Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 08 04, 19:15)
tai gaunasi, kad šis būdas tinka visoms orchidėjoms? g.gif

čia konkrečiai rašo skyriuje "Falenopsis" 12psl.
Dėl saldumo, tai nžn, bet parodos metu Vln per paskaitą rekomendavo vietoje trąšų perlieti juoda arbata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 04 rugpjūčio 2010 - 18:24
na as laikyti ant palanges negaliu nes rytine puse pas mane ir diena saule sviecia taip lapai nukentetu na tai nuo pango puse metro ji padeta g.gif negauna tiesioginiu saules spinduliu bet sviesos nemazai smile.gif na bandysiu tuomet balkono temperatura sekti. Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 19:24)
na as laikyti ant palanges negaliu nes rytine puse pas mane ir diena saule sviecia taip lapai nukentetu


jei rytinė pusė, tai saulė tik rytais turėtų būti... ar kitaip pas jus? rytinė saulė kelias val dar niekam nepakenkė smile.gif
Atsakyti
na saule gan ilgai buna ir jau teko nukenteti verysad.gif viena orchideja bandziau laikyti tai saule isdegino lapus.
Atsakyti
tai reikia augala prie saules po truputi pratinti! Pas mane yra tokiu kas ir ant pietines stovi ir kaifuoja, o kita nudeginau ir ant rytines paskubejus
Atsakyti
Falenopsiai nemėgsta tiesioginių saulės spindulių, jiems labiau patinka išsklaidyta šviesa.
Atsakyti
Gal galite man, kaip pradedančiai orchidėjininkei, paaiškinti apie miegančią akį. Namie auginu tris žydinčius falenopsius ir, kai nužydės, nelabai suprantu iki kur nukirpti žiedstiebį.

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
emm baisoka rizikuoti su saule g.gif atrodo ir pratinau po truputi prie saule bet vistiek viena orchideja nukentejo tai db baisu rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 18:07)
emm problema nedidele neisivaizduoju kur padeti gele jog vesiau butu..  verysad.gif man viena pazistama buvo pasiuliusi laistyto orchideja su saldintu vandeniu, sake jog tai padeda  g.gif  bet pabijojau taip laistyti.

nemokėsiu gražiai paaiškinti , bet gal pavyks kaip nors.
cukrumi galima papildyti maistines medžiagas kurių trūksta esant per mažam apšvietimui, mat augalui reikalinga gliukozė. Pvz tamsiu žiemos metu galima cukrumi ( truputčiu) pabarstyti katlėjų , kurioms reikia tikrai daug šviesos, substratą.
tik neaišku kokia tai turi būti gliukozė, nes tas kristalinis cukrus nėra pats lengviausiai įsisavinamas rolleyes.gif .
Pati užpraitą žiemą taip dariau , kad labai poveikis būtu nepasakyčiau, šiemet nebarsčiau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 04 rugpjūčio 2010 - 19:14
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 19:59)
emm baisoka rizikuoti su saule  g.gif atrodo ir pratinau po truputi prie saule bet vistiek viena orchideja nukentejo tai db baisu rolleyes.gif  4u.gif

tai statykit ant palanges uz uzuolaidos. O jei bijot rizikuot tada dziaukites grazia salota rolleyes.gif

Jurasili, miegantis pumpuras is kurio gali islysti nauja sakele. Tai ant ziedstiebio esantis plevelinis pakilimas. Gal aiskiau ? biggrin.gif Sudetingai gal paaiskinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2010 08 04, 18:58)
Gal galite man, kaip pradedančiai orchidėjininkei, paaiškinti apie miegančią akį. Namie auginu tris žydinčius falenopsius ir, kai nužydės, nelabai suprantu iki kur nukirpti žiedstiebį.

Iš anksto dėkoju.

http://www.rojaussod...i...is&start=60
Atsakyti
o kaip gerai, misterija, kad ikelei biggrin.gif nes mano plevelinis pakilimas ne visiems suprantamas gali but lotuliukas.gif
Atsakyti