Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 27, 17:10)
Skirtumas be abejo yra  drinks_cheers.gif  Bet labai toli grazu ne per ausines klausau ir ne per eilini televizoriu ziurau  blush2.gif
Gyvai ziureti bene ~50 USD/zmogui kainuoja. Ir turbut ne pirmoj eilej pasodina. Tikrai vaizdas ekrane, neprivede prie minties, kad man (kitiems gal kitaip) reikia tai gyvai pamatyti.
Discovery paziurejus, kartais uzsimanau ir gyvai ta vieta pamatyti  mirksiukas.gif

vat kas liecia kaina, tai tikrai didele. Ir kadangi viska susidelioji pagal svarbuma sau, tai man taipogi tai nera pirmo butinumo pamatymas. Gal kada nors.. Bet kad turetu atrodyti ispudingai, tai neabejoju net. As vat noreciau pamatyti, kaip vezliukai issirita Cirali papludimyje, cia man atrakcija butu didesne nei koncertas wub.gif
Taciau, kas liecia koncertus, spektaklius, operas ir t.t., tai man "negyvai" net nekyla mintis ziureti, iskrypimas kazkoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 27, 14:31)
Marmaryje nebuvau, taciau jei reiktu vel rinktis pirma karta, tai vistik rinkciausi ne Bodruma, o Kemera, nepaisant to, kad Bodruma esu isimylejusi  blush2.gif  Bet nuomone ir mano labai subjektyvi  blush2.gif  tiesiog tas vaizdas i kalnus man nerealus ir norint pakeliauti, tai ir su masina yra kur nedideliu atstumu pavaziuoti, ir su ekskursijom galima: Demre Myra Kekova, palyginus nebrangi ir netolima, ir gana ivairiapusiska ekskursija, Antalija netoli, norint galima palekti iki jos ir pavaikscioti po senamiesti, raftingas irgi netoli ir nepavojingas, o vietos grazios  wub.gif . Tik kai kuriems kliuna tai, kad Kemere pliazai akmenukai, kai kam norisi bent jau kazko panasesnio i smeliuka. taciau uztat jura kokia skaidri  wub.gif

Nelabai supratau kur tas vaizdas į kalnus ir ekskursijos: Bodrume ar Kemere ax.gif
Atsakyti
Sveiki, vaziuojam rugpjucio pradzioj i Peker Hotel. Gal kas kokiu atsiliepimu ar patarimu turit? Temoj, liktais neradau pamineto sito viesbucio
Dekui
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2010 07 27, 17:20)
Nelabai supratau kur tas vaizdas į kalnus ir ekskursijos: Bodrume ar Kemere  ax.gif

Kemere. Bodrumas man pats labai grazus, kaip kurortas, su kemeru nera ka lyginti. tik viesbuciu pasirinkimas butent jame yra laaabai mazas.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 27, 17:39)
O dar vakariene viesbutyje praleidi  unsure.gif

taigis atsiprasei, ale ir vel pradedi biggrin.gif ryskiai nenuosirdus atsiprasymas biggrin.gif . bet tau bent jau pasiseke, i tavo posta nors sureagavo, o vat kai bandziau pasiaiskinti, ant kokio "slieko" mane pagavo, tai taip ir liko tyla biggrin.gif tu mane zinai, su mano charakteriu, mane tokie palikimai ant ledo tiesiog zudo lotuliukas.gif
Zilvinai, bet juk tu su amziumi pribresti vis naujiems issukiams, va siemet iki sides nusigavai, pavaiksciojai, griuvesius paciupinai. ziu, po keletos metu ir toms ugnims busi moraliskai pasiruoses lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Benukas @ 2010 07 27, 17:18)
Viesbutis papuostas, visiems rubus isdalino, kad irgi pasipuose butume  biggrin.gif


Benukas, mane tai sita dalis labai uzkabino. kokius jums ten paredus dave blink.gif galetum fotke imesti blush2.gif
Atsakyti
Nijuke, buvau pernai gegužę my aytap viešbutyje smile.gif šiaip man labai patiko thumbup.gif paprastas, jaukus, nedidelis viešbutukas. Kambariai tvarkingi, nenutriušę, gražūs. Labai patiko vieta, nes toliau nuo triukšmo, bet centras nėra taip toli, o dar eini iki jo taku prie jūros wub.gif Maistas skanus ir įvairus. Minusas didžiausias, kad nebuvo užimtumo programų, reikia patiems organizuotis. Šiaip visumoj kainos ir kokybės santykis tikrai geras rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurinija: 27 liepos 2010 - 16:26
QUOTE(inrinke @ 2010 07 27, 18:12)
Dėkui. smile.gif
O aš jau tik išgirtajam Kemere viešbutuko dairiausi, bet labai ir kanjoną pamatyti norėčiau. Pagal aprašymus, kainas ir kitus niuansus šis miestelis labiausiai traukia. ax.gif

vykite i raftinga, gamtos pamatysite ir vis sioks toks pakaitalas Zaliajam kanjonui mirksiukas.gif ir kaina nebaisi biggrin.gif
O Kemeras siaip jau turi nuostabu kanjona, mano kito apsilankymo planuose jis.
user posted image
user posted image
gaila, nerandu greituteliai vaizdu su kriokliukais, bet labai wub.gif vykti savarankiskai, issinuomavus dzipa, arba prasyti agenturos, kad jums paorganizuotu individualiai. tik vat itariu, kad anksti pavasari dziaugsmo is to salto vandens butu mazai, nes iki kriokliuku rekia ir paplaukti ir pabristi, kiek supratau.
Atsakyti
Iš Sidės veža į Žaliąjį kanjoną, šiais metais buvome. Visiškai netoli, apie 25 km kelio tik. Verta aplankyti- gražūs vaizdai, ramus pasiplaukiojimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 27, 16:57)
taigis atsiprasei, ale ir vel pradedi  biggrin.gif 
Zilvinai, bet juk tu su amziumi pribresti vis naujiems issukiams, va siemet iki sides nusigavai, pavaiksciojai, griuvesius paciupinai. ziu, po keletos metu ir toms ugnims busi moraliskai pasiruoses  lotuliukas.gif


Cia buvo nepiktai ir niekam konkreciai netaikoma rolleyes.gif
Side pamaciau vaizdus ir uzsimaniau. Kada nors butinai grisiu pasivaikscioti rolleyes.gif
Alanija praktiskai man musu bendros pazistamos izyze. Nejauciu jokio poreikio grizti, nebent viesbutis butu koks labai labai man.
Fire of Anatolya, kol nematem, galvojom, kad norim. Dabar jau visai nebenorim schmoll.gif
Zodziu, man ne moraliskai priaugti reikia, o pamatyti ir ivertini virtualu vaizdziali ax.gif
Atsakyti
O aš labai džiaugiuosi nepagailėjusi pinigėlių Fire of Anatolia pasirodymui ir tos pačios trupės Troya pasirodymui wub.gif Kažkas nerealaus abudu!!! Kas myli meną tikrai verta pamatyti mirksiukas.gif Labai labai patiko- kostiumai, šokiai, pati tematika- labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 27 liepos 2010 - 19:02
Keliautojos, kurį iš viešbučių rinktumėtės?


Valeri Beach 3*+, Kemeras.
Sumela Garden 3*Kemeras
Antique Roman Palace 4*Kemeras
Ozkaymak Alaaddin 4*Avsalaras.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 07 27, 08:54)
Mazame viesbutyje kaip tik mazesne tikimybe, kad aptarnavimas bus prastesnis, juk jie turi maziau sveciu, taigi ir daugiau galimybiu jais pasirupinti. Dazniausiai viesbucio personalas savo svecius pazista asmeniskai, isimena ju vardus, bendrauja betarpiskiau, t.y. ne kaip su klientais, o kaip su sveciais, biciuliais labiau. as mazesnius viesbucius labiau megstu nei didelius, na ir kas, kad juose paslaugu gerokai maziau...

ne nuo didumo ar mazumo priklauso manau g.gif
O kaip vat darbuotojai didziuliuose viesbuciuose atsimena turistus,prisimena vardus is kokios salies atvyka blink.gif idomu net g.gif
Mes Delphin Deliuxe ilsejomes tik juk realiai 6 dienas(poto gi i kita viesbuti isvykome),o vat draugai sugrizo siais metais(su kuriais praeitais metais ilsejomes Turkijoje kartu) tai ohoho visi juos prisimine,animatoriai vede uzsiemima tai paliko vienus turistus zaisti priejo kalbino,klause kodel vieni siais metais be musu,kaip mes laikomes,vardus viska atsimine blink.gif tiesa sakant nesitikejau,kad taip smulkmeniskai atsimins.Ir registraturoje prisimine ir restorane...na zodziu as likau nustebusi,kad net viesbucio kailiu parduotuveje mus prisimine ir linkejimus perdave..o viesbutis didziulis ir per metus tukstanciais turistu "praeina" doh.gif
Tad manau nera taip,ka jei mazesnis tai ir bendraus jaukiau,seimyniskiau schmoll.gif viskas priklauso nuo pacio personalo,zmoniu.
Atsakyti