Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Cobre @ 2010 07 24, 15:42)
drinks_cheers.gif  o dar kai savo valia, niekeno neverciamas nusigrudi is UAI i koki restoraneli ir suploji ten visai ne kapeikas  lotuliukas.gif
seku sita pokalbi apie dviguba mokejima, na suprantu, kad zmones savo pinigelius nori kuo taupiau ir tikslingiau leisti, taciau nevykti i ekskursija tolimesne tik todel, kad viena vakariene GAL liks nesuvalgyta, tai dar didesnio absurdo neesu girdejusi. juk realiai kiek ta vakariene tekainuoja, jei ivertinti ja bendroje viso paketo sumoje ? 5, 10, 15 lt ? doh.gif

drinks_cheers.gif butent
mes Kretoje ememe AI,nirs visas dienas vazinejome...pusryciaudavome,vakarieniaudavome viesbutyje,tik pietu nevalgeme(na isskyrus viena diena kai buvome grynai viesbutyje) bet mums vistiek labiau apsimokejo imti AI nei HB,nes jei nespedavome i vakariene(kas retai budavo) tai eidavome i velyvaja vakariene,jei po vakarienes kazkur isvykdavome dar i miesta,velyvam vakarui,tai grize dar galedavome uzkasti,ryte jei isvykdavome veliau,tai kartais pavalgydavome ir velyvuosius pusrycius,pietums pasiimdavome vaisiu,bandeliu is viesbucio,gerimu.Jei butum turej HB tai vakare gerimu kaip ir negautumeme,o su vaiku nekas ir siaip patys noredavome pavakaroti su taure.Tad manau tas ir susideda,nesvarbu,kad pietu nevalgydavome,bet manau nuostolio nepatirtadavome ir mums labiau apsimokejo imti AI.
Taip pat kaip ir kai vykome i Kapadokija Turkijoje,(kai dviem dienom palikome UAI lotuliukas.gif )uztat vezemes is mini baro sukauptu gerimu lotuliukas.gif tad ju pirkti kelioneje nereikejo.Taip pat idejo viesbutis vaisiu,bandeliu,kelionei vaikams,o papusryciavome ta ryta issikviete pica i kambari 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 24, 15:48)
jeigu jau imi UAI, tai reikia:
visa neisgerta nemokamo minibaro turini perkelti i lagamina


o mums labai praverte kelioneje tie colos,ir kitokiu gerimu buteliukai is mini baro vykstant i Kapadokija tongue.gif Ir visiskai jokia ne geda buvo kai sunus specialiai juos kaupe,negerdavo,kad butu kelionei tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 24 liepos 2010 - 21:17
QUOTE(-Jzh- @ 2010 07 21, 10:19)
Kokiam viesbuty apsistojot?  bigsmile.gif

Jūratė


aciu,tai vos neapsipazinau biggrin.gif
gyvendino mus .. svelniai pasakius ne kokiam viesbutuke biggrin.gifo jau dziaugiames,kad vietoj 4 ,5 zvaigzdes,kolkas dar esam cia,bet kai grysim sudesiu manau reportaza biggrin.gif
Ozkaymak FALEZ 5*... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 24, 17:42)
drinks_cheers.gif  o dar kai savo valia, niekeno neverciamas nusigrudi is UAI i koki restoraneli ir suploji ten visai ne kapeikas  lotuliukas.gif
seku sita pokalbi apie dviguba mokejima, na suprantu, kad zmones savo pinigelius nori kuo taupiau ir tikslingiau leisti, taciau nevykti i ekskursija tolimesne tik todel, kad viena vakariene GAL liks nesuvalgyta, tai dar didesnio absurdo neesu girdejusi. juk realiai kiek ta vakariene tekainuoja, jei ivertinti ja bendroje viso paketo sumoje ? 5, 10, 15 lt ? doh.gif


Man atrodo, kad nelabai sekate, nes pats pirmas klausimas mano buvo, kada grįžtama iš ekskursijų, o ne kiek maisto aš už tą sumą gaunu ir ar nesuvalgytą galiu pasiimti. Bet pokalbis išvirto į šią pusę ir dar su pasityčiojimais. Tai jeigu šitas forumas tik tiems, kas ima UAI ir savo išlaidų neskaičiuoja new_russian.gif , o žemiškiems kirminams su gyvenimu 2 -3* čia nėra ko lįsti, tai kurkit atskirą temą. Tiesiog šiemet kiekvienas litas man svarbus. Jau neturėjau vilčių kažkur išvažiuoti, nes pernai apturėjau riebią kelionę, o čia pasiūlė pagalvoti apie Turkiją lėktuvu ir tai man pasirodė mano kišenės ribose, bet esu priversta taupyti ekskursijoms.
Ačiū kukei ir nereikšmingai, kurios atsakė į tai, ko aš klausiau, o ne kiša savo nuomonę paskalų lygyje. Maždaug pasijuokim iš naujokų. didis.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 25, 22:04)
Man atrodo, kad nelabai sekate, nes pats pirmas klausimas mano buvo,  kada grįžtama iš ekskursijų, o ne kiek maisto aš už tą sumą gaunu ir ar nesuvalgytą galiu pasiimti. Bet pokalbis išvirto į šią pusę ir dar su pasityčiojimais. Tai jeigu šitas forumas tik tiems, kas ima UAI ir savo išlaidų neskaičiuoja new_russian.gif , o žemiškiems kirminams su gyvenimu 2 -3* čia nėra ko lįsti, tai kurkit atskirą temą. Tiesiog šiemet kiekvienas litas man svarbus. Jau neturėjau vilčių kažkur išvažiuoti, nes pernai apturėjau riebią kelionę, o čia pasiūlė pagalvoti apie Turkiją lėktuvu ir tai man pasirodė mano kišenės ribose, bet esu priversta taupyti ekskursijoms.
Ačiū kukei ir nereikšmingai, kurios atsakė į tai, ko aš klausiau, o ne kiša savo nuomonę paskalų lygyje. Maždaug pasijuokim iš naujokų.  didis.gif

Taip ir galvojau, kad pyktelsit. pinigelius ir as skaiciuoju ir tikrai, kas ne pirmus metus temoje yra, tai zino, kad as tikrai niekada nesakiau, kad atostogauti reikia tik mazu maziausiai 5 zv. Siaip as netgi esu palapiniu fane, todel labai jau neziurekit i mane, kaip i burzua kokia biggrin.gif tik as galvoju taip, jei isvyksti ir moki uz ekskursija tarkime 20 dol ir grazina jus i vakariene, tai jau ok, vaziuoju, o jei netyciukais negrazina, tada nevykstu? vat sitas mana ir nesuvokiama. juk tik viena vakariene, na kad ir skaiciuojate, bet sioje vietoje vistiek man nesuvokiama, kur tas dvigubas labai jau mokejimas? na nesuvalgysite jus tu savo pietu vienu, ar vakarienes, bet juk tai tokie mizerni pinigeliai siuo atveju ir likti vien tam, kad tie pietus butu suvalgyti? doh.gif o temoje tikrai yra pilna vykstanciu ir i 3* ir i 5*, ir vietos visiems cia uztenka. Ekskursiju kainos turkijoje tikrai gana nedideles, todel spjaukite jus siuo atveju i tuos dbigubai apmoketus pietus ir galbut nespeta vakariene ir vaziuokite, juk tokios kitos progos gal ir nepasitaikys. Maciau, kad kitoje temoje rasete, kad galbut ir jums patiks ta turkija, ka gali zinot. tai vat, pagalvojau, kad jei niekur nevyksite, o vaziuosite i mazai sv turinti viesbutuka, tai vargu ar patiks. Tokia jau ta turkijos realybe, jei imi mazai zv, tai turi dalyvauti: ekskursijose, klubuose, kur jau kam tinka, arba jei nori ramiau, ilsetis, gulineti, valgyti ivairius patiekaliukus, dalyvauti animatoriu rengiamuose sou, tada varai i 5*. Nes isleidi tokiu atveju labai panasiai, jei niekur nevarai, tada susitaupo pinigu geresniam viesbuciui. O jei jus taupysite ir nevarysite niekur, tada bijau, kad nebutu jusu pinigeliai skirti 2 zv ismesti i bala. Nesipykime, krize daugumai, pinigeliai niekam nebyra, geriau pasitarkime, kaip kiekvieno musu poilsi padaryti kuo kokybiskesni mirksiukas.gif Va, Smurka gali jums rekomenduoti puikiu 2 - 3 zv viesbutuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Pyktis ir aš nenoriu, ne tam čia užsiregistravau, bet kad jau atsiprašau, posakiai kartais būna. čia aš ne vien į Jus, kobre, taikau. Pagausiu dar aš ir žilviną betaupant.
O vat draugę ir įkalbinėju imti AI, nes daugiau laisvės ir labiau apsimoka. Nes aš įsivaizduoju, kad išvykus į ekskursiją karštis nerealus ir gėrimai čia labai svarbūs. Kokia laimė, kada viešbutyje tai neribojama, tikriausiai. Apie norą valgyti nelabai įsivaizduoju, nes panašiai pernai patyriau kroatijoje. Duokit alaus, šalto limonado ar vandens. O tai Turkijoje, manau, labai brangu.
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 25, 20:03)
Nes aš įsivaizduoju, kad išvykus į ekskursiją karštis nerealus ir gėrimai čia labai svarbūs. Kokia laimė, kada viešbutyje tai neribojama, tikriausiai. Apie norą valgyti nelabai įsivaizduoju, nes panašiai pernai patyriau kroatijoje. Duokit alaus, šalto limonado ar vandens. O tai Turkijoje, manau, labai brangu.

taip gereme daug kai vykome i kapadokija doh.gif tai vat todel ir praverte is mini baro tie buteliukai,nes 4 -iems pirkti per karsti 2 dienas gerimus butu kainave nemazai.. o geriame mes visi visada daug ,nebutinai kelioneje ir namie-mineralinio,vandens,o kai ilsimes leidziame ir vaikams ir sau ir colos,kitu gaiviuju gerimu.O pietus,vakariene buvo iskaiciuota i keliones kaina ir pusryciai antra keliones diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 25 liepos 2010 - 21:09
Ramunelt, o koki viesbuti pasirinkote?

Nes mes irgi dairomes i pigiukus ir nuziurejom Mr. Crane Kemere. Tik vis tik nusprendem imti ne promo, o standart kambarius. Jei kas buvot siame hoteliuke, atsiliepimai laukiami. 4u.gif

Atsakyti
Grizom mes is Turkijos, is Bodrumo, tai galiu drasiai pasakyt, kad tai buvo paskutine musu kelione pas turkus biggrin.gif tiesa, dar i Stambula ruosiames iseiginems, bet tai jau kita kalba. nieko blogo neatsitiko, viskas kaip ir tvarkoj, bet tai buvo buvo musu antra kelione i Turkija, praeitais metais sake, kad pirma ir paskutine, bet siemet susigundem graziom kainom ir islekem. Bet su vyru pasizadejom, kad kainom kitais metais nesigundysim, o rinksimes kitas salis, kurias jau aplankem ir patiko.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 07 25, 22:20)
Ramunelt, o koki viesbuti pasirinkote?

Nes mes irgi dairomes i pigiukus ir nuziurejom Mr. Crane Kemere. Tik vis tik nusprendem imti ne promo, o standart kambarius. Jei kas buvot siame hoteliuke, atsiliepimai laukiami.  4u.gif


Buvau liepos pradžioj mirksiukas.gif Iš esmės priekaištų didelių neturiu. Kambarių, tiesa, yra įvairių- vieni naujesni, kiti senesni. Tvarkomi buvo kasdien - rankšluosčius keitė kas antrą dieną, grindų ir patalynės, tiesa, man nekeitė, bet kelis kartus diena buvau užsikabinus, kad netrukdytų, nes miegu, tad galbūt todėl smile.gif Viešbutyje gana daug turkų ir rusų, daug jaunimo, bet ne tik. Vakarais tikrai labai smagiai ir pačiame viesbutyje galima pasisėdėt ir pasibūt smile.gif Tiesa, animacijos jokios, bet patys viešbučio gyventojai susikuria pramogų susidraugavę grupelėmis biggrin.gif Groja muzika, kas nori šoka wink.gif Pakankamai skanus maistas, tikrai geresnis nei įprasta 2-3* viešbučiui, pats virtuvės šefas visada sukiojas valgomajam, pasiteirauja, ar skanu ir pan. Iki jūros pėstute yra gabaliukas paeiti, kažkur apie 10min kelio, bet gana dažnai link jos veža viešbučio transportas. Net nežinau kas dar domina smile.gif Klauskit- atsakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunelt @ 2010 07 25, 22:46)
Vajetau, ir turtuoliai taupo  blink.gif . Sekit, ką rašot pati, o tada iš kitų šaipykitės. Tokius kietuolius labai lengva už liežuvio pagauti. Iš šio rašinėlio nematyti, kad permokėjimas Jums nesvarbu.  irnesakyk.gif
Papildyta:
Na, ar gera, kai šaiposi?

Nesupratau? O jus ka, siulytumete taupanciam zmogui pirkti prasciau ir moketi tiek pat, kiek kainuoja gerokai geresnis daiktas???? KOKIA tokiu veiksmu logika butu???? Siaip as neesu turtuole, net nesuvokiu, kodel taip rasote? Na ir garinkite ta savo piktuma, taip juk negalima unsure.gif Del Valery, tai as visada buvau sio viesbucio priese tongue.gif ne todel, kad viesbutis prastas, o todel, kad kaina jo tikrai per didele , man Kemer dream daug mielesnis atrodo, o kaina jame labai atitinka kokybe, uz ka moki, ta ir gauni, nei daugiau, nei maziau. Kiek domejausi ir pasakojo pazistami, tai Mr. Crane tas pats variantas - kaina nedidele, todel jei nesitikima kazko ypatingo, tada tikrai galima ji rinktis. Jei vykciau dviese su vyru tik pakeliauti, tada pirkciau pati pigiausia viesbuti geguzes pradziai ir nuomuotumemes auto ir nematau cia jokio nenormalumo. O jei nenorite keliauti ir imate prastesni viesbuti, tai jau sakiau - bijau, kad liksite nusivylusi. Taip jau yra - turkija viesbutinio poilsio salis daugumai, todel jei nepasiseka su viesbuciu, tai ir grizti tiems zmonems dazniausiai nesinori.
O i koki viesbuti jus vykstate? Linole va irgi vyksta i pigesni viesbutuka, taciau man neatrodo, kad ji temoje jaustusi nejaukiai mirksiukas.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linole @ 2010 07 25, 23:20)
Ramunelt, o koki viesbuti pasirinkote?

Nes mes irgi dairomes i pigiukus ir nuziurejom Mr. Crane Kemere. Tik vis tik nusprendem imti ne promo, o standart kambarius. Jei kas buvot siame hoteliuke, atsiliepimai laukiami.  4u.gif

As tik is pasakojimo zinau apie si viesbutuka, na ir dar buvusi jo teritorijoje - ten man visada labai linksma atrode, daug jaunimo biggrin.gif O tai ka pasakojo, tai buvo analogiska tam, ka parase -Jzh-. Nezinia kokie jusu lukesciai ir reikalavimai viesbuciui, taciau jei jie nera kazkokie uzkelti, tada manau drasiai vykite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 07 25, 22:58)
placiau, prasom 4u.gif
koks viesbutis, kokie ispudziai apie bodruma?


Sami su starais. Viesbutis yra normalus, maistas tik pusryciai ir vakariene, padoriai maitino. Kadangi nesam maisto vergai, todel valgem nedaug, nekraudavom lekciu ir uzkrauto stalo nepalikdavom (sikart tai dare patys turkai), pasiimam - suvalgom, jei norim dar - pasiimam. Gamindavo tiek daug, kad maisto likdavo, pvz keptu kalmaro ziedu tesloj. Pietums valgydavom turguje pirktu vaisiu.
Viebuciui priklauso 2 pastatai, ant kranto ir per gatve, teko pagyvent ir ten ir ten. Ranksloscius keisdavo kas antra diena, nors ant grindu ir nemesdavom, praplaudavo grindis kasdien.
Gultai ir skeciai pleze nemokamai, 3 eiles gultu.
Liaudis padori is visos europos, rusu lenku net negirdejom savo miestelije (iki bodrumo buvo 3km). Gumbet miestelis, pagrindine pasilinksminimo jaunimo is UK ir vokietijos vieta. Triuksmo daug ir visur, bet mums ilsetis netrukde, nors ir buvom su virs 2 metu vaiku.

Bodrumas fainas graikiskas miestelis wub.gif su siaurom gatvem, baltais namukais, aukstu viesbuciu nera.

Tiesa, geguze buvom Japonijoj, todel norom nenorim lygindavom doh.gif
Todel manau, apie nenora grizt i Turkija as nesnekesiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 25 liepos 2010 - 22:45
QUOTE(Nonna @ 2010 07 26, 00:43)

Bodrumas fainas graikiskas miestelis  wub.gif su siaurom gatvem, baltais namukais, aukstu viesbuciu nera.

o paskutine kelione kodel? todel kad metas kitur apsilankyti, ar todel, kad nepatiko kazkas ?
Atsakyti