Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(jola333 @ 2010 08 17, 10:00)
dėl turistų suvartojamo maisto kiekio.


sakyciau ne suvartojamo, o sumaitojamo, nes jau besotumo jausmas doh.gif pas dvikojus gyvulius tai sakes schmoll.gif

QUOTE(xjurga @ 2010 08 21, 01:15)
Niekaip negaliu apsispręsti  doh.gif  tarp dviejų viešbučių - Akka Antedon (Beldibije) ir Crystal Sunrise Queen (4 km iki Sides). 
Važiuotume su 2 mažais vaikais.
Galvoju Sidėje paplūdimys smėlėtas turėtų būti, tai su vaikais gal ir patogiau būtų... Berods kažkas minėjo, kad ten iki Sidės promenada eina, kuria galima pasivaikščioti, tai čia irgi pliusas būtų. Akka Antedone teritorija didesnė ir gal vaikams labiau tinkamas?
Atstumas nuo oro uosto Antedone 40, o Crystale 65 km. Kaina truputi žemesnė Antedono. Katra iš jų pasirinkti  g.gif

pries 2 dienas grizom is Antedon - nerealus viesbutis wub.gif vaikams ten atskiras pasaulis sukurtas, didele teritorija, milziniskas baseinas, plius dar 3 (30 cm, 50 cm, 120 cm) pagrindinis - 140 cm Tikrai tinkamas vaikams ir ne tik del dideles teritorijos. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Kokiomis avialinijomis ir kokiu lėktuvu šiais metais Novaturas skraidina į Antaliją?
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2010 08 21, 11:56)
Sveiki. Kokiomis avialinijomis ir kokiu lėktuvu šiais metais Novaturas skraidina į Antaliją?

Small Planet - lektuvas i prieki buvo super thumbup.gif
atgal kukuruznykas doh.gif , bet sake, kad uzsakytas Tez Tour cool.gif tai tiek to irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia2 @ 2010 08 21, 10:28)
Teko buti Antedone - puikus viesbutis smile.gif Buvom su 8 men. mazyliu,viskas puikiai, terotorija didele,zalia,yra kur vaika pamigdyti,maistas super,animacija gera,vaizdas nuostabus,nes kalnai matosi...



QUOTE(vasarė @ 2010 08 21, 11:15)
pries 2 dienas grizom is Antedon - nerealus viesbutis  wub.gif vaikams ten atskiras pasaulis sukurtas, didele teritorija, milziniskas baseinas, plius dar 3 (30 cm, 50 cm, 120 cm) pagrindinis - 140 cm Tikrai tinkamas vaikams ir ne tik del dideles teritorijos.  4u.gif


Ačiū už info 4u.gif Agentūroje irgi lyg labiau šį viešbutį siūlo.
O kaip ten paplūdimys? Labai akmenuota? Vaikams norint pasipliuškenti jūroje tai tik ant rankų įsinešti?
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 08 21, 12:05)
Ačiū už info  4u.gif  Agentūroje irgi lyg labiau šį viešbutį siūlo.
O kaip ten paplūdimys? Labai akmenuota? Vaikams norint pasipliuškenti jūroje tai tik ant rankų įsinešti?


siaip zvyriukas, arciau vandens mazi apvalus akmenukai (kokio metro plocio juosta prasideda) Patogiau aisku eiti su avalyne, dienos metu basomis neimanoma pastoveti vien del deginimo nuo ikaitusios zemes
mes nebudavom prie juros, nes ziauriai man vanduo surus veeee, o vat baseinai super - jokio chloro kvapo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 21 rugpjūčio 2010 - 11:15
Laba 4u.gif buvau nusprendus, kad noriu atostogu egipte, bet kai isvydau ziemos laikotarpio kainas (spalio menesio galui) plaukai pasisiause, tai dabar pradedu galvot apie turkija g.gif
Sakykit, ar nebutu per salta spalio gale g.gif Nes kainos tai labai dziugina aki, bent jau siuo metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 08 21, 13:52)
Laba 4u.gif buvau nusprendus, kad noriu atostogu egipte, bet kai isvydau ziemos laikotarpio kainas (spalio menesio galui) plaukai pasisiause, tai dabar pradedu galvot apie turkija g.gif
Sakykit, ar nebutu per salta spalio gale g.gif Nes kainos tai labai dziugina aki, bent jau siuo metu bigsmile.gif


Kainos džiugina nes tai jau pensininkų laikotarpis 4u.gif Man spalį per šalta ten ir lietučiu pavaišina tokiu metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 08 21, 16:00)
Kainos džiugina nes tai jau pensininkų laikotarpis  4u.gif  Man spalį per šalta ten ir lietučiu pavaišina tokiu metu  4u.gif

Na siaip su MB nesam labai karsto oro megejai, tik nesinoretu visas atostogas su megztiniu pravaikscioti g.gif Nu vnz nzn ka cia ir bedaryti g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki, grizome ir mes is Crystal admiral wub.gif tai ka galiu pasakyti, patiko daugiau nei buvo kazkas negerai 4u.gif buvo l. karsta, vakare visi slapi sou ziuredavom... Patiko tezai, vaisino putojanciu vynu lektuve (su atostogu pradzia:) )
Siaip, lauksiu vel turkijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 08 21, 16:21)
Na siaip su MB nesam labai karsto oro megejai, tik nesinoretu visas atostogas su megztiniu pravaikscioti g.gif Nu vnz nzn ka cia ir bedaryti g.gif  doh.gif

Buvau Turkijoje spalio menesi- nuo spalio 2 iki 12. Ir deginomes,ir maudemes,ir karsta buvo.Megztuko uzsideti neteko nei vakare,nei nakti.Oras puikus,diena reikia listi po skeciu. Su plaustais kai plaukeme,tai ta diena kalnuose lynojo.Bet toks saltis kaip pas mus Lietuvoje apniukusia vasaros diena. Bet uztat spali viesbuti turejom labai gera ir nebrangiai,vasara kazin ar butume ji ipirke.
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 08 21, 18:33)
Sveiki, grizome ir mes is Crystal admiral  wub.gif  tai ka galiu pasakyti, patiko daugiau nei buvo kazkas negerai  4u.gif  buvo l. karsta, vakare visi slapi sou ziuredavom... Patiko tezai, vaisino putojanciu vynu lektuve (su atostogu pradzia:) )
Siaip, lauksiu vel turkijos 4u.gif

o visdelto.. isvardinkit minusus 4u.gif Teigiamus dalykelius apie ji nekart girdejom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DEIMUTE @ 2010 08 21, 19:23)
Buvau Turkijoje spalio menesi- nuo spalio 2 iki 12. Ir deginomes,ir maudemes,ir karsta buvo.


Kiek maciau kalba ejo apie spalio pabaiga, o jus buvote spalio pradzioj-vidury, kai dar sakykim uzsitesia geresni orai. Bet kiek pastaruosius du metus man teko spalio pabaigoj buti, nuo spalio 17-20 dienos jau megztuko tikrai reikia ir buna ganetinai vesoka. Aisku orai neprognozuojami, bet kelis metus tokia tendencija yra kad nuo spalio vidurio zymiai ir staigiai oras pablogeja. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 21 rugpjūčio 2010 - 19:25