Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

nusipirkau trašų Substral. gal kas bandėt? ar kažkiek padeda? beje, pas mane du žiedstiebiai yra. ant vieno liko trys žiedukai, o kitas visus numetė ir pavyto viršūnė jo. tai pakirpau ir uždeginau. kad galėjo būt? perlaisčiau ar per karšta? nes dabar namie neįmanoma tvert. beje, gal kad gavau dovanų taip pasidarė, kad klimatą pakeitė? bet ar vystu pats žiebstiebis nuo to g.gif
Atsakyti
QUOTE(spensera1 @ 2010 07 12, 17:11)
nusipirkau trašų Substral. gal kas bandėt? ar kažkiek padeda? beje, pas mane du žiedstiebiai yra. ant vieno liko trys žiedukai, o kitas visus numetė ir pavyto viršūnė jo. tai pakirpau ir uždeginau. kad galėjo būt? perlaisčiau ar per karšta? nes dabar namie neįmanoma tvert. beje, gal kad gavau dovanų taip pasidarė, kad klimatą pakeitė? bet ar vystu pats žiebstiebis nuo to g.gif

nežinau kaip jums,bet aš pvz gavau kambriją su dviem baisiuliniais žiedstiebiais pilnais pumpurų birželio 12,dabar turim liepos 12,tai prieš gerą savaitę aš jau buvau nukirpus žiedkočius,nes pas mane namuose žiauriai tvanku(rytinės palanges,pietinės ir viena vakarinė lygiu stiklu) tai pas mane matyt numetė nuo tos tvankumos,nes jau bijau tas gėlės kas kelios dienos liet...Šie karščiai neduos nieko gero,gėlėm ir tas karštis ir ta saulė,ir kartais besaikis liejimas...košmaras
Atsakyti
Sveikos, nulaužiau žiedstiebį orchidėjos šiandien, dar jis buvo be pumpuriukų... verysad.gif kaip manot, kada dabar ta orchidėja žydės? po metų, ar neužilgo išleis kitą žiedstiebį? taip gaila... bet čia tikriausiai kiekvienai tenka tą patirti... kas turi patirties tikiuosi atsakymo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri esat pirkusi be ziedu tarkim oncidium, colmanara ar pan. Ar imanoma jau namie pakartotinai sulaukti ziedu? Siandien maciau be ziedu Masai Red, labai ilgai ieskojau sios gelytes, radau vien lapus wink.gif g.gif , tai nezinau pirkti ja ar ne, nes neturiu daug lako zaisti su gelem, aciu
Atsakyti
Sveikos, aciu uz patarimus, bet as atsisveikinau vakar su savaja... nebebuvo ko gelbet...
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 12, 12:53)
Misterija, o mano katlėjos už šiaurinio lango lauke gyvena, saulė popietinė, kažkur nuo 15val., ar man jas pridengt?
Na kai kurios jau nuo anksčiau nudegė  blush2.gif , bet dėl likusių lapų, naujų auginių bijau..
Vandoms, dendrobiams, cimbidžiams tai kaip ir nieko, normaliai jaučiasi..

jeigu iki šiol dar nesudegė tai manau ir nieko neatsitiks, beje, prieš kiek tas "anksčiau" , nes jei per šias kaitras nenudegė tai jau turėtu būt pripratusios.
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 07 12, 20:12)
Sveikos, nulaužiau žiedstiebį orchidėjos šiandien, dar jis buvo be pumpuriukų...  verysad.gif kaip manot, kada dabar ta orchidėja žydės? po metų, ar neužilgo išleis kitą žiedstiebį? taip gaila... bet čia tikriausiai kiekvienai tenka tą patirti... kas turi patirties tikiuosi atsakymo 4u.gif


Mano mama buvo netyčia nulaužus dar neišsiskleidusį žiedstiebį, tai nukirpo virš akutės ir iš jos gal po savaitės pradėjo kaltis naujas žiedstiebis. Dabar dar nežydi, bet jau stiprus ir pilnas pumpurų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 13, 07:53)
Mano mama buvo netyčia nulaužus dar neišsiskleidusį žiedstiebį, tai nukirpo virš akutės ir iš jos gal po savaitės pradėjo kaltis naujas žiedstiebis. Dabar dar nežydi, bet jau stiprus ir pilnas pumpurų  smile.gif

ačiū už atsakymą, bet pas mane nėra ką kirpti, nulūžo iki pirmos akutės verysad.gif pamoka...
Atsakyti
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 13, 00:23)
Sveikos, gal kuri esat pirkusi be ziedu tarkim  oncidium, colmanara ar pan. Ar imanoma jau namie pakartotinai sulaukti ziedu?

nes neturiu daug lako zaisti su gelem


tai aišku ax.gif

šito tai nesupratau mastau.gif paskaitykit apie priežiūrą ir bus aišku
Atsakyti
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 13, 00:23)
Sveikos, gal kuri esat pirkusi be ziedu tarkim  oncidium, colmanara ar pan. Ar imanoma jau namie pakartotinai sulaukti ziedu? Siandien maciau be ziedu Masai Red, labai ilgai ieskojau sios gelytes, radau vien lapus wink.gif  g.gif , tai nezinau pirkti ja ar ne, nes neturiu daug lako zaisti su gelem, aciu

tikrai taip,aš irgi nesiterlioju,bet žiedų sulaukiau beveik po metu...žiūrint kiek naujų auginių yra ir kaip buvo žydėja
Atsakyti
Aciu, tada pirksiu.... bus pirma tokia gelyte, o savaitgali paskaitysiu apie prieziura, geros dienos
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2010 07 12, 20:12)
Sveikos, nulaužiau žiedstiebį orchidėjos šiandien, dar jis buvo be pumpuriukų...  verysad.gif kaip manot, kada dabar ta orchidėja žydės? po metų, ar neužilgo išleis kitą žiedstiebį? taip gaila... bet čia tikriausiai kiekvienai tenka tą patirti... kas turi patirties tikiuosi atsakymo 4u.gif




Pas mane irgi buvo ta pati situacija, tai virs 3 menesiu naujo ziedstiebio taip ir nesulaukiau, o tas buvo gal apie 2-3 cm verysad.gif
Atsakyti
tai trys men dar nedaug, kad tik nezydetu po metu biggrin.gif
Atsakyti