Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(rituliukas25 @ 2010 08 07, 20:40)
Cia gi buvo rasoma apie kompa su omni conect o ne apie telefona g.gif
Bet man keista, kaip galejo taip atsitikti, nes musu viesbutyje zmones naudojosi kompjuteriu ir sake , kad viskas OK thumbup.gif

Tai gi ir su omni conect tas pats smile.gif Omnitel ryšiu naudojasi, o viešbutyje gal naudojosi vietiniu internetu?
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2010 08 07, 21:10)
Patys operatoriai informuoja, kad būtume atsargūs nes mobilusis internetas ypač brangus išvykus ir reikia būti atsargiems netyčia telefone neįsijungti interneto.

Na vien tik interneto isijungimas labai daug milijonu nepriskaiciuos. Mano telefoninis GPS'as sugeneruoja nedideli interneto duomenu srauta. Naudojausi Alanijoj, kad nepasiklysciau, tai man kainavo visus 4 lietuviskus centus.
Aisku, jeigu narsykles pradinis puslapis nustatytas i didziuli foto albuma, tai mazai nepasirodys ax.gif
Ir zinoma, kad viesbuciu nemokami WiFi yra jega. Amelia beach resorte net prie baseino veike. Guli, lietuviskus laikrascius ir SM skaitai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

norejau pasiteirauti, kaip del kelioniu draudimo - turime If draudimo kortele - ar Turkijoj jos pakanka ar geriau atskirai draustis? kretoj problemu neturejome...
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2010 08 09, 10:13)
Sveikutes,

norejau pasiteirauti, kaip del kelioniu draudimo - turime If draudimo kortele - ar Turkijoj jos pakanka ar geriau atskirai draustis? kretoj problemu neturejome...

Ir Turkijoje neturesite mirksiukas.gif Svarbu tik zinoti, kurios poliklinikos ir ligonines dirba su siuo draudimu
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 08 09, 10:38)
Ir Turkijoje neturesite mirksiukas.gif Svarbu tik zinoti, kurios poliklinikos ir ligonines dirba su siuo draudimu



Smurka, kaip visada gelbėji smile.gif O kaip tada žinoti, kurios dirba? Klausti If, ar...? Sužiūrėjau prie draudimo dokų, neradau įstaigų sąrašo...
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2010 08 09, 10:47)
Smurka, kaip visada gelbėji smile.gif O kaip tada žinoti, kurios dirba? Klausti If, ar...? Sužiūrėjau prie draudimo dokų, neradau įstaigų sąrašo...

Jei i Kemero regiona vaziuosite, tai gidai pagelbes. Suradom viena medicinine istaiga, dirbancia beveik su visomis Lietuvos draudimo kompanijomis.

O siaip reikia su paciu IF susisiekti. Gal sarasas yra ju internetiniame puslapyje?
Atsakyti
Sveiki. smile.gif
Dar norėčiau pasiteirauti, kiek kainuoja seifo nuoma? blush2.gif Kažkaip neradau niekur, kad būtų kas parašęs...
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 08 09, 14:48)
Sveiki. smile.gif
Dar norėčiau pasiteirauti, kiek kainuoja seifo nuoma?  blush2.gif Kažkaip neradau niekur, kad būtų kas parašęs...

Kazkur po 1 doleri i diena. Jeigu vezates vertingu daiktu, tikrai siulau nuomotis. Bet mes niekad nieko vertingo nesivezame. Tai dokumentus ir lektuvo bilietus uzrakindavome lagamine- niekad niekas nedingdavo.
Atsakyti
Sakykit kur ta riba tarp AI ir UAI? Mes nusipirkom AI tai galvojam dabar kas mums nepriklausys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 08 10, 15:10)
Sakykit kur ta riba tarp AI ir UAI? Mes nusipirkom AI tai galvojam dabar kas mums nepriklausys  g.gif

Nepriklausys importiniai alkoholiniai gerimai, kai kurios paslaugos (tarp ju ir seifas) gali buti mokami. Be to, AI sistema dazniausiai galioja tik iki 22-24 valandos. Konkreciau butu galima atsakyti, jei parasysi viesbucio pavadinima. O jei dar tas viesbutis mano parapijoje, tai is viso galiu smulkiai viska nupasakot kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
AI - viskas įskaičiuota:pusryčiai, pietūs ir vakarienės, alkoholiniai ir gaivieji vietinės gamybos gėrimai.
UAI- viskas įskaičiuota. Importiniai alkoholiniai gėrimai ir papildomos paslaugos - administracijos nuožiūra
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 08 10, 15:17)
Nepriklausys importiniai alkoholiniai gerimai, kai kurios paslaugos (tarp ju ir seifas) gali buti mokami. Be to, AI sistema dazniausiai galioja tik iki 22-24 valandos. Konkreciau butu galima atsakyti, jei parasysi viesbucio pavadinima. O jei dar tas viesbutis mano parapijoje, tai is viso galiu smulkiai viska nupasakot  kas ir kaip mirksiukas.gif


Daima resort juk su UAI ? Nepamenu nei vieno nemokamo importinio alkoholio. Bent jau kokiu norejom, uz tokius mokejom pinigus. Ir minibaro turinys nebuvo panasus i Kemer resort viesbucio.
Mano patirtis sako, kad laaabai slidus skirtumas tarp AI ir UAI ir priklauso nuo konkretaus viesbucio.
Siemet Amelia beach resort su savo AI visi vermutai buvo uz extra chrages.
Papildyta:
QUOTE(Jofky @ 2010 08 10, 15:10)
Sakykit kur ta riba tarp AI ir UAI? Mes nusipirkom AI tai galvojam dabar kas mums nepriklausys  g.gif


dar sviezios sultys greiciausiai bus mokamos ax.gif Nors ir UAI neretai taip buna smile.gif
Atsakyti