Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

Bandau išsirinkti viešbutį ir niekaip negaliu apsispręsti doh.gif Renkuosi iš šių:

1. Corinthia Club Tekirova (Kemeras)
2. Delphin Botanik (Alanija)
3. Pegasos World (Side)
4. Limak Atlantis (Belekas)

Važiuosime su dviem mažais vaikais, tai pagal atstumą lyg ir į Beleką geriausiai būtų, bet kažkaip neapsisprendžiu...
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 07 28, 15:19)
Bandau išsirinkti viešbutį ir niekaip negaliu apsispręsti  doh.gif   Renkuosi iš šių:

1. Corinthia Club Tekirova (Kemeras)
2. Delphin Botanik (Alanija)
3. Pegasos World (Side)
4. Limak Atlantis (Belekas)

Važiuosime su dviem mažais vaikais, tai pagal atstumą lyg ir į Beleką geriausiai būtų, bet kažkaip neapsisprendžiu...

Del viesbuciu tai nezinau. As asmeniskau ziureciau kuris arciau centro, nes itariu su 2 maziukais sunku keliauti, o sedeti istisai viesbutyje irgi nelabai norisi rolleyes.gif As galbut rinkciaus Side miestuka. Ir istorijos paatysit, ir nuotraukos bus grazios, ir nesijausit uzmirstame pasaulio kampelyje ax.gif Mes tarkim buvom viesbutyje kuris tarp alanijos ir sides, tai tarp smelynu, siukslynu, is viesbucio niekur neislysi pasivaiksciot ar ka paziurinet doh.gif Su vaiku budavo sunku vaziuot iki miestu 30 km su tais beprociu vairuojamais autobusiukais doh.gif
O Side yra grozis wub.gif wub.gif wub.gif Ir amfiteatras, ir Apolono pilies griuvesiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 28 liepos 2010 - 16:09
QUOTE(Lorute @ 2010 07 28, 17:07)
O Side yra grozis wub.gif  wub.gif  wub.gif Ir amfiteatras, ir Apolono pilies griuvesiai wub.gif

ir Sideje prasidejo tarptautinis muzikos festivalis. Visi koncertai nemokami, visu koncertu pradzia 21:30. Apsilankiau sestadieni koncerte antikiniame teatre, nereikejo nei uz iejima moketi (kuris paprastai 10 TL) nei uz pagalveles po uzpakaliu nei uz koncerta tokioje autentiskoje aplinkoje.
Koncertai vyks Uosto aiksteje, Antikiniame teatre, Prie apolono sventyklos, vakaru puseje esancioje aiksteje.


Cia galite rasti programa (deja turkiskai)

Taciau mieste dauybe stendu su informacija angliskai. Geru koncertu atostogaujantiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 27, 16:57)
taigis atsiprasei, ale ir vel pradedi  biggrin.gif  ryskiai nenuosirdus atsiprasymas  biggrin.gif . bet tau bent jau pasiseke, i tavo posta nors sureagavo, o vat kai bandziau pasiaiskinti, ant kokio "slieko" mane pagavo, tai taip ir liko tyla  biggrin.gif tu mane zinai, su mano charakteriu, mane tokie palikimai ant ledo tiesiog zudo  lotuliukas.gif
Zilvinai, bet juk tu su amziumi pribresti vis naujiems issukiams, va siemet iki sides nusigavai, pavaiksciojai, griuvesius paciupinai. ziu, po keletos metu ir toms ugnims busi moraliskai pasiruoses  lotuliukas.gif
Papildyta:

Benukas, mane tai sita dalis labai uzkabino. kokius jums ten paredus dave  blink.gif  galetum fotke imesti  blush2.gif

Drįstu paaiškinti, kad Žilvinas tiesiai šviesiai pasakė "atsiprašau". Nors mano atsakymas "prašau prašau" tiksliau skambėtų "žiūrėk man". Jūsų žinutė tebuvo gaisro gesinimas: "nesipykime... geriau pasitarkime.." Būtent su manimi tarėsi, tiksliau patarė Kuke, linole ir nereikšminga. Kažkaip nepamenu, kad būtų prisidėjusios prie TŲ juokelių apie nesuvalgytas vakarienes. O kad tas Jūsų rašinėlis, atsakymas man, nenuoširdus, įrodo šita žinutė. Jis buvo tik dėl to, kad aš pasakyčiau "viskas gerai, jau nebepykstu". Kadangi to nepasakiau, tai va ir bandot kandžiotis toliau, laukdama, ką aš atsakysiu. Atsakiau. Tik žiūrėkit abu, Cobre su Žilvinu, iš didelės nenatūralios draugystės negražių dalykų atsitinka: dar rasit viena ant ežero kranto nuosavuose drabužiuose anakondą įsisukusią, o kitas kraujo putą ant jūros bangų siūbuojančią. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 28, 18:07)
Drįstu paaiškinti, kad Žilvinas tiesiai šviesiai pasakė "atsiprašau". Nors mano atsakymas "prašau prašau" tiksliau skambėtų "žiūrėk man". Jūsų žinutė tebuvo gaisro gesinimas: "nesipykime... geriau pasitarkime.." Būtent su manimi tarėsi, tiksliau patarė Kuke, linole ir nereikšminga. Kažkaip nepamenu, kad būtų prisidėjusios prie TŲ juokelių apie nesuvalgytas vakarienes. O kad tas Jūsų rašinėlis, atsakymas man, nenuoširdus, įrodo šita žinutė. Jis buvo tik dėl to, kad aš pasakyčiau "viskas gerai, jau nebepykstu". Kadangi to nepasakiau, tai va ir bandot  kandžiotis toliau, laukdama, ką aš atsakysiu. Atsakiau. Tik žiūrėkit abu, Cobre su Žilvinu, iš didelės nenatūralios draugystės negražių dalykų atsitinka: dar rasit viena ant ežero kranto nuosavuose drabužiuose anakondą įsisukusią, o kitas kraujo putą ant jūros bangų siūbuojančią.  verysad.gif

Daugiau šia tema nešnekėsiu, nes šitas forumas ne apie asmeniškumus.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 07 28, 15:19)
Bandau išsirinkti viešbutį ir niekaip negaliu apsispręsti  doh.gif   Renkuosi iš šių:

1. Corinthia Club Tekirova (Kemeras)
2. Delphin Botanik (Alanija)
3. Pegasos World (Side)
4. Limak Atlantis (Belekas)

Važiuosime su dviem mažais vaikais, tai pagal atstumą lyg ir į Beleką geriausiai būtų, bet kažkaip neapsisprendžiu...


Buvom Limak Atlantis du kartus. Pernai ir uzpernai. Pirma kart labai patiko, antra kart maziau. Gal del to, kad antras kartas biggrin.gif . O jei rimtai, pernai ir maisto kokybe suprastejo ( netgi a la carte restoranuose ), svaros sumazejo. Teniso raketes tragiskos, atsisakem, net moket uz jas. SPA sakyciau brangu. Pats viesbutis labai grazus, papludimys svarus, tvarkingas, personalas draugiskas. Aplamai neblogai viskas, gal nereikejo antra kart vaziuot ir tiek biggrin.gif . Ai bet mes neisrankus tongue.gif tai atostogomis nenusivyleme, mano MB galetu dar karta i ta pati viesbuti. Siaip pernai jis dar turejo 5*, o siemet maciau ( bent jau vokiskuose kataloguose ) jau 4*. Tai reiksia musu pastebejimai greciausiai i tema biggrin.gif
Siemet vaziuosim i Club Asteria ( Belekas ). ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 29 liepos 2010 - 12:33
Sveiki visi.
Vakar grįžom iš Simenos Sun Club. Taigi, jei kam reikia pačios šviežiausios informacijos - prašom klauskit biggrin.gif
Apie viešbutį buvo daug kalbėta, tai aš tik trumpai:
1.Teritorija tikrai labai graži, pritaikyta vaikams ir vežimėliams,bet netokia jau ji didelė kaip įsivaizdavau.
2.Kambarį gavome iškart (turbūt apie 12 val buvo).Jis standartinis, tvarkingas, mažiukas, (tokiam mažam dar niekur nesam gyvene), bet tilpom. Mūsų paauglys sūnus miegojo ant pristatomos "raskladuškės", kuri tikrai nepatogi, spiruokles jaučiasi, (pati pabandžiau), po kelių dienų skundėsi, kad nugarą skauda. Viskas veikė, minibarą pildo kas antrą dieną.
3.Maisto pasirinkimas per pusryčius ir vakarienę neperdidžiausias,bet pakankamas. Ypač patiko vaikui, kad dienos metu labai daug visokiu užkandžių: hamburgeriai, spurgos, blyneliai su sūriu, pica, kebabas, kažkokie koldūnai, spurgos, arbūzas, ledai ir t.t.
4.Iš pradžių didžiausias minusas buvo nekondicijonuojamas restoranas, bet trečioj dienoj atradom, kad vakarienės metu atidaroma dar viena salė,kur vėsu ir gražu biggrin.gif
5. Kokteilių bare visai nemoka daryti (turi pasakyti ką sumaišyt, tai jei turės iš ko, tai padarys) Žino tik Pinacolada, Mojito, Sex on the beach, kuriuos dažniausiai sumaišo iš anksto ir pila iš aparato ( tokio čiudo dar nebuvau mačius)
6. Gultų laisvų visada galima rasti.
7.Nors oras buvo 32-35, bet kažkodėl pirmą kart pasirodė labai karšta (kai buvom 2007 m buvo apie 40 ir neiškepėm g.gif ) Turbūt senstam blush2.gif
Vanduo baseine 32, jūroj 28-29 biggrin.gif
8.Buvom žuvies ala carte. Ten duoda dvi meniu pasirinkti: itališką arba žuvies. Skanu, bet nieko ypatingo, likom mažumą nusivylę. blush2.gif (prasčiausiai kiek esam buve tiek Turkijoj, tiek Egipte)
Išvada turbūt tokia: Simena sun Club tikrai geras viešbutis šeimoms, atitinkantis savo kainą, pretenduojantis į 5*, bet dar nepasiekiantis. Lyginant su Kemer Resortu vienbalsiai nusprendėm, kad ten buvo geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2010 07 29, 13:25)
Buvom Limak Atlantis du kartus. Pernai ir uzpernai. Pirma kart labai patiko, antra kart maziau. Gal del to, kad antras kartas  biggrin.gif . O jei rimtai, pernai ir maisto kokybe suprastejo ( netgi a la carte restoranuose ), svaros sumazejo. Teniso raketes tragiskos, atsisakem, net moket uz jas. SPA sakyciau brangu. Pats viesbutis labai grazus, papludimys svarus, tvarkingas, personalas draugiskas. Aplamai neblogai viskas, gal nereikejo antra kart vaziuot ir tiek  biggrin.gif . Ai bet mes neisrankus  tongue.gif tai atostogomis nenusivyleme, mano MB galetu dar karta i ta pati viesbuti. Siaip pernai jis dar turejo 5*, o siemet maciau ( bent jau vokiskuose kataloguose ) jau 4*. Tai reiksia musu pastebejimai greciausiai i tema  biggrin.gif
Siemet vaziuosim i Club Asteria  ( Belekas ). ax.gif


Ačiū labai už informaciją. Va dabar lyg ir svyruoju tarp Limak Atlantis ir Delphin Botanik ir neapsisprendžiu. Limak Atlantis didelis pliusas, kad iki jo tik 46 km, o iki Botaniko 90 km (kažin kiek čia laiko gaunasi važiuoti?).
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2010 07 29, 13:31)
Mūsų paauglys sūnus miegojo ant pristatomos "raskladuškės", kuri tikrai nepatogi, spiruokles jaučiasi, (pati pabandžiau), po kelių dienų skundėsi, kad nugarą skauda.

O viesbucio administracijai ar gidui apie tai nepranesete?
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 07 29, 14:19)
Ačiū labai už informaciją. Va dabar lyg ir svyruoju tarp Limak Atlantis ir Delphin Botanik ir neapsisprendžiu. Limak Atlantis didelis pliusas, kad iki jo tik 46  km, o iki Botaniko 90 km (kažin kiek čia laiko gaunasi važiuoti?).


Na mes vien del to ir renkames Beleka, kad nedardet pora valandu su autiku.
Atsakyti
sveii visi vel 4u.gif dar noriu karteli nulekt i Turkija smile.gif ka zinote apie DELTA BEACH RESORT Bodrume ? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 07 29, 14:24)
O viesbucio administracijai ar gidui apie tai nepranesete?



O ką, kitą būtų davę? Nemanau kad kas būtų kitaip... Net nepagalvojom skųstis ... g.gif Mes nelabai priekabūs, kai tik tiek laiko, tai nenumirėm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meggem: 29 liepos 2010 - 14:10
QUOTE(meggem @ 2010 07 29, 15:08)
O ką, kitą būtų davę? Nemanau kad kas būtų kitaip... Mes nelabai priekabūs, kai tik tiek laiko, tai nenumirėm  biggrin.gif

Na, butu dave lova su neislindusiom spyruoklem mirksiukas.gif Jei vaikui skauda nugara, tai jau nelabai gerai
Atsakyti