ 2010 07 22, 15:00)
Smurka tu čia negąsdink  unsure.gif  tai jei užsisakėm Sim. sun club standart nori pasakyti dar gali kitur apgyvendinti  g.gif  niu nesupratau blondinka as  blush2.gif

Jei užsisakėte standartą jus ir privalo apgyvendinti standarte. O bet tačiau visko pasitaiko. Kaip minėjau iš simenos MANO turistų niekas nebuvo iškėlę į kitą viešbutį,o starams pasitaikė. Kita vertus, jei vienai nakčiai perkeltų į Fantaziją, tai dar gal net geriau
Papildyta:
QUOTE(PUka @ 2010 07 22, 15:25)
blink.gif  o tai ir kiekis tas pats

Kiek pastebėjau, Turkijoje visi vaistai pigesni
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 07 22, 14:50)
Sveiki, kokia temperatūra dabar Turkijoj?

Ką galit pasakyt apie Daima resort Kemere?
vakar mums kaina gavos 6100 su kapeikom, šiandien jau 5052 doh.gif kaip suprantu geriau neskubėt? ar čia todėl, kad nebedaug vietų likę?

Pasekit tema- apie Daima yra tikrai daug parasyta. 23 puslapyje yra nuoroda i Zilvino pernykscius atsiminimus.
Del kainos, tai neaisku keliese vaziuojate. Mums lnuo iepos 11d. 2+1 savaitei kainavo 4900lt. Apie 5000 lt 3 asmenims vasaros viduryje- visai reali kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2010 07 22, 16:25)
blink.gif  o tai ir kiekis tas pats

taip tas pats kiekis va snd pas kirpeja buvau ziuriu stovi sako parveze is turkijos doh.gif galejo pries isvaziuojant pasakyti...
egipte taip pat sake jie pigus .
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2010 07 22, 16:26)
Kataloguose rašomas ne kambario, o numerio plotas.
Jei užsisakėte standartą jus ir privalo apgyvendinti standarte. O bet tačiau visko pasitaiko. Kaip minėjau iš simenos MANO turistų niekas nebuvo iškėlę į kitą viešbutį,o starams pasitaikė. Kita vertus, jei vienai nakčiai perkeltų į Fantaziją, tai dar gal net geriau


aga fain a manau toj fantazijoj.... simena willas maciau kaip pilnas paludiny buvo putu ir visi seliojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rituliukas25 @ 2010 07 22, 15:39)
Pasekit tema- apie Daima yra tikrai daug parasyta. 23 puslapyje yra nuoroda i Zilvino pernykscius atsiminimus.
Del kainos, tai neaisku keliese vaziuojate. Mums lnuo iepos 11d. 2+1 savaitei kainavo 4900lt. Apie 5000 lt 3 asmenims vasaros viduryje- visai reali kaina mirksiukas.gif

mes du suaugę ir du vaikai ir vienas kūdikis biggrin.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 22, 15:42)
Daug idomiau butu paskaityti jusu siumetinius atsiliepimus, nes maniskiai gali buti ganetinai pasene  ax.gif

drinks_cheers.gif
o kaip ten ta jūra? skaičiau, kad reik eit per kelią? bet tai požemine perėja? o yra ką veikt už viešbučio teritorijos? ta prasme yra netoliese kažkoks miestelis ar pan?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 07 22, 15:49)
o kaip ten ta jūra? skaičiau, kad reik eit per kelią? bet tai požemine perėja? o yra ką veikt už viešbučio teritorijos? ta prasme yra netoliese kažkoks miestelis ar pan?

jura yra
kelias yra
pozemine pereja yra
ka veikt uz tvoros yra, bet nedaug
miestelis yra (Kirisas)
Visa tai per metus tikrai niekur nedingo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 22 liepos 2010 - 15:01
QUOTE(Smurka @ 2010 07 22, 15:26)
Jei užsisakėte standartą jus ir privalo apgyvendinti standarte. O bet tačiau visko pasitaiko. Kaip minėjau iš simenos MANO turistų niekas nebuvo iškėlę į kitą viešbutį,o starams pasitaikė. Kita vertus, jei vienai nakčiai perkeltų į Fantaziją, tai dar gal net geriau

Jei į Fantaziją kelia, tai super manau thumbup.gif Daug geriau nei Simena blush2.gif
Jaučiu nostalgiją šitam viešbučiui, labai man jis patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*furnikuca* @ 2010 07 22, 14:59)
cray.gif ir as i ta lagamina noreciau, nes 7 dienu nei nematyti ...

Jei turėtume vilties, kad abi įtilptume į 20 kg, žinome kas mus nugabens tenai tongue.gif
Aš vis dairiausi garbanės mergaitės, bet nemačiau unsure.gif
QUOTE(PUka @ 2010 07 22, 15:00)
oi Angeliuk ačiū ir už vaizdinę medžiagą. Dabar klok po Smurkos parašymo, koks jūsų kambarys? standart? o tai tuose maziukuose namukuose 2 a. irgi standart?
Smurka tu čia negąsdink  unsure.gif  tai jei užsisakėm Sim. sun club standart nori pasakyti dar gali kitur apgyvendinti  g.gif  niu nesupratau blondinka as  blush2.gif

Mūsų kambarys standartinis buvo ax.gif Bet vietos pakako ir lagaminams, ir vėžimėliui. Va vaikiška lovytę išmetėme už durų po dviejų dienų, nes mažiukas joje nemiegojo, o aš bent 8 kartus prašiau kad ją paimtų - niekaip, tai išnešėme už durų patys. Kur ji dingo po to, nesidomėjau tongue.gif tongue.gif tongue.gif
QUOTE(Martyna @ 2010 07 22, 16:02)
Jei į Fantaziją kelia, tai super manau  thumbup.gif Daug geriau nei Simena  blush2.gif
Jaučiu nostalgiją šitam viešbučiui, labai man jis patiko  wub.gif

Turkai sakė, kad anksčiau Simena buvo pirmoje vietoje, bet dabar atseit apsileido ir Fantazija pirmoje vietoje rolleyes.gif Kaip kažin iš tikrųjų, gal kas žino?
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 22, 15:42)
Daug idomiau butu paskaityti jusu siumetinius atsiliepimus, nes maniskiai gali buti ganetinai pasene  ax.gif

Atsiliepimai siokie tokie jau buvo ka tik grizus, o fotoreportaza bandysiu sukurpti rytoj rolleyes.gif
O cia specialiai Zilvinui Daimos Efesiukas drinks_cheers.gif

http://img267.images...4/p1020032f.jpg

Nesupratau, kodel ismete nuoroda, o ne nuotrauka. Ka as cia ne taip padariau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituliukas25: 22 liepos 2010 - 15:33
Kaip tik Delfi paskaičiau straipsnį kaip ne tik skrydžio laiką pakeičia kaip kad kartais kai kuriem nutinka, o ir oro uostą doh.gif rolleyes.gif

http://pilietis.delf...s.d?id=34720329
Atsakyti
QUOTE(As ir tu @ 2010 07 22, 17:24)
Skrendam 24d i Amelia resort gal dar kas nors dar ten skrenda, arba yra buvusiu noreciau, kad pasidalintumet patirtimi.  gossip.gif


Siemet buvom skaityti tolyn ir tolyn
Atsakyti