Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

sveiki smile.gif ,
gal kas buvote Alanijoj ,,my aytap'' viesbutybe, kokie atsiliepimai jusu, domina bet kokia info. Beje kaip ten su aptarnaujanciu personalu ar kalba rusiskai ar tik angliskai... Na zodziu kam nesunku parasykite viska ka zinote. Labai busiu dekinga.

Aciu visiems. smile.gif
Atsakyti
Aciu labai mergaites, pradziuginote del Mr. Crane. wub.gif 4u.gif
Is jusu aprasymu sis viesbutis netgi virsija tiketusis lukescius. thumbup.gif
Tikekimes, kad rusai bus pakenciami. bigsmile.gif
Animacija mums nebutina. Jei su kuom susigrupuosime - bus smagu. jei nesusigrupuosime - mes ir su kolege mokam smagiai pasisedeti. drinks_cheers.gif
O apie atstuma iki juros skaiciau. Bet tai kad iki siol kiek gyvenome kur, visur tekdavo po 10-15 min i namus i kalna puskuoti. Cia mums ne beda. tongue.gif O dar jei koks mikriukas kada pasilpusias parves, tai visai thumbup.gif .
Zodziu, salygos idealios. thumbup.gif

O del jautimosi nepatogiai del to, kad vykstama i pigesni viesbuti - tai tikrai nereikia jaustis nepatogiai. Kiekvienas vaziuoja pagal savo isgales, poreikius. Maljorkoje tarpine nakvyne turejom avyciu gardelyje pernai. Ir ka-gyvos. biggrin.gif
Is pradziu ir man atrode, kad niekas cia su manim nesikalba. Bet paskui pagalvojau, kad ir kalbeti masiskai nelabai yra apie ka: stai pora zmoniu per dvi zinutes trumpai apibudino viesbuti ir man to pilnai pakanka.
O kas aktualu: ekskursijos ir visi kiti turistiniai reikalai - tai jau pasiklausineju kartas nuo karto ir atsako. drinks_cheers.gif
O kas del Ramunelt, rasant, kai nematai zmogaus veido ir negirdi balso tono, ta pati pasakyta mintis kiekvienam ivairiai nuskamba. Ramunelt, nesikrimsk, ka kas pasake. Tai bus tavo kelione ir pasirinksi tai, kas tinka tau. 4u.gif O psasakyti tai visur pasitaiko, kad kazkas kazka pasako. Nors bendrai ivertinus, tai SM forume tokia taiki, pakanti, diplomatiska publika. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2010 07 25, 23:21)
Buvau liepos pradžioj  mirksiukas.gif  Iš esmės priekaištų didelių neturiu. Kambarių, tiesa, yra įvairių- vieni naujesni, kiti senesni. Tvarkomi buvo kasdien - rankšluosčius keitė kas antrą dieną, grindų ir patalynės, tiesa, man nekeitė, bet kelis kartus diena buvau užsikabinus, kad netrukdytų, nes miegu, tad galbūt todėl smile.gif  Viešbutyje gana daug turkų ir rusų, daug jaunimo, bet ne tik.  Vakarais tikrai labai smagiai ir pačiame viesbutyje galima pasisėdėt ir pasibūt smile.gif Tiesa, animacijos jokios, bet patys viešbučio gyventojai susikuria pramogų susidraugavę grupelėmis  biggrin.gif  Groja muzika, kas nori šoka wink.gif Pakankamai skanus maistas, tikrai geresnis nei įprasta 2-3* viešbučiui, pats virtuvės šefas visada sukiojas valgomajam, pasiteirauja, ar skanu ir pan. Iki jūros pėstute yra gabaliukas paeiti, kažkur apie 10min kelio, bet gana dažnai link jos veža viešbučio transportas. Net nežinau kas dar domina smile.gif Klauskit- atsakysiu smile.gif


Mr. Crane buvom gegužę. Turkijoje buvau 3-5 žvaigždučių viešbučiuose (viso 5 kartai). Kadangi į šį vykau su drauge, tai iš visų viešbučių šis buvo linksmiausias. Neturiu jokių priekaištų personalui, maistui, kambariams. O paėjėti iki paplūdimio visai naudinga nuo visko per atostogas išlepintam kūnui. Visai šalia maisto prekių parduotuvėlė fiksuotom kainom. Už kelių metrų ir suvenyrų parduotuvės. Iki in ferno diskotekos pėstute 10-15 min. Tiesa, viešbutis nepritaikytas poilsiui su mažais vaikais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu medus: 26 liepos 2010 - 09:53
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 26, 11:26)
Esu dar jaunas, pasitaisysiu  blush2.gif

sakai ? biggrin.gif
Linole, paskaiciau, kokios jus uzsigrudinusios keliauninkes, tai manau jums tas viesbutukas tikrai tiks mirksiukas.gif ir jei netyciukais vairuojate, tada jums tikrai apsimoketu issinuomuoti auto ir pavazineti, nes per puse mokant uz viska visai padoriai gaunasi, o pamatysite tikrai puikias vietas thumbup.gif O jei nevairuojancios, tai reiktu pabandyti atkasti kaimelio pavadinima, visai salia Kemero ir jame kazkuria savaites diena vyksta tikras turgelis, vis idomiau nei standartines ekskursijos, na ta prasme, kad gal kiek daugiau autentikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 26, 10:54)
Linole, paskaiciau, kokios jus uzsigrudinusios keliauninkes, tai manau jums tas viesbutukas tikrai tiks  mirksiukas.gif ir jei netyciukais vairuojate, tada jums tikrai apsimoketu issinuomuoti auto ir pavazineti, nes per puse mokant uz viska visai padoriai gaunasi, o pamatysite tikrai puikias vietas  thumbup.gif O jei nevairuojancios, tai reiktu pabandyti atkasti kaimelio pavadinima, visai salia Kemero ir jame kazkuria savaites diena vyksta tikras turgelis, vis idomiau nei standartines ekskursijos, na ta prasme, kad gal kiek daugiau autentikos  ax.gif


Aciu, Cobre.
Tokios mes ir turistes, matracininkes mes. Tik kai riboti finansai, o norai dideli, tenka rinktis is to, ka turim.

Jei atkastum to kaimelio pavadinima, butu labai malonu. Siaip manau, ir Lonely planet tokia info turetu buti. Guli kol kas pas mane LP dalis apie Antalijos regiona paruosta spausdinimui.
Galiausiai infocentre turetu pasakyti. Manau, Kemere jau tikrai bus info centras. Ar viesbutyje suteiks info-visada kazkaip randam, rasim ir cia.
Deja, nevairuojam. Imsim ekskursijas. bet planuojam 11 nakvyniu, tai tikiu, kad ir savarankiskiems pasibastymams uzteks vietos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 26 liepos 2010 - 10:17
QUOTE(linole @ 2010 07 26, 12:16)
Aciu, Cobre.
Tokios mes ir turistes, matracininkes mes. Tik kai riboti finansai, o norai dideli, tenka rinktis is to, ka turim.

Jei atkastum to kaimelio pavadinima, butu labai malonu. Siaip manau, ir Lonely planet tokia info turetu buti. Guli kol kas pas mane LP dalis apie Antalijos regiona paruosta spausdinimui.
Galiausiai infocentre turetu pasakyti. Manau, Kemere jau tikrai bus info centras. Ar viesbutyje suteiks info-visada kazkaip randam, rasim ir cia.
Deja, nevairuojam. Imsim ekskursijas. bet planuojam 11 nakvyniu, tai tikiu, kad ir savarankiskiems pasibastymams uzteks vietos.  drinks_cheers.gif

Gal ir rasite LP mirksiukas.gif na jei nerastumete, tada as bandysiu ieskoti, kur uzsifavoritinau. Nes kiek esu rinkusi info, tai tik karta apie apie turgeli paminejima radau. Gal Smurka ka nors zino ? g.gif Del viesbucio tai drisciau abejoti, gal ir suteiks, taciau dideliu vilciu neturekite, ten juk dauguma atvyke is kitu vietoviu dirba, tai nenustebciau, jei nieko doro nepapasakos. O del info centro tai nieko nezinau, prizadek grizusi papasakoti kas ir kaip ten, as vis ipratusi pati susirinkti info, nepasitikiu niekuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 25, 23:46)
o paskutine kelione kodel? todel kad metas kitur apsilankyti, ar todel, kad nepatiko kazkas ?


Turkija ne musu salis biggrin.gif tiesiog neprilipo biggrin.gif
Neisimylejom jos ax.gif

Nepatiko patys turkai blush2.gif
Nors manau pravaziavus ne turistinej turkijoj, gal ir isimyleciau ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 07 25, 22:20)
Ramunelt, o koki viesbuti pasirinkote?

Nes mes irgi dairomes i pigiukus ir nuziurejom Mr. Crane Kemere. Tik vis tik nusprendem imti ne promo, o standart kambarius. Jei kas buvot siame hoteliuke, atsiliepimai laukiami.  4u.gif


Deja, niekuo negaliu padėti, nes dar nieko nesirinkom. biggrin.gif po savaitės bandysim paskutinę minutę gaudyt. bet apskritai tai velniškai bjaurus jausmas, nes velniai žino, kokį viešbutį reikėtų nužiūrinėti, kur ten geriau, blogiau. Paskaitinėju, vieniems tas viešbutis liuks, kitiems visiškas š... . g.gif Kas tas yr "promo"?
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 26, 10:26)
drinks_cheers.gif
Atsiprasau, jeigu uzgavau, tikrai nenorejau  4u.gif  Esu dar jaunas, pasitaisysiu  blush2.gif
Ir tikrai pagausit, nes i nemazai ekskursiju nevaziuoju, nes man jos perbrangios  ax.gif



Prašau prašau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 07 26, 12:32)
Turkija ne musu salis  biggrin.gif tiesiog neprilipo  biggrin.gif
Neisimylejom jos  ax.gif

Nepatiko patys turkai  blush2.gif
Nors manau pravaziavus ne turistinej turkijoj, gal ir isimyleciau ja  biggrin.gif

keista, buvau siai metais pirma karta Turkijoj (Alanija pasirinkom) ir buvau labai maloniai nustebinta - nuostabaus grozio salis, turkai netrukde gyvent ne kiek, pilna judesio, ekskursiju, kuri didziaja dali isbandem, pamatem ir kitokia, ne turistine Alanijos puse, ir vis tiek noriu atgal... Isimylejau sia sali.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 26, 12:41)
Kas tas yr "promo"?


Promo kambarius turi Novaturas. Juos apibrazia kaip bet kurio tipo kambarius uz maziausia kaina. Tikslu kambario tipa sveciai suzino atvyke i vieta

As tai nebijau gyventi ir rusyje kokiame. Bet mano bendrakeleive sako, kad gali buti nesaugu. g.gif Tai radom bendra kompromisa, kad imam standarta vis tik.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 07 26, 12:57)
Promo kambarius turi Novaturas. Juos apibrazia kaip bet kurio tipo kambarius uz maziausia kaina. Tikslu kambario tipa sveciai suzino atvyke i vieta

As tai nebijau gyventi ir rusyje kokiame. Bet mano bendrakeleive sako, kad gali buti nesaugu.  g.gif Tai radom bendra kompromisa, kad imam standarta vis tik.


Ko gero standartas ir yra standartas. jau anksčiau rašiau, kad tebūnie baldai seni tame kambary, remontas nežinia kada darytas, bet kad būtų švaru ir dušas veiktų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kashtanka @ 2010 07 26, 12:50)
keista, buvau siai metais pirma karta Turkijoj (Alanija pasirinkom) ir buvau labai maloniai nustebinta - nuostabaus grozio salis, turkai netrukde gyvent ne kiek, pilna judesio, ekskursiju, kuri didziaja dali isbandem, pamatem ir kitokia, ne turistine Alanijos puse, ir vis tiek noriu atgal... Isimylejau sia sali....  wub.gif



Kokiam viešbutyje ilsėjotės?
Atsakyti