Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 02, 11:59)
kaip kazkas jau rase, kiekvienas mato ir supranta pagal save... graziu jums gelyciu, as jau uzsireg idom. forume anglu kalba su foto ir pan., o cia neidomu, sekmes visoms

Specialiai pavarčiau forumą ir pamačiau, kad prieš tai nesamoningas idėjas piršusi vartotoja Annabelle lygiai taip pat tumpino žodžius biggrin.gif
Gal keiskit stilių kaskart susikurdama naują vartotoją? Šalinkit savo kandumą ir žodžių trumpiną, o labiausiai tai savo nesamoningas idėjas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaldas5211: 02 rugpjūčio 2010 - 14:40
Įlindau paskaityti apie orchidėjas. Bet... g.gif
Atsakyti
Tai ir skaitykit - info pakankamai, bet ryskiai rupi tik gincu zinutes. Beje, jie cia kyla tikrai retai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 01, 20:55)
Visai gera mintis kaskart pirmame tėmelės puslapyje pavardinti rekomenduotiną literatūrą orchidėjų priežiūros klausimais ir ne tik.
Kokia būtų kitų nuomonė?

drinks_cheers.gif Pritariu. Ieškojau tos knygos Mano Namai "Orchidėjos" hyper maximoj bet neradau. Labai norėčiau įsigyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 02, 16:04)
drinks_cheers.gif Pritariu. Ieškojau tos knygos Mano Namai "Orchidėjos" hyper maximoj bet neradau. Labai norėčiau įsigyt smile.gif

saviškę pirkau Ermitaže, buvo padėta prie floristikai skirtų reikmenų.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 08 02, 15:40)
Specialiai pavarčiau forumą ir pamačiau, kad prieš tai nesamoningas idėjas piršusi vartotoja Annabelle lygiai taip pat tumpino žodžius  biggrin.gif
Gal keiskit stilių kaskart susikurdama naują vartotoją? Šalinkit savo kandumą ir žodžių trumpiną, o labiausiai tai savo nesamoningas idėjas?

Butent drinks_cheers.gif ta pati rasysena, tokie pat trumpinimai, tos pacios gramatines klaidos, toks pats ilgas, padrikas ir is tuscio i kiaura tekstas

ai bet jau kiek galima doh.gif geriau apie orch prieziura kalbet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 02 rugpjūčio 2010 - 17:34
jei mano orchidejas uzpuole musytes as jas perliejau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BrAiVa @ 2010 08 02, 19:01)
jei mano orchidejas uzpuole musytes as jas perliejau? unsure.gif

nebūtinai, gali būti daug priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 03, 07:52)
nebūtinai, gali būti daug priežasčių.

o kaip su jom kovoti? unsure.gif
Atsakyti
viena iš daugelio priežasčių sukritęs substratas, t.y. blogas drenažas.
Atsakyti
Galima perlieti actaros tirpalu substrata. As pati tai su kambary naudojamu diklofosu jas patvarkiau. Kolkas atrodo ramu. Pfu pfu pfu unsure.gif
Atsakyti
Tina*, persodinau likusius falenopsius, bėriau mikorizės, tai dabar vėl laukiu muselių antplūdžio.
Atsakyti