Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

mano nobile pumpurus krauna smile.gif reiškia, jiems reikia nebūtinai sauso / vėsaus periodo, tinka ir sausas / karštas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 26, 16:51)
mano nobile pumpurus krauna smile.gif reiškia, jiems reikia nebūtinai sauso / vėsaus periodo, tinka ir sausas / karštas biggrin.gif

pas mane irgi gauna tokias salygas, o nauji auginiai puciasi, jog atrodo sprogs blink.gif
Atsakyti
Sveikos, nebezinau ka daryti as su savo orchideja verysad.gif
Gavau dovanu ja cia truputi seniau nei pries menesi, visa graziai zydejo, taciau pradejo po kokiu poros savaiciu ziedai vienas po kito kristi, o dabar jau nei vieno nebeliko ir kotas kuo toliau, tuo vis zemyn dziuva unsure.gif
Ka dabar daryt su ja reiktu, persodint ar ka? g.gif
Atsakyti
orchidejos amzinai nezydi wink.gif Ziedkocio dziovinimas yra normalus reiskinys. Ji nukirpti Jums reikia visa arba iki miegancios akies ( is ten kur gali islysti sakele ). Persodinti galite del sventos ramybes, bet jei lapai nesuglebe, saknys yra sveikos, nesupuve ir telpa vazone, augalas ,,nelipa,, is vazono tuomet galite ir nepersodineti. Cia apie phalaenopsi, neparaset, ka turit, speju tada.
Atsakyti
Merginos, kaip tik skaitau knyga apie orchideju prieziura, parasyta jog jei karsta ar pan., tai rekomend. paimti koki dideli inda, ant dugno supilti akmenis, ipilti vandens ir ant virsaus (ant akmenu sustatyti geles), bet vazonas negali liestis su vandeniu, pati siomis dienos isbandziau, siaip jau galvojau, kad visoms gelems nuo karscio galas bus, bet jau atsigaunam.
Atsakyti
Labas vakaras. Patebėjau, kad orchidėja per atostogas ėmė auginti keikį, šiaip labai džiaugiuosi smile.gif Klausimas, ar galima ją persodinti, ar geriau laukti, kol jis užaugs? Kaip ir nėra didelio reikalo sodinti, bet šaknys vazone neatrodo labai gražiai, norėčiau jau apžiūrėti atidžiau, o netinkamas nupjauti.
Atsakyti
Anna- nu taip dregnas keramzitas drekina aplinka aplink augala.

Dasha, kas Jus svarbiau ar motininis augalas ar keikis? g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .Noriu paklaust apie Extra stambų substratą.Vakar persodinau orchidėją,tai ant dugno įdėjau tų baltų akmenukų,čia vulkaninė uoliena?O gal juos reikėjo maišyt kartu su žieve?Kaip jūs darot?
I r dar be tų akmenukų ir žievės ,maišely liko didelė sauja tokių visiškai smulkių atliekų nuo žievės matyt.Aš jas išmečiau blush2.gif ,o gal galima buvo sudėt sumaišius su žievėm?Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 27, 06:17)
Anna- nu  taip dregnas keramzitas drekina aplinka aplink augala.

Dasha, kas Jus svarbiau ar motininis augalas ar keikis?  g.gif  ax.gif

Be abejonės, motininis wink.gif O gal netyčia ir mažasis išgyvens.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 07 27, 07:49)
Sveikos 4u.gif .Noriu paklaust apie Extra stambų substratą.Vakar persodinau orchidėją,tai ant dugno įdėjau tų baltų akmenukų,čia vulkaninė uoliena?O gal juos reikėjo maišyt kartu su žieve?Kaip jūs darot?
I r dar be tų akmenukų ir žievės ,maišely liko didelė sauja tokių visiškai smulkių atliekų nuo žievės matyt.Aš jas išmečiau blush2.gif ,o gal galima buvo sudėt sumaišius su žievėm?Ačiū


Ten tas rudas smulkus tai vermikulitas. As kiek isideda kartu tai dedu, o kai jau ant galo lieka miltai tai irgi nededu. O ant vazonelio dugno galima deti keramzita ( buna atskirai pirkt ), galima deti isrinkus is to substrato kiek tai tos vulkanines uolienos. As dedu ir ant dugno ir paskuj kiek imant i sauja isimaiso taip ir sodinu, juk substratas yra tu sudetiniu daliu derinys.
QUOTE(Dasha @ 2010 07 27, 07:57)
Be abejonės, motininis wink.gif O gal netyčia ir mažasis išgyvens.

Tada jei reikalas yra persodinti motinini augala tai ir persodinekit, gal ir nesupyks, daznai net zydintys ziedu nenumeta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 27 liepos 2010 - 07:19
QUOTE(zuzla @ 2010 07 26, 15:51)
mano nobile pumpurus krauna smile.gif reiškia, jiems reikia nebūtinai sauso / vėsaus periodo, tinka ir sausas / karštas biggrin.gif

drinks_cheers.gif manasis ir be sauso periodo sukrovė pumpurus biggrin.gif žodžiu, jei jau nori žydėt tai nieks nesutrukdys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saidutea: 27 liepos 2010 - 13:36
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 19:59)
orchidejos amzinai nezydi wink.gif Ziedkocio dziovinimas yra normalus reiskinys. Ji nukirpti Jums reikia visa arba iki miegancios akies ( is ten kur gali islysti sakele ). Persodinti galite del sventos ramybes, bet jei lapai nesuglebe, saknys yra sveikos, nesupuve ir telpa vazone, augalas ,,nelipa,, is vazono tuomet galite ir nepersodineti. Cia apie phalaenopsi, neparaset, ka turit, speju tada.


o va man kiek esu nukirpusi iki miegancios akutes, vistiek nudziudavo ziedkotis kazkodel..
Atsakyti