Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Ciquita @ 2010 08 02, 13:00)
nu va...  bet Ambassador irgi prie pat juros..

Nu Golden lotus ant paties juros kranto,as pati nebuvau,bet kiek maciau tai zmones vakarieniauja terasoje kuri praktiskai prie pat juros,labai graziai apsviesta ir dar gyva muzika grojo,tai man kazkaip tas viesbutis pasirode labai fainas.Aisku kambariai tai daugelyje mazi,bet argi kambaryje sedi.
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 08 02, 08:24)
Dėkui , merginos, už informaciją. 4u.gif  4u.gif Dar norėjau pasiteirauti, ar ekskursijas čia galima užsisakyti,ar kažkur kitur reikia ieškoti?

Kai mes buvom, tai pleze desinej pusej buvo vietine kelioniu agenturele, pigiau u novatura, viskas rusu kalba man rodos. Su jaiz vaziavom tik i Side, tai ta ekskursija buvo tokia, kad nuveze pasake kur eit ir pasake kelinta valanda grist i autobusa kuris parves namo lotuliukas.gif Jokios istorijos doh.gif Gerai, kad susipazinom su vietiniu jaunimeliu, kurie siek tiek papasakojo kas cia kaip biggrin.gif Manau pries perkant ekskursija pas vietnius, gerai butu pasiklaust ka gausi uz ta kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galetu kas man padeti,blondinei:)ryt iskrendam i turkija,kadangi tai musu pirmas kartas i ta sali,gal galetumet padet,nezinau kokius drabuzius detis,ar vakarais nereikia kokio svarkelio,nesinori prisikrauti per daug ir tampytis bereikalinga svori.
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2010 08 02, 14:50)
Gal galetu kas man padeti,blondinei:)ryt iskrendam i turkija,kadangi tai musu pirmas kartas i ta sali,gal galetumet padet,nezinau kokius drabuzius detis,ar vakarais nereikia kokio svarkelio,nesinori prisikrauti per daug ir tampytis bereikalinga svori.

Kai mes buvom rugpjucio menesi, tai diena buvo 38 laipsniai, o nakti 31 biggrin.gif Svarkelis tikrai nebuvo reikalingas tongue.gif
Atsakyti
O kaip piniginiai reikalai? Ar imti geriau USD grynais, smulkiai? Ar dali grynais tureti, o dali bankomate nusiimti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nijuke @ 2010 08 02, 06:12)
Aciu  4u.gif

dar norejau paklausti kaip del ekskursiju pas ka perkate vietinius ar lietuvius, ir kur tuos vietinius galima rasti  smile.gif  aciu 4u.gif

Beje o kaip del kambario ar davete $ kad gauti geresni kamabri ar ir taip gavote nebloga  smile.gif

Aciu visiems 4u.gif


Dėl kelionių, tai negaliu patarti. Turkijoje buvau kartą, bet niekur nevažiavom į ekskursijas su agentūromis. Patys tik aplinkines teritorijas apžiūrėjom. Čia labai dažnos diskusijos, kaip geriau važiuoti, su kuriomis agentūromis. Kai buvom Egipte, tai važiavom su teztour'u, o draugai vos ne dvigubai pigiau su vietiniais, bet liko labai patenkinti. Na, čia ir loterija kartu smile.gif

Pinigų į pasus niekada nededam. Toks mūsų nusistatymas biggrin.gif kambarį gavom neblogą, aš manau, kad didelio skirtumo ten nėra tarp jų. Vaidas į jūrą buvo tik per šoninį balkoną, bet užtat toliau nuo gatvės, tai triukšmo nebuvo bent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 08 02, 14:44)
Kai mes buvom, tai pleze desinej pusej buvo vietine kelioniu agenturele, pigiau u novatura, viskas rusu kalba man rodos. Su jaiz vaziavom tik i Side, tai ta ekskursija buvo tokia, kad nuveze pasake kur eit ir pasake kelinta valanda grist i autobusa kuris parves namo lotuliukas.gif Jokios istorijos doh.gif Gerai, kad susipazinom su vietiniu jaunimeliu, kurie siek tiek papasakojo kas cia kaip biggrin.gif Manau pries perkant ekskursija pas vietnius, gerai butu pasiklaust ka gausi uz ta kaina mirksiukas.gif

Dar kartelį dėkui. 4u.gif Pasistengsim būti budresni. ax.gif
Dar vienas dalykas rūpi, tikriau tai MB tuo labiau susirūpinęs, ar paplūdimyje yra baras ir ar ten galima užkandžiauti, gerti, žodžiu, ar nereikia lakstyti iki restorano? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 08 02, 16:16)
Dar kartelį dėkui. 4u.gif Pasistengsim būti budresni. ax.gif
Dar vienas dalykas rūpi, tikriau tai MB tuo labiau susirūpinęs, ar paplūdimyje yra baras ir ar ten galima užkandžiauti, gerti, žodžiu, ar nereikia lakstyti iki restorano? blush2.gif

Baras tai buna,bet nuo viesbucio priklauso ar nemokamai ar reikia moketi,turi buti parasyta prie viesbucio aprasymo.
Atsakyti
Idejau foto ataskaita apie Amelija beach viesbuti
http://www.supermama...?...8345&st=288
Jei turesit kokiu klausimu visada prasom atsakysiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2010 08 02, 11:50)
va tai tau  ax.gif  o as buvau labiua linkusi i Ambassador.  o kodel taip patariate?  blush2.gif

Todel, kad as gide ir zinau, kaip mano kolege tame Ambasadoriuje, atleiskit uz issireiskima, krusasi doh.gif Gerai, jei kambari gausite pagrindiniame korpuse, o jei ne...

O Golden lotusas yra orie pat juros, viesbuti sudaro vienas pagrindinis pastatas, maitina skaniai, nusiskundimu beveik nebuna, o jei ir buna, tai jie smulkus, iki rimtu pretenziju neperauga. Jei siu abieju viesbuciu kaina panasi, as labiau rekomenduociau Golden lotusa. Be to, sis viesbutis yra prie pat juros, o Ambasadorius - antrojoje linijoje

Ambasadorius kaip triju zvaigzduciu viesbutis butu stiprus, bet kazkur maciau ji vertinant kaip keturiu. Iki tiek, mano subjektyvia nuomone, jis netraukia schmoll.gif O Goldenas - stiprios keturios
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2010 08 02, 12:49)
PAdekit apsispresti del viesbucio.  doh.gif  doh.gif

kuri geriau rinktis.  Ambassador 4*    ar      Golden Lotus 4*

Balsuoju uz Lotus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, keliauninkės. biggrin.gif
Susiruošėme ir mes į Turkiją. Tai pirmoji mūsų kelionė, todėl norėčiau jūsų patarimo: gal galite pakomentuoti LAPHETOS BEACH viešbutuką? Ar vertas jis 1300?
Dėkui. smile.gif
Atsakyti