Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 08 01, 22:35)
na jo, kiekvienas varto žodžius ir supranta kaip tinkamas, to iš žmonių neatimsi...



Atsiprasau, supain. jus su Misterija. Tiesiog laukiau konkreciu knygu pavadinimu (faktu) is jos, bet nesulaukiau, todel padariau atitinkamas isvadas. Siulydama man pasiskaityti kelias knygas, pati neperskaite nei vienos. O Jusu atsiprasau... tie zodziai ne jums skirti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anna-Stephanie: 01 rugpjūčio 2010 - 21:40
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 01, 21:39)
Atsiprasau, supain. jus su Misterija. Tiesiog laukiau konkreciu knygu pavadinimu (faktu) is jos, bet nesulaukiau, todel padariau atitinkamas isvadas. Siulydama man pasiskaityti kelias knygas, pati neperskaite nei vienos. O Jusu atsiprasau... tie zodziai ne jums skirti

Bet kaip malonu ,kai žmogus padaro tai ko iš jo tikimasi mirksiukas.gif , palik vietos pademonstuoti savo gražų bendravimą, tai atsiskleidžia net užsipuldamas kitus . Kaip supratau sėdėjot pykčio griaužiama ant Misterijos kad nepuolė vardint ko prašėt , tai radus progą ir išsiliejot lotuliukas.gif .
Neketinu jums jokių faktų pateikinėti , bet žinau gera puslapį :
http://books.google....C...p;q&f=false
ir nors jums nepatinka informacija internete, bet gal tiks kompromisas - knygos internete, ne viršelis , bet visas turinys. Galima pataupyti tiesiog atsispausdinant, bet juk jūs spausdintuvo neturit lotuliukas.gif

P.S. Mane žavi jūsų nesugebėjimas rašyti pilnais žodžiais. Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Turbūt,karštis mus visus nuvargino,kad kimbam prie kiekvieno žodžio.Kiek žmonių,tiek nuomonių,kiekvienas atsirenkam kas tinkamiausia.Žmonės,gyvenkime draugiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
O man nepatinka rusu kalba, dar nuo mokyklos laiku alergija, tai isvis tu rusisku forumu neskaitau schmoll.gif
Atsakyti
Ai cia tai isvis- dingo Annabele, atsirado Anna-Stephanie su ta pacia rasysena ir t.t blink.gif

Misterija, orchids forume nerandu kur paklaust del cymbidium hybrid.. Ten tik rusiniams atskiri forumai, o apie prieziura paprastu nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 02, 09:19)
Misterija, orchids forume nerandu kur paklaust del cymbidium hybrid.. Ten tik rusiniams atskiri forumai, o apie prieziura paprastu nerandu  g.gif


aš ne misterija, bet atsakysiu blush2.gif čia manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 02, 09:24)
aš ne misterija, bet atsakysiu blush2.gif čia manau smile.gif

nu tiksliai doh.gif aciu 4u.gif

dabar matau, kodel nemaciau , nes tema atsirado tik vakar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 02 rugpjūčio 2010 - 08:32
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 01, 22:27)
Supratau svarbiausia: NESKAITET NEI VIENOS KNYGOS APIE ORCHIDEJU PRIEZIURA, o tik info is interneto.  blink.gif

vos nenumiriau iš juoko lotuliukas.gif , užsipuolėt net pačią gerbimą moderatorę, kurios retos rūšinės orchidėjos parodose dalyvauja ir yra ne vienai savo patarimais pagelbėjusi blink.gif
Mergaite ar moterie, esi naujokė, tvardykis ir prašom eiti į bendraminčius plepėti ir neužimti mums eterio, jei neturit ką rimto pasakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 02, 11:06)
vos nenumiriau iš juoko  lotuliukas.gif , užsipuolėt net pačią gerbimą moderatorę, kurios retos rūšinės orchidėjos parodose dalyvauja ir yra ne vienai savo patarimais pagelbėjusi  blink.gif
Mergaite ar moterie, esi naujokė, tvardykis ir prašom eiti į bendraminčius plepėti ir neužimti mums eterio, jei neturit ką rimto pasakyt  4u.gif

o taip... drinks_cheers.gif
jau apie ka apie ka, bet apie Misterija geriau patylet tamstai butu su savo viena skaitoma knyga
Atsakyti
kaip kazkas jau rase, kiekvienas mato ir supranta pagal save... graziu jums gelyciu, as jau uzsireg idom. forume anglu kalba su foto ir pan., o cia neidomu, sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 02, 11:59)
kaip kazkas jau rase, kiekvienas mato ir supranta pagal save... graziu jums gelyciu, as jau uzsireg idom. forume anglu kalba su foto ir pan., o cia neidomu, sekmes visoms

kuriam laikui? su anuo niku irgi isejot i kita superini foruma, bet vistiek su kitu niku grizot cia, kokiu vardu laukt sekanti karta rolleyes.gif
Atsakyti
O vargeli doh.gif nu ir neturi zmones ka veikt. schmoll.gif Turbut namie ner su kuo pasisneket unsure.gif
Atsakyti