Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

nesupratau visiškai klausimo g.gif

Giedruže, phalaenopsiu arba falenopsiu vadinkit 4u.gif nes kitą kartą gali Jūsų ir nesuprast apie ką kalbate ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 21 liepos 2010 - 13:04
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 21, 13:54)
nesupratau visiškai klausimo  g.gif


nu negi dabar sakyt, kad pjaut nafik tą šaką, kad formos negadintų hihihi.gif nebegražu bus..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 21, 14:00)
nu negi dabar sakyt, kad pjaut nafik tą šaką, kad formos negadintų hihihi.gif nebegražu bus..

nu rimtai blink.gif
Atsakyti
user posted image na is parduotuves sitoke buna forma dazniausiai,
user posted image o cia namie isauga sone ir nera tos formos tokios blush2.gif o beto gal galiit pasakyt kodel geltonuoja galiukas g.gif as maniau gal kaip kerpa kazkaip kad toke forma ju buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 21, 14:19)
is parduotuves sitoke buna forma dazniausiai,

o cia namie isauga sone ir nera tos formos tokios blush2.gif 

o beto gal galiit pasakyt kodel geltonuoja galiukas g.gif


iš parduotuvės dažniausiai tokia būna ax.gif

jūsų gi ne olandiškos trąšos smile.gif tokią kaip žiedstiebis svyrančią šaką retai galima užauginti, o vat naują žiedstiebį įmanoma

džiūsta žiedstiebis
Atsakyti
o tai kodel dziusta? ka daryt?? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 21 liepos 2010 - 13:29
QUOTE(giedruze @ 2010 07 21, 14:27)
o tai kodel dziusta? ka daryt?? sad.gif


nieko nepadarysi, natūralus procesas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 21, 14:29)
nieko nepadarysi, natūralus procesas

o gal as kazka negerai darau? g.gif blush2.gif o nieks nebandet is uzsienio siustis trasas?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 21, 14:31)
o nieks nebandet is uzsienio siustis trasas?


sakydama olandiškos, neturėjau omeny, kad reikia pulti siųstis tos šalies trąšas... orchidėjos esamos pas mus prekybcentriuose yra auginamos pardavimui, prifarširuotos trąšų, todėl jų žiedstiebiai dideli, gražūūūs... vėl gi, nereikia pulti dideliais kiekiais tręšti tų gėlių... jos turi apsiprasti su naujom sąlygom, juk jus įsigijat orchidėją auginimui
Atsakyti
Ateinu su klausimu:
prieš metus pirkau falenopsį- balta gelytė, o viduriukas rožinis/violetinis. Šiemet gelė pražydo, bet vietoj baltos ji gavosi jau su violetinėmis gyslelėmis. Mano visos spalvotos gėlės stovi krūvelėje, ar galėjo mutuoti?
P.S. Teko girdėti nuomonių, kad balti falenopsiai su laiku tampa spalvotais, jei stovi šalia kitos spalvos falenopsių...
Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(vikuzzele @ 2010 07 21, 12:58)
va keliu ft cia vaizdas kaip nyksta lapai
user posted image
saknys (praita karta atrode kad jos nori labai gert rusiraukslejusios tokios buvo bet dabar tai man grynai panasu i puvini)
user posted image
ir toks vaizdas kad puvinys sparciai pleciasi  schmoll.gif
user posted image
gelyte ne mano o mamos, ji gimtadienio proga dovanu gavo... kai namo isvaziuosiu vel nabage niekas nesirupins tai taip ir numirs ji  verysad.gif
beja subsratas kai ji isverciau buvo apipelyjes tarpais,,, nors ji laistyta buvo pries savaite kazkur,, nezinau nei ka daryt SOS
ps manau reikia keist substrata, o mama kaime gyvena nera kur nusipirkt, ka galima padaryt tokiu atveju?
Papildyta:
PPS nudegti lapai negalejo nes ji stovejo vietoje kurioje negavo jokiu tiesioginiu saules spinduliu




Sveikos , esu naujoke ir dar darau pirmus zingsnelius orchideju auginime, bet .... pagal mane, jei butu negerai su saknim, tai lapas pradedu gelsti nuo (kaip cia paaiskinti g.gif ) stiebo link lapo galiuko, o pas jus atvirksciai. Labiau panasu, jog orchei saules vonios nepatinka ( be to cia tikrai ne vienos savaites procesas ant lapu matosi). O del saknu, kiek matau is foto tai jusu geles lapai tamsus, o jei lapai tamsus reiskia ir saknys bus ,,puvancios zoles spalvos,,. Pati turiu 1 tokia keista orchideja, kartais pagalvoju , juk puvinys blink.gif As jusu vietoje keisciau substrtata ir kuo skubiau.
Atsakyti
QUOTE(Anna-Stephanie @ 2010 07 21, 21:05)
Sveikos , esu naujoke ir dar darau pirmus zingsnelius orchideju auginime, bet .... pagal mane, jei butu negerai su saknim, tai lapas pradedu gelsti nuo (kaip cia paaiskinti  g.gif ) stiebo link lapo galiuko, o pas jus atvirksciai. Labiau panasu, jog orchei saules vonios nepatinka ( be to cia tikrai ne vienos savaites procesas ant lapu matosi). O del saknu, kiek matau is foto tai jusu geles lapai tamsus, o jei lapai tamsus reiskia ir saknys bus ,,puvancios zoles spalvos,,. Pati turiu 1 tokia keista orchideja, kartais pagalvoju , juk puvinys  blink.gif  As jusu vietoje keisciau substrtata ir kuo skubiau.




Siaip as ir pati turiu klausima del , kurio ir uzsireg., o tiksliau 2.
1.) Ar galima Orch. Ph. sodinti vien i stambia pusies zieve be priedu (ir taip augiti iki kito persod.)?
2.) Kiek kartu i metus zydi jusu Orch. Ph ( nezinau koki prieziuros buda savo gelytem parinkti)?

Aciu



Atsakykit prasau kas nors i mano klausimus, net knyga nusipirkau, bet deja paskaicius ja, ji man atrodo biski atsilikusi nuo gyvenimo. Arba gal jus galit kokia gera rekomend, aciu.


O del to lapo, kur rasiau pries tai- tai dabar pastebejau, jog kitoje nuotraukoje ir matosi tikr. priezastis, lapas tiesiog sensta ir visai cia ne saule. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anna-Stephanie: 21 liepos 2010 - 20:29