Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(jolita.martyna @ 2010 08 18, 21:43)
nu pavaro..as tai manau,kad pajaute kad poilsiautojai tokie ,kuriuos galima paveikti ir lengvai perkelti i prastesni viesbuti unsure.gif o is kokio i koki perkele mirksiukas.gif pamenu tik,kad minejot jog uzsaket Krizantema g.gif i koki perkele g.gif

įtariu,kad į 3* Krizantem Katya..kažkada skaičiau atsiliepimus apie Krizantem ir nemažai atvėjų buvo,kai perkeldavo į Katya,kuris yra prastesnis daug
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 08 18, 21:59)
įtariu,kad į 3* Krizantem Katya..kažkada skaičiau atsiliepimus apie Krizantem ir nemažai atvėjų buvo,kai perkeldavo į Katya,kuris yra prastesnis daug


Butent i sita ir perkele sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 08 18, 22:59)
įtariu,kad į 3* Krizantem Katya..


scare.gif Sitas tai blogio sinonimas
Atsakyti
Sveiki, gal ka galite pasakyti apie Tusan beach resort Bodrume? Kazkaip atsiliepimu nerandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2010 08 19, 10:17)
Sveiki, gal ka galite pasakyti apie Tusan beach resort Bodrume? Kazkaip atsiliepimu nerandu  smile.gif


Jeigu cia tas, kuris Kusadasyje

angliskai

rusiskai
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 18, 16:26)
Rugsėjo 9 išskrendam į Kemerą. Kelionių agentūroj davė lapą su ekskursijų aprašymais, bet gal kas iš savo patirties žinok, ką privalu pamatyti, aplankyti, o ką galima ir praleisiti?  ax.gif


Mes su suneliu ka tik gryzom is Kemero. Kadangi gyvenome Dragos Beach Club, tai agentura mums buvo kitoje gatves puseje RADIANT. Kiek veliau klausinejome, tai is ten geri atsiliepimai ir apie ekskursijas, ir apie kainas. Pati asmeniskai buvau istorineje kelioneje- Demras-Mira-Kekovas blush2.gif (nezinau ar taip tiksliai rasosi), kaina 20 doleriu ir sunui ant keliu nemokamai. Gidas pasakojo rusu kalba, bet labai idomiai, kad net sunus nezinodamas rusu idemiai klausesi blink.gif Kita kelione buvo Dzipsafari, tai irgi 20 doleriu kelione ir sunui 5 doleriai uz pietus. Siulau imti pirma dzipa , tai jame dar filmuoja, garsiai leidzia muzika ir ant vaziuojancio dzipo kapoto pasokdina wub.gif Taciau raftingas is tos firmos ne koks, kaimynai plauke, tai labai nepatiko gidai (susidariau ispudi, kad nuo ju priklauso 80proc ekskursijos sekmes) ax.gif yess.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Berazume @ 2010 08 19, 12:45)
Mes su suneliu ka tik gryzom is Kemero. Kadangi gyvenome Dragos Beach Club, tai agentura mums buvo kitoje gatves puseje RADIANT. Kiek veliau klausinejome, tai is ten geri atsiliepimai ir apie ekskursijas, ir apie kainas. Pati asmeniskai buvau istorineje kelioneje- Demras-Mira-Kekovas  blush2.gif (nezinau ar taip tiksliai rasosi), kaina 20 doleriu ir sunui ant keliu nemokamai. Gidas pasakojo rusu kalba, bet labai idomiai, kad net sunus nezinodamas rusu idemiai klausesi  blink.gif Kita kelione buvo Dzipsafari, tai irgi 20 doleriu kelione ir sunui 5 doleriai uz pietus. Siulau imti pirma dzipa , tai jame dar filmuoja, garsiai leidzia muzika ir ant vaziuojancio dzipo kapoto pasokdina  wub.gif Taciau raftingas is tos firmos ne koks, kaimynai plauke, tai labai nepatiko gidai (susidariau ispudi, kad nuo ju priklauso 80proc ekskursijos sekmes) ax.gif  yess.gif  flirt.gif


O kaip pats Dragos viesbutis? Ar ne labai triuksminga ten vakarais.
Yra teke ta viesbuti matyti patiko kad randasi salia juros ir geroje vietoje. O kaip jusu ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(As ir tu @ 2010 08 19, 12:04)
O kaip pats Dragos viesbutis? Ar ne labai triuksminga ten vakarais.
Yra teke ta viesbuti matyti patiko kad randasi salia juros ir geroje vietoje. O kaip jusu ispudziai?


Skaiciau atsiliepimus, kad ten labai triuksminga, taciau pati nepasakyciau g.gif iki 23val muzika buvo leidziama viesbucio kiemelyje, bet veliau skambedavo is kitu viesbuciu. Kadangi musu langas buvo i viesbucio kiema, tai girdejosi tik kieme grojanti muzika. mirksiukas.gif Siaip man nepatiko personalas prie registraturos, ziauriai jau jie nusikale g.gif o vat viesbucio personalas, barmenukai labai super bigsmile.gif beje, pirmas tris dienas mums kambariu netvarke, bet as skandalo nekeliau, nes is esmes turejom 6 rankluoscius o as taupuole ir taip per 7 dienas tik dvejais naudojausi lotuliukas.gif Maistas. Kadangi pirma kart is viso buvau isvaziavus, tai maisto komentuot nelabai galiu. Pasirinkti yra is ko, kai kas pusetina, kai kas labai skanu blush2.gif labiausiai baklazanai. Bet siaip tai pati drasiai rinkciausi si viesbuti, nes esu prisiklausius apie kitus, o be to ir pakranteje jis man maziukas, bet labai jaukus pasirode... wub.gif OIiii, kaip smagu prisimintiiii nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Berazume @ 2010 08 19, 11:33)
Skaiciau atsiliepimus, kad ten labai triuksminga, taciau pati nepasakyciau  g.gif iki 23val muzika buvo leidziama viesbucio kiemelyje, bet veliau skambedavo is kitu viesbuciu. Kadangi musu langas buvo i viesbucio kiema, tai girdejosi tik kieme grojanti muzika.  mirksiukas.gif Siaip man nepatiko personalas prie registraturos, ziauriai jau jie nusikale  g.gif o vat viesbucio personalas, barmenukai labai super  bigsmile.gif beje, pirmas tris dienas mums kambariu netvarke, bet as skandalo nekeliau, nes is esmes turejom 6 rankluoscius o as taupuole ir taip per 7 dienas tik dvejais naudojausi  lotuliukas.gif Maistas. Kadangi pirma kart is viso buvau isvaziavus, tai maisto komentuot nelabai galiu. Pasirinkti yra is ko, kai kas pusetina, kai kas labai skanu  blush2.gif labiausiai baklazanai. Bet siaip tai pati drasiai rinkciausi si viesbuti, nes esu prisiklausius apie kitus, o be to ir pakranteje jis man maziukas, bet labai jaukus pasirode...  wub.gif OIiii, kaip smagu prisimintiiii  nail.gif


Mes Dragose buvom pries 3 metus smile.gif Ar padavejai su barmenais dar soka vakarais savo soki? Man ten patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 08 19, 12:36)
Mes Dragose buvom pries 3 metus smile.gif Ar padavejai su barmenais dar soka vakarais savo soki? Man ten patiko smile.gif


Kiek buvau turkijoj kad visuose v/b jie šoka ir 3* . Man irgi patinka tas reginys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 08 19, 11:45)
Kiek buvau turkijoj kad visuose v/b jie šoka ir 3* . Man irgi patinka tas reginys  biggrin.gif


Kai gyvenom Beldibyje "Club hotel pelpinar" barmenai tikrai nesoko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 08 19, 13:45)
Kiek buvau turkijoj kad visuose v/b jie šoka ir 3* . Man irgi patinka tas reginys  biggrin.gif

o as nei karto nemaciau blush2.gif
Atsakyti