Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

tai ir nesuprasit
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 13, 22:17)
Ir kodel nepatyrusioms to nedaryti?  blink.gif Ka jus kitap darot?

Ne, nu as rimtai gal kazko nesuprantu  blink.gif


aš irgi nepatyrusi sveikų šaknų karpyme schmoll.gif tai geriau to nedarysiu irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 liepos 2010 - 21:23
Tai jau tikrai, ne man blondinei suprast blink.gif doh.gif
Atsakyti
Erzina gi jus smile.gif neprasidekit...
Atsakyti
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 13, 22:07)
o butas yra labai erdvus- todel neturiu kitokiu problemu su gelem, tik su saknim (ju buna per daug).

tam egzistuoja DIDESNI,DIDELI vazonai,kai jau šaknys(sveikos) nebetelpa į mažajį-tada persodini i didesni...kame problemos? juokina čia svietą žiuriu kelios dienos žmonės lotuliukas.gif doh.gif
Jei turir erdvų buta,pirkit ir erdvų "vazoną" gėlėm
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 07 13, 23:08)
tam egzistuoja DIDESNI,DIDELI vazonai,kai jau šaknys(sveikos) nebetelpa į mažajį-tada persodini i didesni...kame problemos? juokina čia svietą žiuriu kelios dienos žmonės  lotuliukas.gif  doh.gif
Jei turir erdvų buta,pirkit ir erdvų "vazoną" gėlėm



Esme tame, kad visu 4 kambariu palanges apkrautos gelem, turiu n- ph, o dar juk ir kitos geles yra. Aisku turiu keliata ir labai dideliu orchideju netalpanciu ant plangiu, bet siaip tai ph butina sviesa, todel su tiek geliu, kiek turiu - negaliu sau leisti dideliu vazonu ant palangiu. Ir nenoriu skriausti gelyciu nunesdama jas nuo sviesos. Visi dideli ph- puikiai gyvena didel. vazon.

Siap geriau ramiai skaitysiu, ka kitos raso, gal ka nauja atrasiu...ir daugiau nekoment.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 13 liepos 2010 - 22:27
jau tikrai maziau nuskriausit be saules, nei karpydama sveikas saknis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 07 13, 08:42)
ačiū už atsakymą, bet pas mane nėra ką kirpti, nulūžo iki pirmos akutės verysad.gif pamoka...

man nulūžo (nu, vaikas netyčia nulaužė) žiedastiebį virš trijų narelių, bet iš ten vistiek neišleido. tačiau išleido vėliau net du žiedastiebius, kurie po pražydėjimo vis dar pailgėja ir dar pažydi, tai kokią atšakėlę išleidžia... žodžiu, išleis ir jums, tiesiog palaukit smile.gif

QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 07 13, 22:08)
Jei turir erdvų buta,pirkit ir erdvų "vazoną" gėlėm

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2010 07 13, 15:23)
o sviesesne ji buvo visada - nezinau kodel... kita turiu, tai tamsiai zalia. bandysiu is viso neberodyti jos saulutei (nes rytais ir vakarais leisdavau siek tiek pabuti nepiktybiniuose saules spinduliuose).

beje, gelytes auga ne tik zievese - ten yra siek tiek zemiu, bet virsuje jau nusiplove.
pas mus nuo 12 iki pat vakaro buna saule, bet kaip jau minejau, saugau su roletais...


Aš irgi pastebėjau, kad vienų lapai būna šviesesni, kitų tamsesni. Nieko blogo aš tavo gėlytėje nematau. smile.gif
Dėl žemių, nelabai gerai. Dabar kai karšta gal ir nieko, bet rudenį, ne kas, nespės substratas išdžiūt. Jei sodinai ne į extrą, reikėjo išrinkti tik didesnius gabaliukus, O žemes išmest. 4u.gif
Aš irgi naiviai tikiuosi, kad roletai apsaugos. Nusibodo po pietų nukėlinėti nuo palangės 8 orchidėjas doh.gif Roletus vien dėl jų užsisakiau. biggrin.gif Tikiuosi, kad jie sulaiko saulės spindulius. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 13, 22:07)
Geles pas mane labai gerai ir greit auga, nes saule tik rytais kelias valandas buna, o butas yra labai erdvus- todel neturiu kitokiu problemu su gelem, tik su saknim (ju buna per daug).

Turiu tau patarimą - keisk butą į dar labiau erdvesnį, kad ir ne tik gėlių lapai ir žiedai, bet ir šaknys tilptų. Dabar manau nėra jau taip erdvu, kad tiek vargt reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelle: 13 liepos 2010 - 23:47
Annabelle parodykite savo palangės su orchidėjoms Orchidėjų gyrimosi temoje bigsmile.gif
Atsakyti
merginos gal galit pasakyti ar orchidejom daromas dusas kai jos zydi,aciu!
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 07 14, 09:04)
Annabelle parodykite savo palangės su orchidėjoms Orchidėjų gyrimosi temoje  bigsmile.gif

Man irgi butu idomu mirksiukas.gif
Atsakyti