Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Adelle @ 2010 07 17, 01:04)
Labas vakaras.  smile.gif O per kiek laiko atsiunčia? Aš apmokėjau už užsisakytas prekes liepos 12d., bet iki šiol negavau jokio atsakymo.  verysad.gif Maniau, kad jau šią savaitę išsiųs. Per kiek laiko jūs gavote prekes?

skambinkit yra kontaktinis nr
Atsakyti
QUOTE(Adelle @ 2010 07 17, 01:04)
Labas vakaras.  smile.gif O per kiek laiko atsiunčia? Aš apmokėjau už užsisakytas prekes liepos 12d., bet iki šiol negavau jokio atsakymo.  verysad.gif Maniau, kad jau šią savaitę išsiųs. Per kiek laiko jūs gavote prekes?

Sveiki,
jei gerai pamenu tai gavau savaitės bėgyje, tik jie siunčia dėžutėse neregistruota siunta tai jūs gal pašte paklauskite gal jau yra tik paštininkės tingi pranešimą atnešti.
Bent jau man jie visada parašo kada išsiųsta, tai žinau kad 2 dienų bėgyje tikrai turi ateiti.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 17, 09:57)
skambinkit yra kontaktinis nr

Skambinsiu, ačiū 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2010 07 17, 11:29)
Sveiki,
jei gerai pamenu tai gavau savaitės bėgyje, tik jie siunčia dėžutėse neregistruota siunta tai jūs gal pašte paklauskite gal jau yra tik paštininkės tingi pranešimą atnešti.
Bent jau man jie visada parašo kada išsiųsta, tai žinau kad 2 dienų bėgyje tikrai turi ateiti.

Neregistruota? doh.gif Rizika didžiulė. verysad.gif Nemėgstu neregistruotų siuntinių.
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 07 16, 21:45)
Zodziu lauksiu patarimu  4u.gif

Siaip nepradek su tais eksperimentais schmoll.gif
pas tave jau stiebas gelst pradeda, tai manau nieko gero nebus, dazniausia ir nudziustajis, na dar bandyk vis papurskalioti ta lapuka, gal kas irpavyks g.gif
o pati orche, kai sumastys, tai ir isleis ziedstiebi, jos nenuspejamos biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, perskaiciau pirma psl bet tokios info lygtais nemaciau.. Pradejo pelyti mano vazonelis, na pats jo vidus ir zeme, matyt busiu per daug pamylejusi ja ir perlaiscius, nors laistau atrodo visa vienodai.. na bet jau atsitike.. kad butu greiciau lekiau iskarto i senukus kazko pirkti kad ta pelesi uzmusti, man ten patare tiesiog tik persodinti ir viskas, bet labai noreciau is jusu nuomones suzinot ar tas pelesis nepersines i naujus " namus" nes gaila butu jau ji auga pas mane 4metai viskas gerai jai buvo dabar kazkaip cia taip uzpelyjo.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 07 17, 23:37)
man ten patare tiesiog tik persodinti ir viskas, bet labai noreciau is jusu nuomones suzinot ar tas pelesis nepersines i naujus " namus"

teisingai patarė, nepersineš, tik nesuspauskit šaknų, jos turi kvėpuoti. O naujame vazonėlyje galima skylių šonuose prigręžioti.
Pelija dėl sukritusio substrato ir blogos ventiliacijos tarp šaknų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 18 liepos 2010 - 07:18
help.gif pakelus orches lekstute pastebejau vabalus,vk paliejau,tai snd buvo pilna lekstute kirminu baltu! ar uztenka persodinimo ar kokiu deciu reikia perlieti? pradejo ziedelius mesti, bet gal jai ir zydejimas baigiasi,2 men kaip pas mane zydi padovanota
Atsakyti
Sveikutes smile.gif .
Stai koks grozis puosia mano anytos namus wub.gif .Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63 bigsmile.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 19, 14:16)
Sveikutes smile.gif .
Stai koks grozis puosia mano anytos namus wub.gif .Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63 bigsmile.gif  doh.gif


jums čia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, turiu bedele:parsinesiau is anyteles gelyte ir ziuriu, kad jos lapelis kazkoks ne toks, ir visi jie dabar toki nuleipe, bet manau jog ji yra perlaistyta, nes ir pats vazonelis is vidaus rasotas. Gal kuriai panasi situacija buvo, ka daret?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena smile.gif
QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 19, 14:16)
Sveikutes smile.gif .
Stai koks grozis puosia mano anytos namus wub.gif .Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63 bigsmile.gif  doh.gif

user posted image

Nerealiai bigsmile.gif wub.gif Pas mano draugę yra panašus vaizdelis, nu ne tiek daug, bet irgi labai pilnutėlė rausvos spalvos šaka, bet kas keisčiausia, tai ji tą gėlytę sakė, kad kas dien vis palaisto g.gif
Atsakyti
QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 19, 12:16)
Sveikutes smile.gif .
Stai koks grozis puosia mano anytos namus wub.gif .Jau ketvirti metai,kaip kaskart sukrauna vis daugiau ziedu...sikart suskaiciavau 63 bigsmile.gif  doh.gif

user posted image

o cia tai bent!!!! blink.gif
Atsakyti