Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Laura81r @ 2010 07 29, 17:25)
nu nieko sau geles.ir kainos  blink.gif 
bet ne,geriau jau man ten nereikia...dar sirdies smugi gauciau  lotuliukas.gif

Patikek, kai as buvau, kaip tik nauja partija atveze, tai vaikciojau ir dejavau, kaip grazu ir pigu, visi ziurejo i mane kaip i ... doh.gif
Papildyta:
Vinnie_pooh - kai vaziuosi vel, gal netycia pro Dituva pravaziuosi, mane prigriebtum blush2.gif Bet jauciu tu pro Gardzu puse vaziuosi ax.gif Pro Agluonenus ir galima pravaziuoti, tai man nebereikia i autostrada vaziuot dideli vingi daryt rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos pasakysku grozybiu turetojos biggrin.gif
gundote!!!! nors pas mane orchidejos kazkaip keista gyvena-jei nenumirsta, tai nezydi...ta va as su kalusimuku-kaip galima zydejima paskatinti? nu jei augalas sveikas, lapukai grazus...naujus leidzia...o zieduku ner? sad.gif
o dar gavau siandien dovanu Dendrobium. botanikeles su patirtimi,pasakykite, ar jos prieziura kuo nor sypatinga? aciuks!!!
Atsakyti
QUOTE(tagris @ 2010 07 29, 19:45)
sveikos pasakysku grozybiu turetojos biggrin.gif
gundote!!!! nors pas mane orchidejos kazkaip keista gyvena-jei nenumirsta, tai nezydi...ta va as su kalusimuku-kaip galima zydejima paskatinti? nu jei augalas sveikas, lapukai grazus...naujus leidzia...o zieduku ner? sad.gif
o dar gavau siandien dovanu Dendrobium. botanikeles su patirtimi,pasakykite, ar jos prieziura kuo nor sypatinga? aciuks!!!

Jei kalbame apie phalaenopsius - nepamirskite karts nuo karto patresti orchidejoms skirtomis trasomis. Zydejima skatina dienos ir nakties keleto laipsniu temperaturu skirtumas .
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 29, 18:57)
Vinnie_pooh - kai vaziuosi vel, gal netycia pro Dituva pravaziuosi, mane prigriebtum blush2.gif Bet jauciu tu pro Gardzu puse vaziuosi ax.gif Pro Agluonenus ir galima pravaziuoti, tai man nebereikia i autostrada vaziuot dideli vingi daryt rolleyes.gif


Mes is Plunges i Priekule vazinejam per Gargzdus, bet tuos 15 km tikrai galim prasukt ir pro Dituva, jokiu problemu mirksiukas.gif Tik parasyk savo telefono nr man i AZ, ir jau kita savaite susimatysim ir galesim prasiaust per sandeli. Geles gauna pirmad, ketvirtad ir sestad, pasiklausiau siandien. Nebebusiu viena pamisele lakstanti tarp stelazu ir sukajanti koks groooozis... o cia kooookia.... sitooooos nooooriuuuu..... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O tos kainos tikrai mane sokiravo, nebuvau tokiu pigiu geliu maciusi
Atsakyti
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2010 07 29, 19:53)
Mes is Plunges i Priekule vazinejam per Gargzdus, bet tuos 15 km tikrai galim prasukt ir pro Dituva, jokiu problemu  mirksiukas.gif  Tik parasyk savo telefono nr man i AZ, ir jau kita savaite susimatysim ir galesim prasiaust per sandeli. Geles gauna pirmad, ketvirtad ir sestad, pasiklausiau siandien.  Nebebusiu viena pamisele lakstanti tarp stelazu ir sukajanti koks groooozis... o cia kooookia.... sitooooos nooooriuuuu.....  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O tos kainos tikrai mane sokiravo, nebuvau tokiu pigiu geliu maciusi

Valiooooo kompanija pagaliau, o tai as cia viena kaip paklydusi siela blaskaus. Galesim abi dusaut prie geliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tuoj i AZ parasysiu
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 19:51)
<...> Zydejima skatina dienos ir nakties keleto laipsniu temperaturu skirtumas .

Netiesa, - nakties ir dienos temperatūros skirtumai neturi įtakos žiedkočio suformavimui tiek kiek pastovi žemesnė temperatūra nei vegetatyvinio augimo metu. Pvz. visose tose veisyklose falenopsius augina 28C temperatūroje, kol subręsta (išaugina atitinkamą kiekį, atitinkamo dydžio lapų), o tada sumažina temperatūra iki maždaug 17C ir laiko apie keturias savaites, tuomet žydėjimas garantuotas.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 07 29, 20:30)
Netiesa, - nakties ir dienos temperatūros skirtumai neturi įtakos žiedkočio suformavimui tiek kiek pastovi žemesnė temperatūra nei vegetatyvinio augimo metu. Pvz. visose tose veisyklose falenopsius augina 28C temperatūroje, kol subręsta (išaugina atitinkamą kiekį, atitinkamo dydžio lapų), o tada sumažina temperatūra iki maždaug 17C ir laiko apie keturias savaites, tuomet žydėjimas garantuotas.

O is kur tokia info? Visi saltiniai juk teigia kitaip, o jus bandete si varianta, kaip, kad rasot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 29, 20:37)
O is kur tokia info? Visi saltiniai juk teigia kitaip, o jus bandete si varianta, kaip, kad rasot smile.gif

https://sharepoint.a...a... Part 1.pdf
https://sharepoint.a...a... Part 2.pdf
https://sharepoint.a...a... Part 3.pdf
https://sharepoint.a...a... Part 4.pdf
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 07 29, 20:46)

Dekui uz nuorodas reiks pasiskaityti 4u.gif Beje ar pats bandei, nes neatsakei i klausyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 29 liepos 2010 - 19:51
ar jus matet,kiek palenopsiu vienoj vietoj doh.gif p ypac tie geltoni.....oi,noreciau toki vaizda isvysti savo akim.arba ta ryski geltona,su raudonom demem doh.gif oi,mirstu...
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 07 29, 20:30)
Netiesa, - nakties ir dienos temperatūros skirtumai neturi įtakos žiedkočio suformavimui tiek kiek pastovi žemesnė temperatūra nei vegetatyvinio augimo metu. Pvz. visose tose veisyklose falenopsius augina 28C temperatūroje, kol subręsta (išaugina atitinkamą kiekį, atitinkamo dydžio lapų), o tada sumažina temperatūra iki maždaug 17C ir laiko apie keturias savaites, tuomet žydėjimas garantuotas.

ot kaip biggrin.gif Gerai, idomu, kai lauzomi stereotipai thumbup.gif Siaip Evaldai, daznai matau skaitinejanti cia, bet mazai kada pasireiskiat, gaudot klaidas? g.gif lotuliukas.gif ne, juokauju mirksiukas.gif , o jei rimtai juk daug skaitot, papasakokit kada kanors, kas mums ir nelabai zinoma galbut, ka naujo uzmatot, ar siaip ka rolleyes.gif

bet tada idomu, kodel phalaenopsis stovejes apsviestoje vietoje toliau nuo lango, puse metu ne is vietos, o pastatytas ant palanges, kur labiau svyruoja temperatura rezultata parode gana greit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 29 liepos 2010 - 20:27
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 21:25)
bet tada idomu, kodel phalaenopsis stovejes apsviestoje vietoje toliau nuo lango, puse metu ne is vietos, o pastatytas ant palanges, kur labiau svyruoja temperatura rezultata parode gana greit?

O mano viena isvis, isleido nosiuka ziedstiebio ir nekrust jau nuo pavasario, beje ji jau kokiu antrus metus nezydi g.gif
Atsakyti