Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

neskaičiau visos temos, todėl sorry jei apie tai buvo rašyta..gal kas buvote Fame Residence Kemer (Kemeras) viešbutyje, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 08 11, 20:00)
o ko gi nepabandzius-man visada idomu apziureti gretimus viesbucius,paciam isitikinti kokie jie yra,maza ka gal prireiks ateiciai.
Nesiruoseme ten nei valgyti nei gerti,bet tada praejome nemaza gabala kelio,tad visa savo vandeni isgereme,o dar kai pamateme ledus-butume su mielu noru sumokeje,tam ir pinigine pasiememe maza kas,bet kas nieko nereikalavo tai labai ir nesisiulem biggrin.gif
Beje jei jau ta pacia tema...Kretoje mes vakarais atvaziuodavome pas savo draugus pasisveciuoti(mes gyvenome viename,jie kitame viesbutyje) tai irgi tik pirma karta paaiskinome ko mes norime ateje i viesbucio registratura,kad ieskome draugu,kurie cia apsistoje-darbuotojai paskambino i numeri niekas neatsiliepe,i mobilu irgi niekas(jie buvo isvaziave ir jau grizinejo,tad negirdejo) tad tiesiog paklauseme ar galime mes ju palaukti-leido- paprasciausiai vaiksciojome po visa teritorija,galejome ir gerti ir valgyti(tik nebuvo butinybes patys buvome po vakarienes jau) niekas nieko nedraude,grizo draugai su jais pavakarojome MB isgere pora kokteiliu su draugais,vaikas sulciu niekas nieko nesake.Po poros vakaru ateje mes tik pasakeme kad einame pas draugus net nebeklause pas ka ir iejome i viesbucio teritorija.
O vat stai i viesbuti Kretoje kur mes buvome apsistoje vargu ar ieisi siaip sau g.gif teritorija buvo didziule,bet visa aptverta tvora(pro pliaza irgi galimybes jokios praeiti,nes uztverta ir akmenuota jura toje vietoje),prie ivaziavimo postas su apsauga,nepraleidzia nei masinu nei zmoniu nepatikrine

Pagal numatytas taisykles i viesbuti bet kurioje salyje pas viesbucio svecius gali ieiti per pagr. iejima 4u.gif apie valgyma ir gerima nekalbu bigsmile.gif
pvz. egipte labai grieztai stebima, kad tokie sveciai uz dyka nesinaudotu, kadangi ten daug rusu ir jus draugu, kurie daznai ateina i svecius aplankyti draugu ir apziureti viesbuciu biggrin.gif
Atsakyti
laba
turguj kuo geriausia jiems atsiskaityt-doleriais,eurais ar vietine valiuta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 12 rugpjūčio 2010 - 09:17
QUOTE(girene @ 2010 08 12, 09:17)
laba
turguj kuo geriausia jiems atsiskaityt-doleriais,eurais ar vietine valiuta?

Na siaip mes turejom ir euru ir doleriu,liru taip pat keitemes,bet siaip jiems mielesni doleriai,kitokios valiutos galit ir neturet,nes visur ima dolerius.
Atsakyti
Sveiki,
ruošiamės į poilsiui i Kemera (Goyniuk) ir dėliojamės programėle - ką reikėtų pamatyti. Vienas iš punktų - Goyniuk kanjonas. Ar yra ten buvusių savarankiškai? O gal su ekskursija? Būtų įdomu išgirsti įspūdžius 4u.gif
Kitas klausimėlis gal yra bandžiusų vykti iki Kaş (Kaš) miestelio? Ar verta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(2x_mama @ 2010 08 12, 22:24)
Sveiki,
ruošiamės  į poilsiui i Kemera (Goyniuk) ir dėliojamės programėle - ką reikėtų pamatyti. Vienas iš punktų - Goyniuk kanjonas. Ar yra ten buvusių savarankiškai? O gal su ekskursija? Būtų įdomu išgirsti įspūdžius  4u.gif
Kitas klausimėlis gal yra bandžiusų vykti iki Kaş (Kaš) miestelio? Ar verta?  g.gif

Kaš mano didziausia meile Turkijoje smile.gif tikrai verta smile.gif jaukus ramus miestelis... vaizidingi keliai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, esu naujoke, bet supermamas skaitineju jau geri pora metu, labai dziugu, kad cia tiek issamios informacijos apie Turkija, buvom pirma karta, grizom pries kelias dienas, pries tai issamiai pasiskaitineje cia apie pacia sali thumbup.gif : Turkija patiko, gamta grazi, patys zmones tai toki trintukai, bet po kiek laiko apsipratom.. Susiradom drauga turka.. tai kaip ir buvom cia skaite, suzinojom, kad ekskursijos per vietinius yra 2 kartus pigesnes, negu per pacia agentura, o dar priedo nusideret galima, tai gaunasi apie 3 kartus pigiau smile.gif pacioj turkijoj stebuklingas zodis ''merhaba'' [''labas''] tada jie daug palankesni buna, na, kaip ir visur, mazdaug zinai bent zodi ju kalba smile.gif buvom pirma karta ir tai tik 5 dienas, tad perdaug ispudziu neparsivezem.. su tuo vietiniu , rukem tikra turkiska kaljana, papasakojo apie kultura, apie tai kaip jie ziuri i turistus. Deretis ten labai reikia.. Geriausias budas tiesiog bandyt nuleisti kaina bent per puse, jeigu nesutinka apsisukti ir eiti savais keliais.. tada is nugaros pasigirsta ''wait wait''.. Jokiu budu neparodyt, kad preke patinka, nes kaina uzsaukia milziniska-nepratus deretis kazkaip labai keista tai daryt.. Atrodo perki uz kiek pasako ir viskas, bet va pas juos tada siaubas smile.gif gyvenom 4 zvaigzdziu viesbuti Alanijoje-siaip stengemes prasisukti pigiau, bet va jokios kitos paskutines minutes kaip ir neliko, o spaude laikas del atostogu galo. Turkai labai ikyrus, jeigu eini nors minutei kur be draugo iskarto prisistato kruva, o no ir griezto veido jie tiesiog nesupranta.. arba man taip pakliuvo ant tokiu turku ir rusu pataikyti.. tas labai nepatiko. Buvau turkiskame masaze-gyvenima keiciantis masazas, nors kita vertus buvom su kitais lietuviais-jiems nepatiko, matyt, uztaike metu, kai lauke daug zmoniu, nes mane tai masazavo ir sveite 2 su puse valandos.. Masazas, bent man, tikrai daug geresnis negu Lietuvoje, arba taip papuldavau.. Del vietines valiutos tai mes vezemes dolerius, ir kazkiek euru.. Tai jeigu moki mieste labai daznai jie duoda graza turkijos lyrom, o iskeicia taip kaip jiem atrodo, o ne kaip yra is tikruju.. su tuom irgi reik labai atsargiai. Siaip bent mes susidarem tokia nuomone, kad reikia veztis dolerius, juos vietineje valiutu keitykloje pasikeisti i Turkijos lyras ir nesukti galvos, nes jas priima visur, o ir tada gaunasi daug pigiau viska pirkti. Del viesbucio tai pats viesbutis kaip ir nieko, maistas buvo ne itin, viskas buvo iskaiciuota, o gultai prie juros uz papildoma mokesti.. Del ko labai blogai, nes gultas 5 doleriai, o be gulto prie juros nepagulesi-saule kaitri, kaip vietiniai sake pati karsciausia buna rugpjuti, tada antras pagal karstuma menuo-rugsejis, o visi kiti 4 vasaros menesiai normalus, bet po tokiu Lietuvos karsciu Turkijos karsciai buvo juokas, nors temepratura buvo apie 35, 37 laipsnius karscio, bet , matyt, del klimato tai daug lengviau pakeliama.. Pati Turkija patiko, bet daug labiau as myliu Kroatija ir Kreta.. kita stotele-Egiptas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
masazavo ir sveite 2 su puse valandos

kiek kainavo masazas 4u.gif tikiuosi, moterys moteris masazuoja g.gif
turkijon 3 karta vaziuosiu, bet masaza tik tailande sugebejau pabandyt doh.gif

p.s. nusiteikit, kad deretis egipte dar agresyviau reiks, vien del vietiniu kulturos retai kam egiptas patinka poilsiui g.gif bet ekskursijos, aisku, nepakartojamos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 14 rugpjūčio 2010 - 17:22
QUOTE(Nigsiuke @ 2010 08 14, 14:58)
Sveiki, esu naujoke, bet supermamas skaitineju jau geri pora metu, labai dziugu, kad cia tiek issamios informacijos apie Turkija, buvom pirma karta, grizom pries kelias dienas, pries tai issamiai pasiskaitineje cia apie pacia sali  thumbup.gif : Turkija patiko, gamta grazi, patys zmones tai toki trintukai, bet po kiek laiko apsipratom.. Susiradom drauga turka.. tai kaip ir buvom cia skaite, suzinojom, kad ekskursijos per vietinius yra 2 kartus pigesnes, negu per pacia agentura, o dar priedo nusideret galima, tai gaunasi apie 3 kartus pigiau  smile.gif  pacioj turkijoj stebuklingas zodis ''merhaba'' [''labas''] tada jie daug palankesni buna, na, kaip ir visur, mazdaug zinai bent zodi ju kalba  smile.gif  buvom pirma karta ir tai tik 5 dienas, tad perdaug ispudziu neparsivezem.. su tuo vietiniu , rukem tikra turkiska kaljana, papasakojo apie kultura, apie tai kaip jie ziuri i turistus. Deretis ten labai reikia.. Geriausias budas tiesiog bandyt nuleisti kaina bent per puse, jeigu nesutinka apsisukti ir eiti savais keliais.. tada is nugaros pasigirsta ''wait wait''.. Jokiu budu neparodyt, kad preke patinka, nes kaina uzsaukia milziniska-nepratus deretis kazkaip labai keista tai daryt.. Atrodo perki uz kiek pasako ir viskas, bet va pas juos tada siaubas  smile.gif  gyvenom 4 zvaigzdziu viesbuti Alanijoje-siaip stengemes prasisukti pigiau, bet va jokios kitos paskutines minutes kaip ir neliko, o spaude laikas del atostogu galo. Turkai labai ikyrus, jeigu eini nors minutei kur be draugo iskarto prisistato kruva, o no ir griezto veido jie tiesiog nesupranta.. arba man taip pakliuvo ant tokiu turku ir rusu pataikyti.. tas labai nepatiko. Buvau turkiskame masaze-gyvenima keiciantis masazas, nors kita vertus buvom su kitais lietuviais-jiems nepatiko, matyt, uztaike metu, kai lauke daug zmoniu, nes mane tai masazavo ir sveite 2 su puse valandos.. Masazas, bent man, tikrai daug geresnis negu Lietuvoje, arba taip papuldavau.. Del vietines valiutos tai mes vezemes dolerius, ir kazkiek euru.. Tai jeigu moki mieste labai daznai jie duoda graza turkijos lyrom, o iskeicia taip kaip jiem atrodo, o ne kaip yra is tikruju.. su tuom irgi reik labai atsargiai. Siaip bent mes susidarem tokia nuomone, kad reikia veztis dolerius, juos vietineje valiutu keitykloje pasikeisti i Turkijos lyras ir nesukti galvos, nes jas priima visur, o ir tada gaunasi daug pigiau viska pirkti. Del viesbucio tai pats viesbutis kaip ir nieko, maistas buvo ne itin, viskas buvo iskaiciuota, o gultai prie juros uz papildoma mokesti.. Del ko labai blogai, nes gultas 5 doleriai, o be gulto prie juros nepagulesi-saule kaitri, kaip vietiniai sake pati karsciausia buna rugpjuti, tada antras pagal karstuma menuo-rugsejis, o visi kiti 4 vasaros menesiai normalus, bet po tokiu Lietuvos karsciu Turkijos karsciai buvo juokas, nors temepratura buvo apie 35, 37 laipsnius karscio, bet , matyt, del klimato tai daug lengviau pakeliama.. Pati Turkija patiko, bet daug labiau as myliu Kroatija ir Kreta.. kita stotele-Egiptas  mirksiukas.gif

mieste viska pirkome doleriais-niekas lyromis grazos neatidave schmoll.gif
atostogavome rugsejo pirma puse-karsta tikrai nebuvo,tai manau ne pats karsciausias menuo schmoll.gif temperatura buvo normali,aisku jura kaip arbatele,gavome 2 dienas lietaus.Kartais reikia maziau klausyti ka tie vietiniai kalba biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mes taip pat grįžome iš Antique Roman Palace.
Važiavom pirmą kartą, tai nelabai yra su kuo palyginti. Man asmeniškai ten viskas patiko, itin didelių minusų neturiu.
Maistas labai skanus ir įvairus, sočiai visko užtekdavo. Personalas labai super - draugiški, paslaugūs, bet neįkyrūs, nesijaučia jokio kaulyjimo.
Animacija - silpna. Man asmeniškai gal tik 1 vakaras patiko... visi kiti tokie..neįdomūs, neįtraukiantys. Galbūt todėl labai gerai, kad buvo daug lietuvių, atradome bendraminčių, su kuriais bare leisti laiką buvo visai nenuobodu.
Papludimys žvyro, smėlio, bet basomis labai nemalonu. Krantas akmenuotas, bet jei toliau paplauki - puikus smėliukas. Beje, niekur nėra gelbėtojų? Vienas vyriškis vos vos išsikapanojo, kai bangos buvo sukilusios, o gelbėtojų nebuvo.
Tai kad viešbučiai sugrūsti man nebuvo minusas, kambarį turėjome su vaizdu į jūrą, į baseiną. Tik tiek, kad jei ieškote ramybės - nelabai jos yra, nuolat muzika, triukšmas. Ramios valandos 23-08.30. nors rytas baseine prasideda 10.00.


Taigi didžiausi pliusai - švara, tvarka, personalas, maistas.


Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 08 14, 18:20)
kiek kainavo masazas 4u.gif  tikiuosi, moterys moteris masazuoja g.gif
turkijon 3 karta vaziuosiu, bet masaza tik tailande sugebejau pabandyt doh.gif

p.s. nusiteikit, kad deretis egipte dar agresyviau reiks, vien del vietiniu kulturos retai kam egiptas patinka poilsiui g.gif  bet ekskursijos, aisku, nepakartojamos rolleyes.gif


masazas kainavo 20 doleriu, bet kaip paaiskejo-permokejau gerokai, nes poto mieste matem uz 10 euru.. g.gif Ieina viskas i ta kaina- sauna, poto turkiskas pylingas, plovimas su putom, poto viso kuno masazas, veido masazas ir veido kauke smile.gif nors kauke tai pagal mane man paprasciausia chna uzmete bespalve... doh.gif
Deja, man dare vyras ..
Atsakyti
QUOTE(Nigsiuke @ 2010 08 15, 14:38)
Deja, man dare vyras  ..

o tai blogai?
man irg dare vyras likau labai patenkinta,nes padare subtiliai ir profesionaliai 4u.gif
Atsakyti