Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

aš dariausi masažą Turkijoje. Pačiame viešbutyje. Sumokėjau daugiau - 25dol, o gatvėje buvo galima už 15-18 nuderėt. Tačiau viešbutyje vienu metu vienoje pirtyje buvo max du žmonės, o gatvėje kiek girdėjau būna po 10-15 suguldo.
likau labai patenkinta. Darė du vaikinai - vienas pirtyje, o vienas jau grynai ant masažo gulto. Vaikinai jauni, ne diedai, ne apsiseilėję.. tongue.gif
Priekabiavimo nebuvo, bet elgėsi drąsiai.

Bet šiaip buvo malonūs ir likau patenkinta tiek jų darbu, tiek pačiu aptarnavimu.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 08 15, 23:38)
aš dariausi masažą Turkijoje. Pačiame viešbutyje. Sumokėjau daugiau - 25dol,  o gatvėje buvo galima už 15-18 nuderėt. Tačiau viešbutyje vienu metu vienoje pirtyje buvo max du žmonės, o gatvėje kiek girdėjau būna po 10-15 suguldo.
likau labai patenkinta. Darė du vaikinai - vienas pirtyje, o vienas jau grynai ant masažo gulto. Vaikinai jauni, ne diedai, ne apsiseilėję.. tongue.gif
Priekabiavimo nebuvo, bet elgėsi drąsiai.

Bet šiaip buvo malonūs ir likau patenkinta tiek jų darbu, tiek pačiu aptarnavimu.

laba
sakyk,o tailandieciu masazitu nera?kazkuriuose viesbuciuose skaiciau,kad yra
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 08 16, 08:21)
laba
sakyk,o tailandieciu masazitu nera?kazkuriuose viesbuciuose skaiciau,kad yra

Yra ir tailandiečių, aš buvau per Novaturą Kemere prieš savaitę hamame, tai ten koks dešimt mergaičių buvo iš Tailando.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 08 16, 09:21)
laba
sakyk,o tailandieciu masazitu nera?kazkuriuose viesbuciuose skaiciau,kad yra



ten, kur buvau aš, tai nei personale, nei gatvėj, nei reklamoj tailandiečių nemačiau...
Atsakyti
QUOTE(Nigsiuke @ 2010 08 15, 16:38)
masazas kainavo 20 doleriu, bet kaip paaiskejo-permokejau gerokai, nes poto mieste matem uz 10 euru..  g.gif 


Nedrisciau sakyt, kad permokejai schmoll.gif Nes uz 10 euru ir bus kaip uz 10 euru, nebent kazkas, kas yra isbandes kelias pirtis parekomenduotu, kad kainuoja tik 10, bet atlieka viska super ir aplinka yra svari
QUOTE(Nada... @ 2010 08 15, 21:54)
turke viena minejo, kad labai vertinamas darbas masazuotojo pas juos, bo turkes nesileidzia svetimu grabinejamos, tai ant turisciu atsigriebia vyrai lotuliukas.gif

O koks skirtumas kuo tu ten toj Turkijoj kurorte dirbi? Pasismailini liezuvi, makaronu prisiverdi, turistems ant usu pakabineji - ir jos jau tavo
Atsakyti
Novaturas rugsėjui ir spaliui pakeitė ketvirtadienio skrydžio laikus į Antaliją. Pasitikrinkite, kas skrenda...
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 08 16, 10:23)
Bet turedamas masazuotojo darbo pazymejima gali legaliai paciupinti  biggrin.gif

Tam nereikia masažuotojo pažymėjimo. Pirtyse už dešimt eurų dirba nekvalifikuoti glostytojai, o ne masažuotojai.Nes masažuotojams reikia mokėti algas, o glostytojams - honorarą šiokį tokį už kūrybinį darbą biggrin.gif
Atsakyti
Del tu apsiseilejimu tai kiek su vietiniais teko kalbeti jie kas savaite vis po kita mergina turi .. ir net musu keliones metu teko matyt, kad kai kurios to ten ir vaziuoja... O siaip aiskino, kad pati Turkija baisi, tik turistiniai miestai paruosti turistams, o pacioj Turkijoj viskas visai kitaip.. Ai, dar mes movem i miesta-i kluba pasokti.. Tai vietinis tas draugas pasivede mane i sona ir sako ''esi mergina, saugok savo gerima.. visur buna negeru zmoniu'' .. Nors nieko nebuvo ir nei maciau, kad kas sukiotusi prie svetimu gerimu nei ka.. nezinau..
Atsakyti
QUOTE(Nigsiuke @ 2010 08 16, 11:34)
O siaip aiskino, kad pati Turkija baisi, tik turistiniai miestai paruosti turistams, o pacioj Turkijoj viskas visai kitaip..

Kas čia šitaip aiškino? bash.gif: Kaip tik Rusijos Turkija yra baisi (čia aš šitaip apie antalijos regioną), o tikroji Turkija yra tiesiog nuostabi wub.gif aišku, yra trūkumų ir ten, bet kur jų nėra? Mūsų Lietuvos kaimuose irgi kraupu, o kai kuriais atvejais net kraupiau nei Turkijoje - čia bent žmonės dirba, o ne samanės butelį dienos metu apsikabinę sėdi
Atsakyti
Man Turkija graži, ir kuo toliau nuo kurortų, tuo geriau. tongue.gif Nieko nėra gražiau už natūralų gamtos grožį. O Turkijoj to gėrio dar yra.. Kai kur mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip tikras turkas niekada nepasakys, kad Turkija negraži, o jei graži, tai tik kurortuose. Turkai yra dideli savo šalies patriotai ir šovinistai net ir tuo atveju, jei jie svajoja apie emigraciją. Be to, pačiuose kurortuose labai daug dirba ne turkų, o atvykėlių iš buvusių SSSR šalių, iš pietinių jos dalių. Jie atrodo kaip turkai, moka turkų kalbą (nes jiems lengviau ją išmokt), bet kalba nesąmones irnesakyk.gif
Atsakyti
Ilgai ziurinejau pasiulymus ir issirinkau 3 viesbucius:
1. Delphin Botanik World of paradise
2. Delphin deluxe resort
3. Simena sun club

Kuri patartumet pasirinkti vykstant spalio 23-30 dienomis, vyresniu zmoniu (75 metai) porai?

Aciu 4u.gif
Atsakyti