Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(jolita.martyna @ 2010 08 03, 19:14)
sioje vietoje pasakyciau,kad ne nuo islepimo priklauso o nuo kainos ir kokybes santykio.


Mano nuomonė šiuo klausimu sutampa su Nodux 4u.gif Jei viešbutis yra tvarkingas, švarus, jaukus, o maistas skanus, aš drąsiai važiuoju į 3 žv. viešbutį ir nematau problemos. Ir šiuo atveju man kainos ir kokybės santykis idealus :rolleyes paminėdama, kad mes neišlepusios, turėjau omeny, kad prabangos man nereikia, užtenka jaukaus paprasto kambario. Kainos ir kokybės santykis didelis gali būti ir paprastam viešbutuke. smile.gif
QUOTE(vasarė @ 2010 08 03, 19:46)

drinks_cheers.gif

as asmeniskai i zemiau nei 4* nevaziuociau  ax.gif


Visi skirtingai, aš geriau į pigesnį viešbutį pietuose nuvažiuosi, o po to užtat antrą kelionę sau leisiu kur į Europą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 08 04, 20:19)
Jei viešbutis yra tvarkingas, švarus, jaukus, o maistas skanus, aš drąsiai važiuoju į 3 žv. viešbutį ir nematau problemos. Ir šiuo atveju man kainos ir kokybės santykis idealus  :rolleyes paminėdama, kad mes neišlepusios, turėjau omeny, kad prabangos man nereikia, užtenka jaukaus paprasto kambario.

Turbut visi sutarsim, kad 3* gali buti mielas ir patogus. Ir nebutinai 5* = prabanga mirksiukas.gif Pastaruosius renkuosi del didesnes teritorijos ir daugiau pramogu. Tikrai neesu islepes mirksiukas.gif Kambarys man tikrai gali buti 3*. Tiesa pasakius, jie gal net nelabai kuom skirasi nuo 5* biggrin.gif Cia lyginu Vokietijos ir Lietuvos 3* (Turkijoj tokiam nebuvau) su Turkijos 5*: lovos, balkonai, vonia/dusas, plauku dziovintuvas, kondicionierius, vanduo is krano. Kaip ir jokio esminio skirtumo unsure.gif
Taip kad, please, nevadinkit 5* fanu islepusiais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 04 rugpjūčio 2010 - 19:39
QUOTE(Marina @ 2010 08 04, 17:22)
  Kitas reikalas, kad nėra ten tų 5 žvaigždučių verysad.gif , bet aš taip supratau, kad čia turkiško poilsio specifika (pvz. pagal servisą Ispanijoj ar Italijoj tai butų  3, maksimum 4 žvaigždutės  g.gif )

Bet kasjums sake, kad Simena sun club yra penkiu zvaigzduciu viesbutis? Jis nera klaisfikuotas zvaigzdutemis schmoll.gif Tai yra pirmos kategorijos atostogu kompleksas, HV-1

O uz devynkes su kavute tai dar karta dekoju smile.gif 4u.gif Kai kas jau isgaravo blush-anim-cl.gif , kai kas irgi tuoj isnyks. Tad jei bus vaziuojanciu artimiausiu metu i Camjuva, isdrisiu dar laukneselio is Lietuvos uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 08 04, 21:19)
Mano nuomonė šiuo klausimu sutampa su Nodux 4u.gif Jei viešbutis yra tvarkingas, švarus, jaukus, o maistas skanus, aš drąsiai važiuoju į 3 žv. viešbutį ir nematau problemos. Ir šiuo atveju man kainos ir kokybės santykis idealus  :rolleyes paminėdama, kad mes neišlepusios, turėjau omeny, kad prabangos man nereikia, užtenka jaukaus paprasto kambario. Kainos ir kokybės santykis didelis gali būti ir paprastam viešbutuke. smile.gif
Visi skirtingai, aš geriau į pigesnį viešbutį pietuose nuvažiuosi, o po to užtat antrą kelionę sau leisiu kur į Europą  biggrin.gif

Aurinija, tu kazko nesupratai JM pasisakyme. Kainos ir kokybes santykis atitinka, vadinasi 1:1, ta ir turejo omenyje, kai nepermoki uz tam tikros (bet kokios) kategorijos viesbuti ir gauni viska kas tai kategorijai priklauso. Santykis gali buti ir 2:1 (cia toks salyginis santykis, nekreipk labai demesio i pacius skaiciukus mirksiukas.gif ), kai tarkime moki uz 5* 3 tukstancius, o gauni viesbuti atitinkanti atitinkanti 4* lygi. Nesistebek, tai ne islepimas, taip tikrai buna, nes viesbuciai, anksciau tureje 5*, dabar jau turi zvaigzdute maziau, lygiai taip pat yra viesbuciu, kurie dabar turi 3*, kai anksciau trauke iki 4*. Gerai, butu, jei kaina ju ir butu buvusi, kaip uz keturias, kai turejo tas 5* dar, bet... Haberis isigudrina ir dabar laikyti aukstas kainas, kad ir su nubraukta zvaigzdute, o nubraukta ji ne be reikalo juk ir jau ne pirmi metai doh.gif
As per lenkus vykau i viesbuti pernai, sumokejau uz 5* apie 1200 uz zmogu savaitei. viskas super, kaip uz tokia kaina. taciau dabar maciau, kad jis pardavinejamas apie 2500 zl uz zmg. jei buciau mokejusi tiek, tai buciau nusivylusi, viesbutis tikrai nevertas tokiu pinigu. Ar dabar jau aiskiau, apie ka JM kalbejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 08 04, 16:59)
Smurka vat tame ir reikalas, kad tokia kelione savarankiskai zymiai brangesne,  o kai uzveza i Odos, onikso ir vyno fabrikelius-parduotuves (kur kas nors is turistu kazka nusiperka) biggrin.gif ta kaina sumazeja...
Stai pernai isleidau savo svecius trims naktims is Side i Kapadokija kelione su 3 nakvynem ir pusryciais kainavo 60 UER, tai gal dviem dienom ir uz 40 EUR galima... (zinoma lnkytini objektai ir ju bilietai jau nebeitraukti)


Pastaruoju metu turistai labai mazai perka onikso ir vyno centruose. Patys gidai skundziasi, kad uzdarbis smarkiai sumenko, tad kokia cia nauda, kai nera jokios garantijos, kad kazkas ka nors imsir nupirks? Priesastuonerius metus, kaip pasakojo vairuotojas, is tekstiles centro turistai su vaakuminiais maisais iseidavo, kurie vos i bagazine tilpdavo, o dabar vos viens kitas su kukliu maiseliu. Bagesi aukso amzius, turistai jau mato, kad savo kurortinio kaimelio parduotuvese gali pigiau nuspirkti ir to paties vyno, ir to paties onikso
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 08 04, 21:21)
o jums ten kavos viesbuciuose nepakanka ?

As ne tik viesbuciuose bunu mirksiukas.gif Be to, nescafe as nelaikau kava, o tik kavos gerimu, turiska kava prasilenkia su mano kavos gerimo tradicijomis. As uzsuplikau dideli puoda ir ja geriu valanda
Atsakyti
Laba vakareli,
planuojam ir mes siemet i Turkija lekti.
Gal kas esate buve viesbutyje Ephesia Holiday Beach Club ?
Viesbutis yra Bodrume.
Radau tik viena komentara internete g.gif
Atsakyti
Keliavome ir su Novaturu ir su Tez turu viskas puiku abieju firmu gidai atlieka savo darba gerai.
Pirmas kartas ko gero buvo labiausiai isimintinas Novaturo gidas (Kemerui) Povilas labai idomiai pateike informacija, tikrai kelione neprailgo. Kitais kartais jau ir patys zinojom nemazai todel pasakojimo klause ir diskusijoj dalyvavo daugiau pirma karta vazuojantys. Patiko paskutinis kartas
Tez tur gide Laura papasakojo apie draudiminius ir nedraudiminius atvejus, informacija naudinga ir iki sio laiko buvo nezinoma. Netgi vazuojant 3-4 karta galima suzinoti nemazai idomiu dalyku.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 08 04, 21:14)
Bet kasjums sake, kad Simena sun club yra penkiu zvaigzduciu viesbutis? Jis nera klaisfikuotas zvaigzdutemis schmoll.gif  Tai yra pirmos kategorijos atostogu kompleksas, HV-1

O uz devynkes su kavute tai dar karta dekoju smile.gif 4u.gif Kai kas jau isgaravo blush-anim-cl.gif , kai kas irgi tuoj isnyks. Tad jei bus vaziuojanciu artimiausiu metu i Camjuva, isdrisiu dar laukneselio is Lietuvos uzsisakyti ax.gif


labas,

O jeigu smulkiau, tai ka reiskia HV-1? Mes atostogausim Club Asteria Beleke. Vienuose katologuose jis zymimas kaip HV-1, kituose kaip 4*, dar kituose 4,5*. Tas HV-1 privalumas ar ne? Aciu
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti ar kai pirkote kelionę į Turkija gavote kokių nors nuolaidų iš kelionių agentūrų? Jei taip tai kiek maždaug procentų?
Žiūriu, kad perkant internetu, kai kur galima gauti 5 proc., o pažįstamas minėjo, kad gavo 6 proc. iš vienos kelionių agentūros. Tai galvoju ar čia visur taip nuolaidėlės galima pasiprašyti ar geriau pirkti internetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xjurga: 05 rugpjūčio 2010 - 09:18
QUOTE(xjurga @ 2010 08 05, 09:17)
Norėjau pasiteirauti ar kai pirkote kelionę į Turkija gavote kokių nors nuolaidų iš kelionių agentūrų? Jei taip tai kiek maždaug procentų?
Žiūriu, kad perkant internetu, kai kur galima gauti 5 proc., o pažįstamas minėjo, kad gavo 6 proc. iš vienos kelionių agentūros. Tai galvoju ar čia visur taip nuolaidėlės galima pasiprašyti ar geriau pirkti internetu?

neoturas iki korteles turetojams 7 proc. duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2010 08 05, 10:08)
labas,

O jeigu smulkiau, tai ka reiskia HV-1? Mes atostogausim Club Asteria Beleke. Vienuose katologuose jis zymimas kaip HV-1, kituose kaip 4*, dar kituose 4,5*. Tas HV-1 privalumas ar ne? Aciu

HV is vertus tiesiogiai i lietuviu kalba tai butu atostogu kaimas, kitaip tariant, atostogu kompleksas, kurio teritorijoje gali rasti viska, ko reikia geroms atostogoms. Pirmos kategorijos atostogu kaimas yra auksciausias ivertinimas, bet tai ne penkiu zvaigzduciu viesbutis
Papildyta:
QUOTE(xjurga @ 2010 08 05, 10:17)
Norėjau pasiteirauti ar kai pirkote kelionę į Turkija gavote kokių nors nuolaidų iš kelionių agentūrų? Jei taip tai kiek maždaug procentų?
Žiūriu, kad perkant internetu, kai kur galima gauti 5 proc., o pažįstamas minėjo, kad gavo 6 proc. iš vienos kelionių agentūros. Tai galvoju ar čia visur taip nuolaidėlės galima pasiprašyti ar geriau pirkti internetu?

Sitas nuolaidas agenturos suteikia savo pelno saskaita, jos neprivalo to daryti. Tai visu pirma atsakyk sau i klausima, uz kokius nuopelnus jos tau ta nuolaida turi suteikti (esi nuolatine kliente, perki uz didele suma ir pan.), tada ir bus aisku, kokios tos nuolaidos gali prasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Smurka,2010 08 05, 10:38]
HV is vertus tiesiogiai i lietuviu kalba tai butu atostogu kaimas, kitaip tariant, atostogu kompleksas, kurio teritorijoje gali rasti viska, ko reikia geroms atostogoms. Pirmos kategorijos atostogu kaimas yra auksciausias ivertinimas, bet tai ne penkiu zvaigzduciu viesbutis
Papildyta:

Aciu!
Gal esate girdejusi atsiliepimu apie si viesbuti is lietuviu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 05 rugpjūčio 2010 - 09:53