Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

Labas vakaras. smile.gif
Norėčiau pasiteirauti, gal kas gali pasidalinti patirtimi ir papasakoti apie viešbutį MERYAN. Atsiliepimai lyg ir neblogi, bet norėtųsi išgirsti ir jūsų nuomonę. ax.gif
Dėkoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 08 01, 21:23)
Labas vakaras. smile.gif
Norėčiau pasiteirauti, gal kas gali pasidalinti patirtimi ir papasakoti apie viešbutį   MERYAN. Atsiliepimai lyg ir neblogi, bet norėtųsi išgirsti ir jūsų nuomonę. ax.gif
Dėkoju. smile.gif

Buvau Meryan 2 kartus mirksiukas.gif Siaip labiau skirtas vyresniems zmonems ir seimoms. Maistas labai skanus ir ivairus. Personalas labai malonus ir paslaugus. Kambariai tvarkingi, kambarines gerai atlieka savo darba. Jei kazkas kambaryje nepatinka, sutinka apkeist, jei yra laisvu, arba pasako kad ryt bus laisvas kambarys ir gali pagalvot ar noresi pereit i kita. Plezas - akmenys. Kai labai karsta diena tai akmenys ikaista taip kad tik begte gali perbegt, kaip per zarijas biggrin.gif Viesbutis senas, del to labai grazus sodas, jau toks isbujojes. Neseniai lyg remonta dare, tai nesijaus gal viesbucio senatves biggrin.gif Gultu visada uztenka, gal tik prie baseino nelieka, bet prie juros visada yra. Vienintelis blogas dalykas, tai lokacija. Aplinkui nera nieko kur galetum pasivaikscioti. Iki kitu miestu aie 30 km, tai reik su ju auobusais vaziuoti, o jie prasti vairuotojai biggrin.gif
Siaip viesbucio servisas tai labai geras mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 01 rugpjūčio 2010 - 20:47
mes buvom Meryan si birzeli. pirmiausiai patiko, nes lietuviska animacija. maistas ziauriai geras ir pasirinkimas nemazas visko. o jau saldumynai wub.gif del akmenu - taip, jie ikaista, todel visada reikia vaikscioti ne basom, o su sliopukais. animacija suaugusiems nera labai aktyvi. tinkamas labai su vaikais, o jeigu porele nuvyktu, tai net nezinau, ar jiems nenuobodu butu. mums nebuvo. naktines (disko) programos niekada nematem, nes 23 eidavom i kambari. sodas nuostabus, visada turejau kur vaika uzmigdyti. remontas padarytas, tas viesbucio senumas tik is gatves matosi, viduje ir is kiemo - liux. gal truksta kazkur pasivaiksciojimo (tik pesciuju gatve prie pagrindinio kelio), bet jeigu dalyvauti visuose organizuojamuose renginiuosi - nera kada nei pasivaiksciot. su vaikais uzsiima pilnumoje: nuo 10.30, paskui nuo 14.30, paskui vakare 20.30 diskoteka.
Atsakyti

Smurka, o gal žinai ką apie Melissa Residence? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 08 01, 20:35)
Galiu atsakyt vėl aš  biggrin.gif mes kai buvom, tai beveik visas personalas kalbėjo ir angliškai, ir rusiškai  4u.gif



Aciu 4u.gif

dar norejau paklausti kaip del ekskursiju pas ka perkate vietinius ar lietuvius, ir kur tuos vietinius galima rasti smile.gif aciu 4u.gif

Beje o kaip del kambario ar davete $ kad gauti geresni kamabri ar ir taip gavote nebloga smile.gif

Aciu visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 08 01, 22:45)
Buvau Meryan 2 kartus mirksiukas.gif

QUOTE(Laurencija2 @ 2010 08 01, 23:47)
mes buvom Meryan si birzeli.

Dėkui , merginos, už informaciją. 4u.gif 4u.gif Dar norėjau pasiteirauti, ar ekskursijas čia galima užsisakyti,ar kažkur kitur reikia ieškoti?
Atsakyti
PAdekit apsispresti del viesbucio. doh.gif doh.gif

kuri geriau rinktis. Ambassador 4* ar Golden Lotus 4* ? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2010 08 02, 11:40)
Žiūrint kokiam periodui - jei daugiau kaip 7 naktys, tai gal verta iri pirkti dabar, nes geras kainas davė novaturas, jei tik 7 naktims - na galima gal ir laukti, kaą siūlys tezai ar star1

g.gif manot jau geresniu kainu 9n nebus? As irgi ieskau rugsejo pradziai 2d,3d, tai galvoju ar ar laukti ar jau imti dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciquita: 02 rugpjūčio 2010 - 10:49
QUOTE(Ciquita @ 2010 08 02, 11:43)
PAdekit apsispresti del viesbucio.  doh.gif  doh.gif

kuri geriau rinktis.  Ambassador 4*    ar      Golden Lotus 4* ?  bigsmile.gif

Golden Lotus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 08 02, 11:49)
Golden Lotus mirksiukas.gif

va tai tau ax.gif o as buvau labiua linkusi i Ambassador. o kodel taip patariate? blush2.gif
Atsakyti
kuri geriau rinktis. Ambassador 4* ar Golden Lotus 4* ? bigsmile.gif
Papildyta:

"Ambassador". Draugė ilsėjosi "Golden Lotus", buvau užėjus į šį viešbutį ją aplankyt, man visiškai nepatiko. Labai mažas, kambario langai dauguma išeina į koridorių. Patys kambariai labai maži. Pliusas tik tas, kad pats viešbutis yra prie jūros.

Pati važiuoju šį šeštadienį į "Ambassador", galėsiu paskui pasidalint. Šį viešbutį labai giria ir rekomenduoja mųsū agentūros, sako maistas super.
Atsakyti
QUOTE(guzel @ 2010 08 02, 12:51)
kuri geriau rinktis.  Ambassador 4*    ar      Golden Lotus 4* ?  bigsmile.gif
Papildyta:

"Ambassador". Draugė ilsėjosi "Golden Lotus", buvau užėjus į šį viešbutį ją aplankyt, man visiškai nepatiko. Labai mažas, kambario langai dauguma išeina į koridorių. Patys kambariai labai maži. Pliusas tik tas, kad pats viešbutis yra prie jūros.

Pati važiuoju šį šeštadienį į "Ambassador", galėsiu paskui pasidalint. Šį viešbutį labai giria ir rekomenduoja mųsū agentūros, sako maistas super.

nu va... bet Ambassador irgi prie pat juros..
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2010 08 02, 13:00)
nu va...  bet Ambassador irgi prie pat juros..



Na nevisai prie jūros, bet reikia per kelią pereit. Žodžiu, netoli smile.gif
Atsakyti