Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

as irgi savo orchidejas lieju.nors zinau,cia daug kas is auginanciu sumaltu i miltus uz toki laistymo buda.man kazkaip patogiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 25, 15:48)
o kur pirkote?


"žaliajam centre" šiaurės miestely, manau, ir kitose "žaliosios stotelės" parduotuvėse galima rasti
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, siandien nupirkau stamb. zieve su kazk. baltom priemaisom ir keramzito (nes ant pakuotes buvo parasyta, jog ir ji pilti reikia). Substr. buvo is orchidejos.lt, del keramzito paklausiau pardavejos, koki imti stambu ar smulku (niekad jo nenaudojau), tai ji pasake, kad jo visai nereikia, bet as nupirkau smulku. Na nezinau, kaip ten bus: stambi zieve+ smulkus keramzitas.. tikiuosi geles dziuginsis mane itr toliau.
Atsakyti
As ir ta substrata pirma karta matau.
Atsakyti
as keramzita pilu ant vazonelio dugno, nemaisau.
Atsakyti
Padziovinau savo viena phalaenopsi ax.gif Ateinu suglebes - ant vazono rasos kiek nori. Vazonas didelis, bandymu triusis jis pas mane. Matosi saknys tai sausos. Gerokai paliejau ir atsigavo per diena, gerai, kad nesupyko ziedu nemete. ax.gif Tai didelis, ar per didelis vazonas nieko gero neduoda, nesuprasi ar jau liet ar ne, nes ko gero vidury slapia, o sienos greit isdziusta rolleyes.gif Bet ziedam itakos didelis vazonas neturejo. Suzydejo dar gausiau, daugiau nei anksciau. rolleyes.gif Darau prielaida, kad kuriam uzprogramuota daug zydet, ar lengvai zydet tai taip ir bus. Kuris turi oziu, tokiam gali trukdyt. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 26 liepos 2010 - 09:35
o mano gelytes supyko savaitei vienos paliktos tvankiame bute... cray.gif nors zydinti isskleide dar du grazius ziedelius, bet lapai... pageltonave, zali su demem gelsvom... kiek skaiciau, tai perkaito vargseles, niekuo negaliu padeti verysad.gif tikiuosi, kad stiprios pas mane jos ir atsigaus - palaisciau sociai. na, ka is ju noreti, jeigu ir kitos gelytes pageltonavo, bet ka daryti, kad neturiu nei kam palikti, nei kur... verysad.gif vyras sako, kita karta teks ir geles su savimi veztis mirksiukas.gif
Atsakyti
klausimas, kiek turi buti bulviu pas oncidiuma, kad persodinanty jis prigytu ir sekmingai augtu?? g.gif
Atsakyti
rekomenduojama ne mažiau 3
Atsakyti
aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 26, 00:32)
Padziovinau savo viena phalaenopsi  ax.gif Ateinu suglebes - ant vazono rasos kiek nori. Vazonas didelis, bandymu triusis jis pas mane. Matosi saknys tai sausos. Gerokai paliejau ir atsigavo per diena, gerai, kad nesupyko ziedu nemete.  ax.gif Tai didelis, ar per didelis vazonas nieko gero neduoda, nesuprasi ar jau liet ar ne, nes ko gero vidury slapia, o sienos greit isdziusta  rolleyes.gif Bet ziedam itakos didelis vazonas neturejo. Suzydejo dar gausiau, daugiau nei anksciau.  rolleyes.gif Darau prielaida, kad kuriam uzprogramuota daug zydet, ar lengvai zydet tai taip ir bus. Kuris turi oziu, tokiam gali trukdyt.  biggrin.gif


O kiek laiko nelaistet, kad perdziuvo? Arteja mano atostogos, 3 savaites gelytes bus paliktos vienos.... Tai manau, kad gal nieko blogo neatsitiks. Planuoju sudet virtuvej i kriaukle, praverti langeli siek tiek. Ir gal apacioj istatyti pora indu su vandeniu, kad joms dregniau butu. Aisku neimerksiu gelyciu i vandeni, bet salia vazoneliu pastatysiu.
Atsakyti
ilgokai ilgokai net neatsimenu ax.gif Trys savaites daugokai, bet tikiuos istvers.
Atsakyti