Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 19, 14:16)
Sveikutes smile.gif .
Stai koks grozis puosia mano anytos namus wub.gif .Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63 bigsmile.gif  doh.gif

nerealu! net sunku patiketi, kad tokios grazios orchidejos zydi ant lietuvisku palangiu blush2.gif pagarba augintojai, likau issiziojusi, kad galima prazydinti tiek ziedu, super wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63   

praradau zada, nuo ziedu gausumo blink.gif einu valerijankes ikalsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 19, 18:31)
praradau zada, nuo ziedu gausumo blink.gif einu valerijankes ikalsiu ax.gif

doctor.gif Ir svarbiausia,kad prieziuros dideles ji nereikalauja:
- auga ant palanges i Vakarus plastikiniame nepermatomam vazone
- laistoma tiesiai i vazona karta per 7-10d.
- nera gavusi jokiu fabrikiniu trasu,bet pora kartu per menesi palaistoma vandeniu,kuriame(mazdaug pusdieni) mirko kiausiniu lukstai. Matyt sis kalcio saltinis ir padeda uzauginti toki grozi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linciuke5: 19 liepos 2010 - 19:46
QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 19, 18:41)
doctor.gif Ir svarbiausia,kad prieziuros dideles ji nereikalauja:
- auga ant palanges i Vakarus plastikiniame nepermatomam vazone
- laistoma tiesiai i vazona karta per 7-10d.
- nera gavusi jokiu fabrikiniu trasu,bet pora kartu per menesi palaistoma vandeniu,kuriame(mazdaug pusdieni) mirko kiausiniu lukstai. Matyt sis kalcio saltinis ir padeda uzauginti toki grozi smile.gif

nu nieko sau blink.gif blink.gif o cia sokineji sokineji apie saviskes,ir dar kaprizus rodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 07 16, 18:33)
Substratą ir mikorizę pirkau internetu iš orchidėjos.lt, o naujų gėlyčių tuo metu neturėjau, tai man vis tik panašu kad ta mikorizė kalta. Dar paskaitinėjau ankstesnę tema, tai radau kad ne man vienai čia taip nutiko  g.gif



QUOTE(tviga @ 2010 07 16, 19:47)
Va ir aš šiandien pabandžiau pažiūrėti gėlės šaknis (į kurią dėjau mikorizės) ir negana to kad musytės pasipylė, tai dar ant šaknų radau panašių kirminukų  blink.gif plonyčiai apie 1mm storio ir kokių 6-7mm ilgio, tokie permatomi.
lark o čia tas musytes taip išnaikinote?
Važiuosiu ir aš tada pirkt, nes rankom jau nebeišgaudau jų doh.gif

Tai tikriausiai musem pas mane devintam aukste per aukstai biggrin.gif
Vaje,kirmeliu irgi nera pas mane, tfu,tfu,tfu...
Keista ir idomu cia su ta mikorize... ax.gif
Bet tai kodel pas vienas atsitranda,pas kitas ne? g.gif Gal dar nuo kazko priklauso?
O tos kirmeles,nu logiskai mastant,tai juk issirito.Jei geles mirkomos,tai turejo iskilt kiausiniai.Nebent jos laistomos per virsu,tai tada ne.Ir dar plius,kazkas turejo tuos kiausinius padeti...
Nezinau,as cia tik kaip sakant garsiai mastau ax.gif
Kuo dabar tas kirmeles trucisit?Ateiciai...Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magija499 @ 2010 07 19, 17:07)
sveikutes, turiu bedele:parsinesiau is anyteles gelyte ir ziuriu, kad jos lapelis kazkoks ne toks, ir visi jie dabar toki nuleipe, bet manau jog ji yra perlaistyta, nes ir pats vazonelis is vidaus rasotas. Gal kuriai panasi situacija buvo, ka daret?

user posted image
user posted image

merginos atsakykit kuri apie si augala, nes jau antra karta klausia o niekas neatsako, as nznau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 20, 09:17)
Kuo dabar tas kirmeles trucisit?Ateiciai...Pasidalinkit patirtim 4u.gif

Tų kirminukų nedaug radau gal tik kelis ir jie buvo ant patamsėjusiu šaknų.
Nusipirkau actaros ir vakar palaisčiau visas profilaktiškai biggrin.gif dabar lauksiu rezultatų
Man rodos jau šiandien musių nebematau
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

turiu klausimėlį 4u.gif Kaip reikia taisyklingai atskirti Dendrobium auginį(keikį?) nuo stiebo?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 20, 09:50)
merginos atsakykit kuri apie si augala, nes jau antra karta klausia o niekas neatsako, as nznau  ax.gif

problemos su lapais ir 1psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 20 liepos 2010 - 09:45
Labukas, Ermitaže nusipirkau indelį su žemėm (su logo www.orchidejos.lt). Ar tinka šis komplektas persodinti ir dendrobį? Ar tik phalenopsiui? ačiū
Atsakyti
http://www.orchidejo...php?item_id=342
dendrobiams geriau tinka smulkus substratas, būna pirkti Maxima.
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif
Atsakyti