Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(kufu @ 2010 07 27, 11:54)
Beje, jus i kuri kurorta planuojat vaziuot?

Pirmą kartą planuoju, tai kažkaip apie konkretų kurortą ir nesusimąsčiau g.gif O kokį rekomenduotumėt? Važiuosime su vyru, norim ale ir poilsio, ir pavažinėti po regionus su mašina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 27 liepos 2010 - 11:44
QUOTE(Nenuorama @ 2010 07 27, 11:43)
Pirmą kartą planuoju, tai kažkaip apie konkretų kurortą ir nesusimąsčiau  g.gif O kokį rekomenduotumėt?  Važiuosime su vyru, norim ale ir poilsio, ir pavažinėti po regionus su mašina ax.gif


Mano subjektyvia nuomone, man graziausias Bodrumas wub.gif wub.gif wub.gif , po to Marmaris ir Fetija.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 27 liepos 2010 - 11:53
QUOTE(kufu @ 2010 07 27, 13:53)
Mano subjektyvia nuomone, man graziausias Bodrumas wub.gif  wub.gif  wub.gif , po to Marmaris ir Fetija.. ax.gif

Marmaryje nebuvau, taciau jei reiktu vel rinktis pirma karta, tai vistik rinkciausi ne Bodruma, o Kemera, nepaisant to, kad Bodruma esu isimylejusi blush2.gif Bet nuomone ir mano labai subjektyvi blush2.gif tiesiog tas vaizdas i kalnus man nerealus ir norint pakeliauti, tai ir su masina yra kur nedideliu atstumu pavaziuoti, ir su ekskursijom galima: Demre Myra Kekova, palyginus nebrangi ir netolima, ir gana ivairiapusiska ekskursija, Antalija netoli, norint galima palekti iki jos ir pavaikscioti po senamiesti, raftingas irgi netoli ir nepavojingas, o vietos grazios wub.gif . Tik kai kuriems kliuna tai, kad Kemere pliazai akmenukai, kai kam norisi bent jau kazko panasesnio i smeliuka. taciau uztat jura kokia skaidri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tsjogal @ 2010 07 27, 10:17)
Buvom gegužės mėn. su 13metu  sūnumi, kadangi Turkijoje ne pirma karta tai turiu su kuo palyginti, viešbutukas jaukus ir nedidelis, beveik Alanijos centre, pėščiomis laisvai galima pasiekti visas gražiausias miestelio vietas, iki jūros reikia pereiti tik gatvę, mes vaikščiodavom tik su maudomais biggrin.gif kambariai paprasti, bet jaukus, dažnai tvarkomi, senasis korpusas buvo remontuojamas (dažomos sienos ir keičiami baldai), maisto daug ir skanaus, buvo ir vaisių ir kepsnių, ir tortų, na mano vaikis tai sukosi ten kaip turi būti, yra nedidelis baseinas, prie jo gultai, rankšluoščius vežkites savo, personalas labai malonus ir paslaugus, netruko ir visokiu renginiu, tikrai buvo smagu, ir jei jau ten važiuosite būtinai nueikite i turkišką pirtį ir masažą, nenusivilsite, tik kaina derėkite smarkiai, tai tiek, jei dar kas domins klauskite 4u.gif




Labai aciu uz info smile.gif
o sakykite ar daug nuderejote uz turkiska pirti nes seip kitur prissikaiciau kad mazdaug apie 40 $ kainuoja, tai man ydomu kiek deretis, kad nebutu per daug? Taip pat labai butu idomu suzinoti ar ten netoliese buna koks nors turgelis turku, noretusi visokiu smolkmenu parsivesti...
seip neesame isrankios i viesbuti vaziuojame ne pasyviai ilsetis, ir zadam pamatyti kuo daugiau nauju vietu isbandyti nauju pramogu, tad viesbutis, tikiuosi nenuvils, o jei viesbutyje dar vyksta visokios pramogos tai isvis super thumbup.gif


Beje gal dar kas nors esate buve alanijoj kokiam nors klube, kokie atsiliepimai, i kuri vertetu neiti smile.gif

Aciu visiems smile.gif
Atsakyti
Papasakokit kas nors apie turkiska nakti kaip ekskursija. Kas programoje, kiek kainuoja, siaip ispudziai ?
Du kartus stebejau regini, abu kartus viesbuciuose, kuriuose ilsejausi biggrin.gif Maciau a la tautinius sokius, a la dervisu pasirodyma, tuo paicu metu buvom vaisinami turkiskais patiekalais bei gerimais. Skiriasi is esmes nuo ekskursijos ?
Atsakyti
QUOTE(nijuke @ 2010 07 27, 14:35)
Beje gal dar kas nors esate buve alanijoj kokiam nors klube, kokie atsiliepimai, i kuri vertetu neiti smile.gif

Aciu visiems smile.gif



Alanijoje visi klubai vienoj vietoj, visi dirba nuo 12 val nakties iki 3 nakties, tada viskas uzsidaro ir visi skirstosi smile.gif siaip tikrai labai faina, verta pamatyti kokia gausybe klubu vienoje vietoje smile.gif vaizdas tikrai vertas demesio. man asmeniskai labiausiai patiko Robin Hood ir Havana club smile.gif iejimai i visus nemokami, tik gerimai visur laaaaaabai brangus smile.gif alaus bokalas apie 20 litu smile.gif galit daugeli isbandyti, nes juk iejimas nemokamas, o tada pati nsupresite kur jum labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 27, 14:42)
Papasakokit kas nors apie turkiska nakti kaip ekskursija. Kas programoje, kiek kainuoja, siaip ispudziai ?
Du kartus stebejau regini, abu kartus viesbuciuose, kuriuose ilsejausi biggrin.gif Maciau a la tautinius sokius, a la dervisu pasirodyma, tuo paicu metu buvom vaisinami turkiskais patiekalais bei gerimais. Skiriasi is esmes nuo ekskursijos ?

Nesiskiria schmoll.gif Jei nori tikrai aikcioti po koncerto, tai tada reikia vaziuoti i kolektyvo "Anatolijos ugnis" koncerta, va tada tai skirsis nuo to saviveiklinio lygio kico
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 07 27, 15:36)
Nesiskiria schmoll.gif 

Jei nori tikrai aikcioti po koncerto, tai tada reikia vaziuoti i kolektyvo "Anatolijos ugnis" koncerta, va tada tai skirsis nuo to saviveiklinio lygio kico


Nu va kaip sutaupiau. Du kartus lotuliukas.gif Nes viesbutyje tikrai kicu gerokai dvelke. Is tu dvieju kartu Daimoj labiau patiko, nei Kemer resorte

"Anatolijos ugnis" turiu DVD . Jeigu gerai pamenu, net nedaziurejom iki galo. Nekalbant apie aikciojima. Gal jeigu rankoj tureciau koki nors libreto, suprasciau kas vyksta, gal butu idomiau. O taip neuzkabino schmoll.gif Prastas is manes turkomanas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 27 liepos 2010 - 14:54
Sveiki. smile.gif
Aš norėčiau pasiteirauti,ar iš visų miestelių yra organizuojama ekskursija į Žaliąjį kanjoną, nes visiškai susipainiojau, vienur rašo, kad veža, kitur, kad ne. g.gif Gal galite konkrečiau parašyti? ax.gif
Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
Zilvinai, na tu ir palyginai, kur gyvai ziureti, kur per DVD unsure.gif tai taip ir keliauti nereikia, galima Discovery viska pamatyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2010 07 27, 17:00)
Sveiki. smile.gif
Aš norėčiau pasiteirauti,ar iš visų miestelių yra organizuojama ekskursija į Žaliąjį kanjoną, nes visiškai susipainiojau, vienur rašo, kad veža, kitur, kad ne. g.gif Gal galite konkrečiau parašyti? ax.gif
Būčiau labai dėkinga. smile.gif

Alanija ir miesteliai aplink ja. Del Sides nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 27, 16:02)
Zilvinai, na tu ir palyginai, kur gyvai ziureti, kur per DVD  unsure.gif  tai taip ir keliauti nereikia, galima Discovery viska pamatyti  biggrin.gif

Skirtumas be abejo yra drinks_cheers.gif Bet labai toli grazu ne per ausines klausau ir ne per eilini televizoriu ziurau blush2.gif
Gyvai ziureti bene ~50 USD/zmogui kainuoja. Ir turbut ne pirmoj eilej pasodina. Tikrai vaizdas ekrane, neprivede prie minties, kad man (kitiems gal kitaip) reikia tai gyvai pamatyti.
Discovery paziurejus, kartais uzsimanau ir gyvai ta vieta pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 27 liepos 2010 - 15:14
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 27, 15:50)
Nu va kaip sutaupiau. Du kartus  lotuliukas.gif  Nes viesbutyje tikrai kicu gerokai dvelke. Is tu dvieju kartu Daimoj labiau patiko, nei Kemer resorte

"Anatolijos ugnis" turiu DVD . Jeigu gerai pamenu, nes nedaziurejom iki galo. Nekalbant apie aikciojima. Gal jeigu rankoj tureciau koki nors libreto, suprasciau kas vyksta, gal butu idomiau. O taip neuzkabino schmoll.gif  Prastas is manes turkomanas  ax.gif

As tada irgi pataupiau drinks_cheers.gif. Nes tos ale turkiskos naktys labai jau panasios i kasdienini animacijos pasirodyma. dar pas mus viesbuty kas patiko, tai buvo GALA naktis (nelabai atsimenu, ka ji reiskia), bet buvo grazu. Viesbutis papuostas, visiems rubus isdalino, kad irgi pasipuose butume biggrin.gif
user posted image

user posted image

Ir maitino istaigingai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benukas: 27 liepos 2010 - 15:33