Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(misterija @ 2010 08 02, 17:16)
saviškę pirkau Ermitaže, buvo padėta prie floristikai skirtų reikmenų.

Dėkui už norą padėt, bet aš Kaune, gal kas kur Kaune matėt, kokioj vietoj Konkrečiai? manau knygyne turėtų būti tikrai
Atsakyti
Gal galit parekomenduot kokių nors neblogų skystų trąšų, skirtų orchidėjoms?
Atsakyti
QUOTE(minty @ 2010 08 03, 11:01)
Gal galit parekomenduot kokių nors neblogų skystų trąšų, skirtų orchidėjoms?

geras daiktas yra skystas Kemiros "Delfan", tai augimo stimuliatorius, puikiai tinka silpniems augalams. Tinka orchidėjoms, tik dozę reik mažesnę naudoti.
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 08 03, 11:07)
geras daiktas yra skystas Kemiros "Delfan", tai augimo stimuliatorius, puikiai tinka silpniems  augalams. Tinka orchidėjoms, tik dozę reik mažesnę naudoti.

o kur jo ieškoti? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif

Noreciau pasiklausti del savo orchidejos ax.gif
Zydi nuostabiai, dideliais graziais ziedais, bet va su lapais kazkas negerai, vienas buvo nurudaves, tai as apkarpiau, jauciu kad negerai padariau blush2.gif o kiti salia keli lapai ir gi tokie demeti g.gif ka daryti, orchideja grazi, bet va lapai grozio neprideda unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
gerai neiziuriu, bet man cia panasu i margalapi phalaenopsi g.gif kokios tos demes buvo kai nukarpet, tokios kaip pask nuotraukoj didele balta? g.gif nes ta balta tai nudegimas nuo saules. o ir saknu lyg nelabai graziu matau g.gif
Atsakyti
na tos demes buvo kiek pamenu rudos, na gal ir nudege vargsiuke, nes budavo ji prie lango verysad.gif bet tie lapai man lyg ir ligoti atrodo ax.gif
o va kas del saknu, tai as jau nesuprantu, ar jos geros, ar blogos g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2010 08 03, 12:08)
o kur jo ieškoti?  4u.gif

Žaliajam centre (pati jame radau) ar žalioj stotelėj, o teoriškai turėtu būti visose didesnėse parduotuvėse turinčiose didesnį chemijos pasirinkimą ( oj kaip aš čia painiai blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 13:43)
na tos demes buvo kiek pamenu rudos, na gal ir nudege vargsiuke, nes budavo ji prie lango  verysad.gif bet tie lapai man lyg ir ligoti atrodo  ax.gif
o va kas del saknu, tai as jau nesuprantu, ar jos geros, ar blogos  g.gif

nekokia is manes patareja, bet man atrodo, kad pirmiausia reiketu palieti gelyte, pilkos saknys jau unsure.gif
Atsakyti
Guoste, tos kur matosi lyg ir sveikos, bet neaisku kas viduje vazono g.gif nes lyg ir matau kiminu imaisyta i substrata g.gif lapai suglebe gali ir rodyti saknu problema g.gif o gal ir nedalieta, nes sausa viskas ten atrodo g.gif

O tos vidinej pusej rudos demes nzn, gal kuri kita atsakys, neteko susidurt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 03 rugpjūčio 2010 - 12:52
O sakykit lieti per virsu, ar geriau istatyti i bliudeli g.gif as visada istatydavau, bet kazkur radau, kad galima lieti ir per virsu g.gif

O jei saknu problema, tai tada tikriausiai reiktu persodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 03, 10:34)
Tina*, persodinau likusius falenopsius, bėriau mikorizės, tai dabar vėl laukiu muselių antplūdžio.

hihihi.gif ta mikorize, as irgi laukiu kas is hieroglyphos substrato prades list doh.gif
Atsakyti