Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(AŠA @ 2010 08 03, 23:38)
Gal žinote preliminarias (be derybų) kainas iš vietinių ir trukmę Alanija-Kapadokija-Alanija? Kadaise iš kemero nelabai norėjo vežt blush2.gif



vietinese Alanijos agenturose irgi pagrinde siulo 3 dienu kelione i Kapadokija. Is savos patirties rekomenduociau irgi rinktis tiek nei 2 dienu. Nes pati kelione nuo Alanijos iki Kapadokijos ir atgal gana ilgai trunka, isvargina: pvz, mus kazkur 4 ryto paeme is viesbucio o i pati jau Kapadokijos regiona (su keliais sustojimais) atveze tik apie 2-3 val. dienos. Tad pasivaikscioti, apziureti visa ta nerealu grozi, kai vaziavom 2 dienom, tebuvo skirta viena pavakare ir kita diena iki pietu. TIKRAI MAZA doh.gif

Del kainos dabar jau nebeatgaminsiu, nes buvau pries 2 metus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 08 03, 22:50)
Ačiū ir už tiek. Šiaip tai trims dar smagiau smile.gif O Tezturai po 140 $ žmogui?

Aha, dviems dienoms.
O siaip i Kapadokija geriausiai butu savarankiskai
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 08 03, 21:14)
sioje vietoje pasakyciau,kad ne nuo islepimo priklauso o nuo kainos ir kokybes santykio.



o as pritarciau Aurinijai, kad vis del to priklauso nuo kiekvieno poreikiu ir dar nuo poziuro. Asmeniskai Turkijoje teko gyventi tik 3 zv. viesbuciuose be jokiu AI ir ne vienam is ju neturiu jokiu priekaistu del gautos kokybes (na nebent prie vieno Stambulo viesbucio galeciau prikibti, bet tai didmestis, ne kurortas). Bet kartu ir neplysauju, kad niekada neziuresiu i 5 zv. viesbucius. Kai turesiu daug valganti, alaus isgerianti vyra bei vaiku, manau gali tekti ieskoti tada tu kitu variantu tongue.gif
taip, kad kiekvienam savo...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 08 03, 22:38)
Gal žinote preliminarias (be derybų) kainas iš vietinių ir trukmę Alanija-Kapadokija-Alanija? Kadaise iš kemero nelabai norėjo vežt blush2.gif
Jei paguosiu, tai pasakysiu, kad ką čia supaisysi, aš įtariu, kad balsuoti gali net ir tie, kurie apie Turkiją nieko negirdėję, tai koks čia objektyvumas blush2.gif

Is Side uz 60 EUR 3 naktims veza smile.gif nakvyne pusryciai ir transportas iskaiciuoti i sia kaina.
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2010 08 03, 23:21)
Aha, dviems dienoms.
O siaip i Kapadokija geriausiai butu savarankiskai


kad taip yra smagiau faktas, bet tokiu atveju keliones kaina gerokai sokteleja...(autobuso bilietas vienam asmeniui butu kokios 50 TL i viena puse, viesbutukas ar pensionas irgi maziausiai nuo 50 TL, Kapdokijos pesciomis neapvaiksciosi, todel kazkokio transporto irgi reikes, taip viska po truputi susumavus...)Kie k bandem skaiciuoti, kad savarankiska tokia kelione atsieitu maziausiai trigubai, na tada zinoma geriau vietoje Tez turo ir Novaturo siulomos keliones savarankiskai.
Atsakyti
mes kai pirkom kelione, tai vadybininke minejo, kad pigesnes keliones buna dabar likuss mazdaug 1,5 men iki keliones, o artejant link paskutines minutes, kainas sukelia, ir tik jei lieka vietu likus kelioms dienoms tada tik nuleidzia, bet siaip sake laukti neapsimoka. Va ir musu kelione, kuo arciau datos tuo kaina didesne, atvirsktine politika zodziu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 08 03, 22:38)
Gal žinote preliminarias (be derybų) kainas iš vietinių ir trukmę Alanija-Kapadokija-Alanija? Kadaise iš kemero nelabai norėjo vežt blush2.gif
Jei paguosiu, tai pasakysiu, kad ką čia supaisysi, aš įtariu, kad balsuoti gali net ir tie, kurie apie Turkiją nieko negirdėję, tai koks čia objektyvumas blush2.gif


birzeli maciau is alanijos vietinai siule po 40 euru (atrodo) ar tai doleriu, nepamenu tiksliai, tik nezinau kiek dienu cia, gal vienai....
vienu zodziu nelabai tiksli mano informacija, bet kad uz 40 siule tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Kokios diskusijos 4u.gif
Niekam neitiksi absoliuciai schmoll.gif kiekviename darbe dirbant bus ir patenkintu tavimi ir nusivylusiu.
Gido is didziosios raides as dar nesu sutikusi... ax.gif man tai toks zmogus,kuris isties nesvarbu kelinta valanda atsikeles(tai ne mano beda,visi arbai su tam tikrais ypatumais) ir kokie turistai moka pritraukti zmones tiek kalba,tiek bendravimu tiek....savimi,na buna tokiu zmoniu kurie traukia,moka idomiai,itaigiai su ugnele akyse pasakoti,kuris nepasimeta,turi jumoro jausma,pasakoja ne sausai ir kartais intriguojanciai.Kuris tarsi suburia zmoens aplink save.Tokiu zmoniu esu sutikusi,tik jie ne gido darba dirbo.Gaila...
Tiesa i Kapadokija vaziavome su rusu tezturu ir rusu gidais,nepasigailejau,netgi ir tos atstoves sedincios viesbuciuose daug malonesnes,nepersancios ikyriai ekskursiju nei musu tezturo gides(vertinu pagal praeitus metus).
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2010 08 04, 14:22)
birzeli maciau is alanijos vietinai siule po 40 euru (atrodo) ar tai doleriu, nepamenu tiksliai, tik nezinau kiek dienu cia, gal vienai....
vienu zodziu nelabai tiksli mano informacija, bet kad uz 40 siule tai tikrai smile.gif

absoliuciai nereali kaina schmoll.gif Cia vien uz kelione autobusu pirmyn-atgal tiek sumoketum. Be to, is jokio kurorto per viena diena i Kapadokija nesuvazinetum. Tiksliau, gal ir suvazinetum - nuvaziuotum, parvaziuotum ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 04 rugpjūčio 2010 - 13:51
QUOTE(Nodux @ 2010 08 04, 06:20)
o as pritarciau Aurinijai, kad vis del to priklauso nuo kiekvieno poreikiu ir dar nuo poziuro. Asmeniskai Turkijoje teko gyventi tik 3 zv. viesbuciuose be jokiu AI ir ne vienam is ju neturiu jokiu priekaistu del gautos kokybes (na nebent prie vieno Stambulo viesbucio galeciau prikibti, bet tai didmestis, ne kurortas). Bet kartu ir neplysauju, kad niekada neziuresiu i 5 zv. viesbucius. Kai turesiu daug valganti, alaus isgerianti vyra bei vaiku, manau gali tekti ieskoti tada tu kitu variantu tongue.gif
taip, kad kiekvienam savo...

taip cia dauguma turi vyrus maukiancius kibirais alu,vaikus kuriems leidziama viskas viesbuciuose,ir pacios mes nepraleidziam nei vieno maitinimo viesbutyje todel ir ieskomasi 5 zv viesbuciu..tikros cia Simpsonu seimyneles biggrin.gif
O jei rimtai tai jei perki 3 zv viesbuti tai ir atitinkamos kokybes tikiesi ir viskas gerai,o jei perki 5 zv viesbuti sumoki daug ir gauni paslaugu paketa atitinkti 3 zv ..tai jau ne islepimas o pinigeliu savo gaila.Apie tai ir rasiau,kad kaina turi atitikti kokybe,o koki lygmeni pasirenkame 2,3,4,5 zv tai jau pagal kiekvieno poreikius,finansus ir t.t
Papildyta:
QUOTE(ingusiaa @ 2010 08 04, 13:00)
nu joo as ir sakau geriau is kart milijona teleloto nei 20metu po 2litus uzbraukiant kampus  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif

ai nesiseka man loterijose irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 04 rugpjūčio 2010 - 14:08
QUOTE(Laukine_Feja @ 2010 08 04, 15:20)
na tada reiskias dviem dienom, konkreciai nesidomejai, bet kana tokia maciau iskabinta daugelyje agenturu

Na, matyt tu matei autobusu bileitu kainas, nes is antalijos i Kapadokija kainuoja apie 60 lyru, o tai yra apie 40 doleriu. Vien autobuso bilietas pirmyn ir atgal. I viena puse kelione uzima apie 9 valandas. Kad tokia butu ekskursijos kaina dviems dienoms, sutik, yra nerealu, juolab kad i kaina iskaiciuota ir nakvyne viesbutyje, ir maitinimas, o kur dar kitos islaidos - atlyginimas vairuotojui, gidui, iejimai i mokamus objektus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 08 04, 16:01)
Na, matyt tu matei autobusu bileitu kainas, nes is antalijos i Kapadokija kainuoja apie 60 lyru, o tai yra apie 40 doleriu. Vien autobuso bilietas pirmyn ir atgal. I viena puse kelione uzima apie 9 valandas. Kad tokia butu ekskursijos kaina dviems dienoms, sutik, yra nerealu, juolab kad i kaina iskaiciuota ir nakvyne viesbutyje, ir maitinimas, o kur dar kitos islaidos - atlyginimas vairuotojui, gidui, iejimai i mokamus objektus ir pan.

Smurka vat tame ir reikalas, kad tokia kelione savarankiskai zymiai brangesne, o kai uzveza i Odos, onikso ir vyno fabrikelius-parduotuves (kur kas nors is turistu kazka nusiperka) biggrin.gif ta kaina sumazeja...
Stai pernai isleidau savo svecius trims naktims is Side i Kapadokija kelione su 3 nakvynem ir pusryciais kainavo 60 UER, tai gal dviem dienom ir uz 40 EUR galima... (zinoma lnkytini objektai ir ju bilietai jau nebeitraukti)
Atsakyti
Buvau Simenoj Sun Club ir galiu pasakyti, kad musų gidė (o tai buvo Smurka)puikiai dirbo 4u.gif , iš Tezų pusės viskas buvo gerai organizuota, jokių pretenzijų. Aš irgi manau, kad turistai ne maži vaikai. Visa informacija galima gauti ir iš vietinių. Pas mus registratūroje buvo tokia super mergina – Tata thumbup.gif . Ji kalba rusiškai, labai miela ir paslaugi darbuotoja. Be to, dauguma poilsiautojų kalba rusiškai, jei yra klausymų, tai galima visada paklausti, o ne piktai apkalbinėti gidės pareigas. Atsiprašau Smurkos, bet mums kaip ir nereikėjo jos pagalbos. Mes patys nuėjom į SPA, paplaukėm laiveliu, nuvažiavom į Kemerą. Viskas – jūsų rankose, tik paprasčiau reikia buti. ok.gif Nusistatymas, kad aš pinigus sumokėjau ir man čia dabar visi skolingi –gana kvailai atrodo. Tas lietuviškas išdidumas ir nekomunikabilumas tik kenkia tongue.gif Kitas reikalas, kad nėra ten tų 5 žvaigždučių verysad.gif , bet aš taip supratau, kad čia turkiško poilsio specifika (pvz. pagal servisą Ispanijoj ar Italijoj tai butų 3, maksimum 4 žvaigždutės g.gif )
Atsakyti