Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Pasirodo gerai apziurejus, pamaciau baltus vabaliukus savo orchidejos vazone blink.gif
Gal galit patart kaip juos isnaikint? maciau 1 psl ligos rusu k., bet kad nelabai suprantu rusiskai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 07 20, 12:59)
Pasirodo gerai apziurejus, pamaciau baltus vabaliukus savo orchidejos vazone  blink.gif
Gal galit patart kaip juos isnaikint? maciau 1 psl ligos rusu k., bet kad nelabai suprantu rusiskai  blush2.gif


gal perliejat savo orchidėją?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 20, 12:04)
gal perliejat savo orchidėją?

Tikrai nepasakyciau g.gif
Visas 4 mirkau karta per savaite, kartais net dvi (ziuriu pagal saknis)
Atsakyti
Sveikos. Naudoju SHULTZ trąšas savo orchidėjoms(visos phalaenopsiai). Tręšiu retai - net labai. Susidūriau su tokia problema: po tręšimo praėjus kelioms dienos orchidėjų šaknys(ypač viršutinės) truputėlį paruduoja(atrodo kaip nudegę). Nežinau, ką darau blogai. Naudoju gal trečdalį rekomenduojamo trąšų kiekio, suberiu jį į nemažą talpą su vandeniu ir laikau joje orchidėjas~ 30 min. Gal turite kokių patarimų, nes neitin nutuokiu apie gėlių tręšimą. Būsiu dėkinga. smile.gif
Atsakyti
Minty, visu pirma saknis turite perlieti paprastu vandeniu, o tik tada vandeniu su trasomis. Taip isvengsite saknu nudegimo.
Atsakyti
Kitą kartą bandysiu daryti, kaip jūs sakot mirksiukas.gif Ačiū už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 07 20, 09:07)
Sveikos 4u.gif

turiu klausimėlį 4u.gif Kaip reikia taisyklingai atskirti Dendrobium auginį(keikį?) nuo stiebo?

ir man tai aktualu. persodinimo temoje mačiau kad persodina su visais vaikais. bet pas mano dendrobį vaikas tai kaip šalia išdygo, šalia šaknų naujas tas stiebelis, tiksliau jų trys.
tai va, noriu paklausti, kaip taisyklingai atskirti? o gal neatskirti? persodinti kartu?
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 20, 09:29)


Aciu uz nuoroda, bet pa ruski niocien blink.gif smile.gif

Lerikyte aciu uz pastabuma drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 20, 12:28)
Minty, visu pirma saknis turite perlieti paprastu vandeniu, o tik tada vandeniu su trasomis. Taip isvengsite saknu nudegimo.

Visada taip ir darau, bet man vistiek ruduoja unsure.gif
Atsakyti
as tresiu dauguma tom trasom su guano ekstr. tai jos gal svelnesnes yra. O jei tresiu su tom koncentruotom tai gerokai maziau skiedziu ir vandeniu gerai nupylus ne kart neparudavo kolkas
Atsakyti
QUOTE(magija499 @ 2010 07 20, 15:48)
Aciu uz nuoroda, bet pa ruski niocien  blink.gif  smile.gif

įmeskit nuorodą į googlę ir įjunkit vertėją, net japonų kalbą išverčia mirksiukas.gif , aišku, pažodžiui, bet esmę eina pagaut.
Jūsų lapai paprasčiausiai nuo saulės nudegę, svarbu, kad nešlapiuoja. Būna ir baisiau.
Dėl tręšimo, tai visur literatūroje rašo, kad bet kurį augalą pirma palieti, o po to tik tręšti.
Orinės šaknys gali ruduoti ir nuo vandentiekio vandens, todėl profai rekomenduoja laistyti lietaus vandeniu.
Dėl tręšimo, tai skirtingu metų laiku, skirtingos trąšos, esu nukopinus iš neto, rasite mano albume kokia turi būti sudėtis.
Atsakyti
Gal kas galit is savo patirties parasyti kaip atskiriat ir persoinat keiki,atsirado jis stiebo apacioj,suprantu kad reik nukirpti kai isleis saknis,bet tas stiebas ant kurio jis yra su daugybe pumpuru ir dar leidzia naujus stiebelius,tai negi reiks nukirpt su visu tuo groziu doh.gif ir atsiprasau jei nelabai ismananciai cia viska parasiau,bet esu prasta geliu zinove blush2.gif
Atsakyti