Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Verteja Jurgita Paulaiskaite, leidykla Ekspress 2009m.
Atsakyti
sveikos, o kodel mano orchidejs dvi meta lapus g.gif pirmiausia pradeda gelsti, ir poto pasidaro minkstas ir pats nukrenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 07 29, 23:13)

gera knyga, verta dėmesio, turiu, čia iš serijos "Mano namai" , vadinasi "Orchidėjos".

nila_ks, o nebandėt šiltesniu vandeniu liet?
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 30, 08:44)
nila_ks, o nebandėt šiltesniu vandeniu liet?

Visados laistau siltesniu vandeniu, buvau keleta kartu karsta dusa, bet nieko schmoll.gif

Pastebejau tokia tendencija ant savo orchiu, kai mirkau jas vandenyje pradejau palikti ilgesniam laikui, buna isvaziuoju ar lauke uzsidirbu, pamirstu, tai jos man isbuna nuo 3 iki max 5 val. vandenyje. Jos matomai sociai prisigeria vandenuko, tai visos lapus pradejo naujus leisti, gal cia sutapimas bet nemanau, nes tokiu apie 10, gal ir daugiau smile.gif
Atsakyti
As ir pastebejau, kad mirkymas joms labiau patinka nei maudynes duse. Bet gana daznai greiciau man su jom susitvarkyt duse buna.
Papildyta:
O kokios gudrybes imates, kad vazonai i virsu nekiltu ir nevirstu mirkant? Bandziau ant virsaus akmenukus deliot, bet nesamones.
Papildyta:
Reik kazkokia lenta su skylutemis susimontuot, kuri uzsidetu ant mirkymo indo, o tose skylutese isistatytu vazoneliai. Kaip manote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 07 30, 07:48)
sveikos, o kodel mano orchidejs dvi meta lapus  g.gif  pirmiausia pradeda gelsti, ir poto pasidaro minkstas ir pats nukrenta  g.gif

Na, jei kalba eina apie falenopsis orchidėją, tai jei apatinis lapas pageltonuoja ir nukrenta kas kokius metus ar pusmetį tai nieko baisaus, bet jei dažniau vadinas trūksta trąšų, nes augalas ima maistines medžiagas iš apatinių lapų.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 30, 09:33)
O kokios gudrybes imates, kad vazonai i virsu nekiltu ir nevirstu mirkant? Bandziau ant virsaus akmenukus deliot, bet nesamones.


na jo... aš, kai kriauklėj po 4 mirkau, tai pavargti reikia, kol visas sustatau normaliai, kad viena į kitą remtųsi, stovėtų, nevirstų.... pirmai ne šiaip merkiu, o iš viršaus papilu vandenį. kad nuo viršaus irgi sunkumas ateitų... kai dušinu ir lieka kelios žydinčios, tai jas merkiu į didesnį vazoną po vieną, jei kyla į paviršių, vazončiką prispaudžiu stikline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 30, 09:40)
O kokios gudrybes imates, kad vazonai i virsu nekiltu ir nevirstu mirkant? Bandziau ant virsaus akmenukus deliot, bet nesamones.

As tai ant virsaus ka nors uzdedu, jei vonioj pvz muiline, jei virtuvej koki kocela arba ta pacia stikline, ziuri kas po ranka ir dedi ant virsaus smile.gif
Atsakyti
Man tai mirkant baisiausia, kad neišplauktų substratas ir neišsivaikščiotų smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 07 30, 09:47)
Man tai mirkant baisiausia, kad neišplauktų substratas ir neišsivaikščiotų smile.gif.

Nieko baisaus, jei kas isplaukia tai atgal sudelioju biggrin.gif
Atsakyti
Anna,mano stowas kiauras ir karts nuo karto yra apswieciamas tai rytines tai wakarines saules spinduliu,phalaenopsiam juk daug nereikia
Atsakyti

Is kur toki grazu medini vazoneli gavote? blush2.gif


QUOTE(lasvegiete @ 2010 07 29, 22:57)
As siandien nusipirkau trejeta nukainuotu vazoneliu savo gelytems, man pasirode grazuciai:
user posted image
Ir pasiemiau viena medinuka:
user posted image
Gal galit patart ka geriau i ji sodint, cattleya ar miltassia???



Va cia straipsniukas apie orchidejas, naujokems siu geliu auginime aisku... http://www.technodzi...p...a&Itemid=59
Atsakyti