Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Pazeidimai mechaniniai, taip pat nedalaistyta arba nupudyta.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 13, 09:41)
Pazeidimai mechaniniai, taip pat nedalaistyta arba nupudyta.

Man labiau į nupūdymą panašu
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 13, 10:41)
Pazeidimai mechaniniai, taip pat nedalaistyta arba nupudyta.

Tai kad šaknys sveikos g.gif Ką su tuo lapu daryt? Ar palikt?
Atsakyti
jurguze, nepyk, bet toks vaizdas, kad tavoji gėlė nusilpusi ir miršta unsure.gif , gal bandyk ją ištraukti, sutvarkyk šaknis.
Tą lapą gali nukirpti arba palauk, kol pats nudžius ir tuomet lengvai nusiims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 13 rugpjūčio 2010 - 10:22
QUOTE(lark @ 2010 08 13, 12:21)
jurguze, nepyk, bet toks vaizdas, kad tavoji gėlė nusilpusi ir miršta  unsure.gif , gal bandyk ją ištraukti, sutvarkyk šaknis.
Tą lapą gali nukirpti arba palauk, kol pats nudžius ir tuomet lengvai nusiims.

Neturiu dėl ko pykt mirksiukas.gif *****, jau nervas ima. Nesuprantu, kas toms orchėms yra. Ir laistau, ir tręšiu. Visvien jos miršta pas mane. Gal dėl to, kad oras bute sausas? Bet tai aš prie kiekvienos orchės pastatau dubenį vandens g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 08 13, 11:38)
Neturiu dėl ko pykt mirksiukas.gif *****, jau nervas ima. Nesuprantu, kas toms orchėms yra. Ir laistau, ir tręšiu. Visvien jos miršta pas mane. Gal dėl to, kad oras bute sausas? Bet tai aš prie kiekvienos orchės pastatau dubenį vandens g.gif

tai gal jau per dregna? jei daznai laistot ar kaskart tresiat, tai ir negerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 08 13, 12:45)
tai gal jau per dregna? jei daznai laistot ar kaskart tresiat, tai ir negerai  unsure.gif

Laistau tik tada, kai šaknys tampa pilkos ir susiraukšlėja. Tręšiu ne dažniau nei kas 3sav su silpnu trąšų tirpalu.

Matyt, kažkas bute joms nepatinka, nes ne viena jau numirė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 13 rugpjūčio 2010 - 10:47
Jurguze, nereikia laukti kol susiraukšlės, maždaug 7-10d. ir nelaikyti saulės spinduliuose, o statyti šešėlyje.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 13, 13:02)
Jurguze, nereikia laukti kol susiraukšlės, maždaug 7-10d. ir nelaikyti saulės spinduliuose, o statyti šešėlyje.

Bandysiu mirksiukas.gif Šiaip, tai nelaikau gėlių ant palangės, nes visi langai į pietų pusę
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 08 13, 09:40)
Orchės nelaikau ant palangės, netręšiau.


QUOTE(jurguze @ 2010 08 13, 11:38)
Nesuprantu, kas toms orchėms yra. Ir laistau, ir tręšiu.


Tai tresi tu jas ar netresi, taip ir nesupratau g.gif zinutes viena kitai priestarauja.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 13, 16:17)
Tai tresi tu jas ar netresi, taip ir nesupratau  g.gif zinutes viena kitai priestarauja.

Šiaip, tręšiu. Bet tas lapas parudavo ne nuo tręšimo
Atsakyti
Laba diena, mergaitės. Labai prašau jūsų pagalbos. Parsinešiau namo išmestą orchidėją, jinai visai suvargusi, žiedai nuleipę, žemių beveik nėra. Aš ne gėlininkė ir žinoma ne orchidėjininkė. Neišmanau nieko. Bet gėlytės žiauriai gaila, norėčiau ją išgelbėti. Gal galit pasakyt kur galėčiau internetu skubiai nusipirkti vazonėlį ir mišinį, nes būtina persodinti pirmiausiai, ir patarkit ką toliau su ja daryti, kad atgaivint.
Suprantu kad visa info yra čia kažkurtai, bet supraskit, neturiu tiek laiko kad viską skaityt, reikia kažką skubiai daryti. Būsiu labai dėkinga už pagalbą.
Atsakyti