Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(kashtanka @ 2010 07 26, 12:50)
keista, buvau siai metais pirma karta Turkijoj (Alanija pasirinkom) ir buvau labai maloniai nustebinta - nuostabaus grozio salis, turkai netrukde gyvent ne kiek, pilna judesio, ekskursiju, kuri didziaja dali isbandem, pamatem ir kitokia, ne turistine Alanijos puse, ir vis tiek noriu atgal... Isimylejau sia sali....  wub.gif


Labai dziugu, kad Jums patiko mirksiukas.gif

Todel ir sakau, kad tai ne MUSU salis biggrin.gif
Buvom mes praeitais metais Alanijoj. Juokemes su vyru, kad pirma ir paskutini karta. siais metais susigundem graziom kainom. Pabuvom, pakeliavom, pamatem, bet nesuzavejo blush2.gif tokia yra MUSU nuomone 4u.gif nera mano blogi atsiliepimai apie Turkija, tiesiog nepatinka ir tiek.

Aciu Cobre 4u.gif
Su vyru juokiames, sakom, kai turesim po 40metu vaziuosim i Gumbet tusintis baruose lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar viešbutyje - kambaryje būna lygintuvas?
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 26, 15:59)
Ar viešbutyje - kambaryje būna lygintuvas?


kiek teko matyti ir girdeti, nebuna. O Senukuose teko matyti kelioniniu uz 35 litus. Ilgam uzteks mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, perskaiciau visa jusu tema smile.gif Dairausi ir as keliones i Turkija, noreciau i Antalija, nors kaip supratau nelabai isskiriat kazkuri miesta, visur savaip idomu. Tai va gal dazniau ten atostogaujantys gali patarti uz kiek grubiai galima rasti kelione i Antalija 9-10 naktu, 4-5* viesbutis, UAI, kelione butu mazdaug rugpjucio gale. Ir koks mazdaug kainos skirtumas tarp 7 nakvyniu ir 10? Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
O, tiesa, gal kas naudojotės tokia paslauga. Girdėjau, kad oro uoste lagaminą galima aptraukti plėvele ir taip labiau apsaugoti jo paviršių. Neva ir kažkuri agentūra tokią paslaugą suteikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 26, 16:36)
Turiu specialiai kelionėms įsigijus, bet vis noriu papildomų kg. lagamine išvengti.

tvarkingai susilankscius ir sudeliojus, nelabai to lygintuvo ir tereikia. Nepamenu, kad siemet ar pernai butume issitrauke is lagamino. Musu Clatronicas gal 200 gr tesveria. Dar viesbuciai teikia tokia skalbimo lyginimo paslauga. Marskinelius apie pora euru kainuotu palyginti, labai tiksliai nebeatgaminu
Atsakyti
laba diena visiems. Rugsėjo pradžioje planuoju pirmą kelionę į Turkiją. Šiaip man labai patinka maži, namūdiniai viešbutukai. Ar verta tokio ieškoti Turkijoje? Ar vis dėlto yra didelė tikimybė, kad mažame bus ir "aptarnavimas" atitinkamas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2010 07 26, 15:46)
laba diena visiems. Rugsėjo pradžioje planuoju pirmą kelionę į Turkiją. Šiaip man labai patinka maži, namūdiniai viešbutukai. Ar verta tokio ieškoti Turkijoje? Ar vis dėlto yra didelė tikimybė, kad mažame bus ir "aptarnavimas" atitinkamas?  ax.gif


Nemanau, kad taip turetu buti schmoll.gif , ypatingai, jeigu koks seimyninis viesbutukas ax.gif wub.gif mes, jeigu yra reikalas, tai dabar Turkijoj isvis pensione apsistojam ir jokiu skundu del aptarnavimo iki siol neturiu.. schmoll.gif
Atsakyti
Galiu tik pritarti Kufu, Turkijoje Pansion (sveciu namai) dazniausiai jaukus, o seimininkai linke bendrauti, dazniausiai tokias vietas gaubia jauki namu atmosfera. Be to ji gali butu isikure paciame miesto centre ar senamiestyje senuose namuose, kuo dideli viesbuciai negali pasigirti.

Kaina Antalijos senamiestyje dviems asmenims kambarys su pusryciais kainuoja apie 50 TL (jei su baseinu pageidausite ar dar kazkokiomis ekstra salygomis kaina kyla)
Atsakyti
Sveikutės. Esu naujokė, beveik nekeliavome. Norisi povestuvinės kelionės dviese.
Galvoju gal į Turkiją...

Tikriausiai vyksime per agentūrą, noriu viešbučio su viskas įskaičiuota, didelio baseino, jūros arti, kad būtų šilta.. naktinis gyvenimas ir diskotekos nelabai domina - mieliau renkuosi vakare ramų pasivaikščiojimą mieste ar pajūriu.
Jei ir vyksime į ekskursijas, tai nebent į kokią vieną.
Domina dar ir koks turgelis - prieskoniams, arbatai dovanų parvežti.
Kelionė labiau poilsinė, negu pažintinė.


Buvau agentūroje, rekomendavo "arycanda de luxe", bet gaunasi kelionė dviems 4000lt. Ar ne per brangu kaip į Turkiją? Pati norėčiau mokėti mažiau.

Gal patarsite jau buvusios?

Ir šiaip.. ką būtinai reikėtų padaryti/pamatyti Turkijoje,o ko geriau nebandyti pvz dėl to, kad neapsimoka, ar kaina neatitinka kokybės?
Kokie pagrindiniai "tipsai"?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 24, 16:48)
jeigu jau imi UAI, tai reikia:
visa neisgerta nemokamo minibaro turini perkelti i lagamina
i lekste restorane detis kiek telpa, o ne kiek suvalgysi
ir pagrindine taisykle: jokiu ekskursiju  cool.gif

nesutinku, UAL cia ne tik maistas, bet aptarnavimas, viesbutis, turiu omeny saligos, kambariai ir t.t. O deti i lekste kiek telpa ir paskui mesti lauk...tipo uz viska sumoketa....KAS VAZIUOS SU UAL, DIDELIS PRASYMAS, NEDARYKIT TAIP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 07 26, 16:12)
Su vyru juokiames, sakom, kai turesim po 40metu vaziuosim i Gumbet tusintis baruose  lotuliukas.gif  thumbup.gif

O ko jau taip? Kodel anksciau negalima, paskui sveikatos gali neuztekti biggrin.gif

QUOTE(daniele @ 2010 07 26, 21:35)
nesutinku, UAL cia ne tik maistas, bet aptarnavimas, viesbutis, turiu omeny saligos, kambariai ir t.t. O deti i lekste kiek telpa ir paskui mesti lauk...tipo uz viska sumoketa....KAS VAZIUOS SU UAL, DIDELIS PRASYMAS, NEDARYKIT TAIP 4u.gif

vistik UAI, tai dazniausiai butent kazkas, kas susije su maistu: ledai, sultys, importiniai gerimai, naktiniai maitinimai ir pan. Teritorijas, kelis baseinus, kalnelius ir atrakcionus gali tureti ir AI.
Atsakyti