Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, orchideju augintojos 4u.gif

Visu temu neskaiciau todel sorry, jei kartosiuos, taciau:
pries metus gavau dovanu phalenopsi, iki siol pastoviai zydejo(tai 1, tai 2 ziedstiebiai), pastoviai uzaugina po lapa (dar nenumetes senu, su kuriais padovanojo). Ir pries gerus 3 men. isleido dar viena galinga ziedstiebi ir pradejo augint ant senojo ziedstiebio vaika, kuris jau baigia nuzydet ax.gif (2 ziedstiebiai). (deja, negaliu idet siuo metu foto, telefas pas meistrus doh.gif ) Tad norejau paklaust, ar kam taip buvo:vaikas prazydo po gero menesio, nuo uzauginimo? Ir kas nutiko "motininei" gelei: numire ar toliau klesti? ax.gif
Atsakyti
Kicia, nesuprantu, ar Jūsų falenopsis išaugino keikį ir keikis būdamas ant motininio augalo pats pradėjo žydėti???
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 08 01, 00:21)
Sveikos, orchideju augintojos 4u.gif

Visu temu neskaiciau todel sorry, jei kartosiuos, taciau:
pries metus gavau dovanu phalenopsi, iki siol pastoviai zydejo(tai 1, tai 2 ziedstiebiai), pastoviai uzaugina po lapa (dar nenumetes senu, su kuriais padovanojo). Ir pries gerus 3 men. isleido dar viena galinga ziedstiebi ir pradejo augint ant senojo ziedstiebio vaika, kuris jau baigia nuzydet ax.gif (2 ziedstiebiai). (deja, negaliu idet siuo metu foto, telefas pas meistrus doh.gif ) Tad norejau paklaust, ar kam taip buvo:vaikas prazydo po gero menesio, nuo uzauginimo? Ir kas nutiko "motininei" gelei: numire ar toliau klesti? ax.gif




Cia is knygos teorija: jei mazas augalas jau turi 2 lapeliu ir keliu cm ilgio saknis, galite ji atskirai pasodinti i orchid . substrata. Ilgesni laika paliktas augti ant motinio augalo jis gali prazysti arba pats uzsiauginti nauju mazu augalu. Galiausiai jis bus per didelis ir nulaus ziedynkoti neatlaikes savo svorio, arba paprasciausiai apsivis vazova. Motin. augalas nezusta
Atsakyti
Radau, toki idomu foruma apie orchidejas... kad ojojoj
http://forum.bestflo...viewforum/f/11/



O didziausias atradymas man buvo tas, jog is bulbos be lapu ir saknu galima uzsiauginti nauja sveika orchideja...
http://forum.bestflo...ewtopic/t/2470/
Atsakyti
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 01, 18:05)
Radau, toki idomu foruma apie orchidejas... kad ojojoj 
http://forum.bestflo...viewforum/f/11/
O didziausias atradymas man buvo tas, jog is bulbos be lapu ir saknu galima uzsiauginti nauja sveika orchideja...
http://forum.bestflo...ewtopic/t/2470/

Aš tai visiškai netikiu rusiška informacija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 08 01, 20:15)
Aš tai visiškai netikiu rusiška informacija wink.gif

o kuom ji bloga,kad netiki???
Atsakyti
Sveikos, reikia Jusu patarimo 4u.gif

Turiu Vanda (esu gavus dovanu). nelabai moku elgtis su gelem bet ziema siaip taip isgyveno, nors apatiniai lapai buvo pradeje krist smile.gif bet dabar ir naujus lapus, ir saknis skleidzia, tad gal ir neblogai mums sekas wink.gif

bet dabar iskilo toks klausimas: pastebejau, kad apacioje po lapu pradzia eme skleistis dar vieni 'lapai' (tarsi antra orgichdeja is pirmos).

Kaip manote, man viska palikti kaip yra ir tegu pati ji 'vystosi', ar sioje vietoje jas reiketu kazkaip atskirti ar pan? (nieko apie tai nenusimanau....)

Dejui.
(idedu foto)

[attachmentid=201916]
[attachmentid=201915]
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 08 01, 19:17)
o kuom ji bloga,kad netiki???

Na ziurint i citrusu auginimo informacijos "tiksluma" rusiskuose puslapiuose nustojau tiketi bet kokia geliu prieziuros informacija is ju.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 08 01, 19:15)
Aš tai visiškai netikiu rusiška informacija wink.gif



Kiek teko skaityti forumus, tai mano mazas pastebejimas, jog REANIMACIJA ir KARSTAS DUSAS i supermama.lt ir i rojaussodai.lt- forumus atkeliavo butent is rusisku forumu (matosi pagal data ir kad daryta Copy-Paste is rusu for.), tai gal pradekit tiket... Be to kiek perziurejau ta psl., tai idomiausia yra tai, jog tarkim ta pati reanimacija ideda su nuotraukom nuo A iki Z (kol neprazysta gele)- o tai uztrunka tikrai ne savaite g.gif ir turim FAKTA, jog gele isgyveno

Aisku kalbu tik apie orchidejas...
Papildyta:
QUOTE(mg* @ 2010 08 01, 19:28)
Sveikos, reikia Jusu patarimo  4u.gif

Turiu Vanda (esu gavus dovanu). nelabai moku elgtis su gelem bet ziema siaip taip isgyveno, nors apatiniai lapai buvo pradeje krist smile.gif bet dabar ir naujus lapus, ir saknis skleidzia, tad gal ir neblogai mums sekas wink.gif

bet dabar iskilo toks klausimas: pastebejau, kad apacioje po lapu pradzia eme skleistis dar vieni 'lapai' (tarsi antra orgichdeja is pirmos).

Kaip manote, man viska palikti kaip yra ir tegu pati ji 'vystosi', ar sioje vietoje jas reiketu kazkaip atskirti ar pan? (nieko apie tai nenusimanau....)

Dejui.
(idedu foto)

[attachmentid=201916]
[attachmentid=201915]



Paziurejau knygoje, bet deja neradau kaip atskirti jauna Vandute ir kaip elgtis su ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anna-Stephanie: 01 rugpjūčio 2010 - 19:07
QUOTE(mg* @ 2010 08 01, 19:28)
Kaip manote, man viska palikti kaip yra ir tegu pati ji 'vystosi', ar sioje vietoje jas reiketu kazkaip atskirti ar pan? (nieko apie tai nenusimanau....)


kol kas palikti taip kaip yra, atskirti galima bus, kai mažosios vandos šaknys pakankamai paaugs
Atsakyti
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 08 01, 20:17)
Kiek teko skaityti forumus, tai mano mazas pastebejimas, jog REANIMACIJA ir KARSTAS DUSAS i supermama.lt ir i rojaussodai.lt- forumus atkeliavo butent is rusisku forumu (matosi pagal data ir kad daryta Copy-Paste is rusu for.), tai gal pradekit tiket... Be to kiek perziurejau ta psl., tai idomiausia yra tai, jog tarkim ta pati reanimacija ideda su nuotraukom nuo A iki Z (kol neprazysta gele)- o tai uztrunka tikrai ne savaite  g.gif ir turim FAKTA, jog gele isgyveno

Aisku kalbu tik apie orchidejas...

As suprantu, kad leidziuos i bergzdzias diskusijas, nes kiekvienas turi savo nuomone ir neprivalo jos keisti ir tikrai del manes jos nieks nepakeis ir as savosios nepakeisiu smile.gif, BET galbut jei auginti ne tais metodais tai ir neprirektu karstu dusu ir reanimaciju smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2010 08 01, 19:28)
bet dabar iskilo toks klausimas: pastebejau, kad apacioje po lapu pradzia eme skleistis dar vieni 'lapai' (tarsi antra orgichdeja is pirmos).

sveikinu, Jūsų vanda "apsivaikavo" drinks_cheers.gif thumbup.gif
Ir aš turiu nusipirkusi iš SM jau su "vaikiuku", bet dar neatskyrinėjau, tegu šaknys ilgesnės užauga, bent 5cm.
Atsakyti