Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema


Astersita, kada pareisit i tema? bigsmile.gif Negi pyktis amzinas ? biggrin.gif
[/quote]

Skaitau jūsų temą nuolat tik tyliai, po tokių debatų "girtis" noro nebėra schmoll.gif Beje jokio pykčio irgi nėra rolleyes.gif
Atsakyti
peržiūrėjau visa tema ir konkretaus atsakymo neradau verysad.gif visgi gal kas pagelbes ir pasakys ka reikia daryti jog orchideja prazydetu 4u.gif jau 3 metus kaip nezydi verysad.gif
Atsakyti
Ar yra dienos ir nakties temperatūrų skirtumas? tai užtikrina žydėjimą 4u.gif
Atsakyti
na turbūt nelabai yra visada ja laikau toje pacioje vietoje g.gif aisku diena buna silciau smile.gif o kaip padaryti skirtuma temperaturos? kiek skaiciau tai skersveju nemegsta g.gif
Atsakyti
Merginos, visada klausdamos įvardinkit orchidėjų rūšį, tuomet bus lengviau pagelbėti, nes skirtinga priežiūra, o dar geriau, kai įkeliat nuotrauką ir parodot 4u.gif
Atsakyti
na rūsis tai phalaenopsis smile.gif na is isvaizdos atrodo graziai lapai žali šaknys gražios tik 3metus nežydi g.gif
Atsakyti
cituoju iš "Kambarinės orchidėjos" žurnalo "Sodo spalvos" priedo apie falenopsius:
"Jei orchidėja žalia, sveika, bet nenori pražysti, tikriausiai jai per šilta (visus metus labai vienoda kambario temperatūra) ir per tamsu. Verta augalus 4-6 savaites palaikyti vėsesnėje (16-17C) patalpoje mažiau laistant ir rasti jiems šviesesnę (bet ne saulėtą) vietą."
Merginos praktiškai tą patį Jums ir patarė.
Atsakyti
lark ačiū 4u.gif bandysiu rasti tokią vietą smile.gif
Atsakyti
mano kolegės baltas falenopsis tą patį darė, kol man nepasiskundė, dabar net du žiedynkočiai apsikrovę žiedais, tai jai dar patariau šiltesniu, nei kmb temperatūra vandeniu lieti.
Atsakyti
emm problema nedidele neisivaizduoju kur padeti gele jog vesiau butu.. verysad.gif man viena pazistama buvo pasiuliusi laistyto orchideja su saldintu vandeniu, sake jog tai padeda g.gif bet pabijojau taip laistyti.
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 19:07)
emm problema nedidele neisivaizduoju kur padeti gele jog vesiau butu..  verysad.gif man viena pazistama buvo pasiuliusi laistyto orchideja su saldintu vandeniu, sake jog tai padeda  g.gif  bet pabijojau taip laistyti.

tai kur laikot ja? Pats tas butu ant palanges, vesesniame kambaryje.. Lietaus vanduo yra labai tinkamas laistymui, arba virintas nusistovejes.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 04, 18:49)
cituoju iš "Kambarinės orchidėjos" žurnalo "Sodo spalvos" priedo apie falenopsius:
"Jei orchidėja žalia, sveika, bet nenori pražysti


tai gaunasi, kad šis būdas tinka visoms orchidėjoms? g.gif

QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 19:07)
emm problema nedidele neisivaizduoju kur padeti gele jog vesiau butu..  verysad.gif


pirma pabandykit temperatūrų skirtumą... galima statyt prie lango, kuris praveriamas nakčiai, o galima išvis į balkoną išnešt, tik sekt temperatūrą, kad žemiau 20 nenukristų g.gif
skersvėjų, taip, nemėgsta, tai jus jų ir nedarykit...
Atsakyti