Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 14:08)
O sakykit lieti per virsu, ar geriau istatyti i bliudeli  g.gif as visada istatydavau, bet kazkur radau, kad galima lieti ir per virsu  g.gif

O jei saknu problema, tai tada tikriausiai reiktu persodinti  ax.gif

isitikinkit ar tikrai, o tada zinosit wink.gif Vienos lieja per virsu, kitos mirko, ivairiai. Pagal kazkurios merginos pastebejima mirkymas phalaenopsiams labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 15:54)
isitikinkit ar tikrai, o tada zinosit wink.gif Vienos lieja per virsu, kitos mirko, ivairiai. Pagal kazkurios merginos pastebejima mirkymas phalaenopsiams labiau patinka.

o pvz kiek laiko jas mirkyti, as tai visai dienai pamirkau, net ir per nakti palieku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 16:34)
o pvz kiek laiko jas mirkyti, as tai visai dienai pamirkau, net ir per nakti palieku  ax.gif

rizikuojat supudyti. 15 - 20 min pilnai uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 16:39)
rizikuojat supudyti. 15 - 20 min pilnai uztenka.

hm...na bet saknys tada man vistiek pilkos lieka g.gif neprisigeria ar kaip cia, gal tada per virsu lieti, ar as cia visai nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 16:43)
hm...na bet saknys tada man vistiek pilkos lieka  g.gif neprisigeria ar kaip cia, gal tada per virsu lieti, ar as cia visai nieko nesuprantu  doh.gif

vanduo turi buti sulig vazonelio virsum tada saknys niekaip negali likt pilkos. Jei imerkiat pora centimetru tai aisku liks pilkos.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 16:47)
vanduo turi buti sulig vazonelio virsum tada saknys niekaip negali likt pilkos. Jei imerkiat pora centimetru tai aisku liks pilkos.

o dabar tai viska supratau smile.gif
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 16:39)
rizikuojat supudyti. 15 - 20 min pilnai uztenka.

O as ilgiau palieku, tik ne nakciai, o dienai, nei viena nesiskunde, net kaip tik patiko jom labiau ax.gif
Atsakyti
o sakykit kaip tresiat irgi taip pat imerkiat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 17:50)
o sakykit kaip tresiat irgi taip pat imerkiat  ax.gif

Pradzioj su vandenuku pralieju visa indeli, kad nenudegintu sausu saknu trasos, o tada merkiu i paruosta vandenuka su trasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 03, 18:02)
Pradzioj su vandenuku pralieju visa indeli, kad nenudegintu sausu saknu trasos, o tada merkiu i paruosta vandenuka su trasom  mirksiukas.gif

o irgi pripilti reikia daug iki vazono krasto ir kiek laikyti g.gif

na po siu atsakymu, manau jau bus viskas gerai su mano orchidejom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 03, 16:47)
O as ilgiau palieku, tik ne nakciai, o dienai, nei viena nesiskunde, net kaip tik patiko jom labiau  ax.gif

kai tokie karščiai kurgi nepatiks, bet vistiek reiktu nepamiršti, kad orchidėjos nėra vandens augalai ir jų šaknims reikalingas oras, ir tokių ilgų mirkymu netaikyti kai oras atvės.
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 18:06)
o irgi pripilti reikia daug iki vazono krasto ir kiek laikyti  g.gif

na po siu atsakymu, manau jau bus viskas gerai su mano orchidejom  biggrin.gif

na taip, nebent norit tik kelias saknis patrest biggrin.gif
Atsakyti