Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Annabelle, ar Jus neturejot niko Cambria Plush? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 16 liepos 2010 - 18:35
As turiu nicka Annabelle, o mano vardas Anna arba Ana, kaip kam patinka, man 27, nes tikriausiai jums tai irgi idomu, darbo pareigu nevardinsiu, stud. ekonomika, tai mano 2 aukstasis, ar dar bus klausimu? Kazkas dar mane buvo uzvardin. Stefanija ar pan. (kazkaip ir S raides), taigi as esu ANA. Man labai malonu susipazinti> aaaaaa ir dar vaiku neturiu, o esu cia , nes domina 2 temos; orchdejos ir nauji maisto gaminimo receptai...nors ateityje gal atrasiu, gal da kokia idomia tema wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 16 liepos 2010 - 18:53
dar atsiprasau uz praleistas raides, tiesiog neturiu laiko ir vienu metu darau daug ivairiu darbu, todel kartais nesutampa linksn. ar tiesiog praleistos raides, kai iseisiu atostogu- klaidu tikrai nebus, aciu uz demesi wink.gif

Lerikyte- suniukas tiesiog pasaka wink.gif kaip tik savo kaime turiu viena sunkiai suzeista suniuka ( jis priklauso vienai girtuoklei ir zmoniu bijo, todel deja negaliu nuvezti ji pas veterenara, nes zmoniu neprisileidzia, net ir manes). Kasdien nuvezu jam konserv., deja nezinau ar jam pageres, taip gaila, kai gyvunas taip kankinasi...o man norisi verkti ziurint i ji (i jo bukle), bet tikiuosi, kad atsigaus... gyvunai tai mano 2 silpn. puse verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 16 liepos 2010 - 19:12
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 11:58)
Prakeikiau as ta mikorize  doh.gif  lotuliukas.gif t


As taip pat, nes pas mane irgi musiukai atsirado, o dviejuose net tokie ilgi kirminukai balti( ploni kaip sliekai), o kai vel keleta persodinau kurios buvo su mikroze ir vel nieko neliko, nemanau, kad cia sutapimas, nes tie kirminukai ir musytes tik ten buvo kur mikroze, tai gerai, kad ne visas su mikroze persodinejau blush2.gif
Atsakyti
Merginos, nenukrypkim nuo temos plepesiais, tam yra bendraminčių forumai.
Dalinames patirtimi toliau 4u.gif
Tina*, tas dichlofosas Jums nepadės, perliekit silpnu Actaros tirpalu. Pati išbandžiau, suveikė, atsikračiau.
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 07 16, 20:21)
As taip pat, nes pas mane irgi musiukai atsirado, o dviejuose net tokie ilgi kirminukai balti( ploni kaip sliekai), o kai vel keleta persodinau kurios buvo su mikroze ir vel nieko neliko, nemanau, kad cia sutapimas, nes tie kirminukai ir musytes tik  ten buvo kur mikroze, tai gerai, kad ne visas su mikroze persodinejau blush2.gif

Va ir aš šiandien pabandžiau pažiūrėti gėlės šaknis (į kurią dėjau mikorizės) ir negana to kad musytės pasipylė, tai dar ant šaknų radau panašių kirminukų blink.gif plonyčiai apie 1mm storio ir kokių 6-7mm ilgio, tokie permatomi.

QUOTE(lark @ 2010 07 16, 20:26)
Merginos, nenukrypkim nuo temos plepesiais, tam yra bendraminčių forumai.
Dalinames patirtimi toliau  4u.gif
Tina*, tas dichlofosas Jums nepadės, perliekit silpnu Actaros tirpalu. Pati išbandžiau, suveikė, atsikračiau.

lark o čia tas musytes taip išnaikinote?
Važiuosiu ir aš tada pirkt, nes rankom jau nebeišgaudau jų doh.gif
Atsakyti
Taip, tas pačias. Mes su Tina kažkur panašiu laiku persodinėjome orchidėjas, tik pasirodė tos mikorizės granulės, po to musių priviso blink.gif
Rašo, kad augalas pasisavina kiek jam reikia to grybo ir užtenka 1x jo gyvenime, tikiuosi, kad pasisavino, nes ne vieną indelį sunaudojau doh.gif biggrin.gif
Nete rašo, kad tas grybas reikalingas orchidėjų šaknims. Juk žinote iš praktikos, kad ir grybai bet kur neauga, taip ir su orchidėjomis. Tad, ma jį galas tas muses, kad tik orchės žydėtų smile.gif
Dar šiandien paliejau savo grožius HB-1. Po mėnesio gal matysiu rezultatą.
Smalsioms http://www.staliausi...tintojas-hb-101
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 16 liepos 2010 - 20:06
uzsiprasius as to irgi hb, uzves sake vaziuodami pro mano ,,miesta,, biggrin.gif
Atsakyti
Taigi turiu galbut bedu g.gif
Auginu orchideja, ta didziaja (kiti vadina tikraja), ir jau kazkur metus po nuzydejimo nerode jokiu pozymiu, tik isleido lapa. Tuos ziedu stiebus taip ir palikau nes negelto. Veliau pradejo gelst, todel pakirpau. Po pakirpimo isleido toki (kazka biggrin.gif ):
user posted image

Jau apsidziaugiau, galvojau prazys, bet..
Pastebejau kad ir tas pats stiebas gelsta unsure.gif
user posted image

Ka patartumet daryt, nes tikrai nelabai ka ir nusimanau unsure.gif
Gal reikia nukirpt ta stieba ir bandyt ant dregnu zemiu laikyt, gal isisaknys? g.gif

Zodziu lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 07 16, 19:33)
Substratą ir mikorizę pirkau internetu iš orchidėjos.lt, o naujų gėlyčių tuo metu neturėjau, tai man vis tik panašu kad ta mikorizė kalta. Dar paskaitinėjau ankstesnę tema, tai radau kad ne man vienai čia taip nutiko  g.gif

Labas vakaras. smile.gif O per kiek laiko atsiunčia? Aš apmokėjau už užsisakytas prekes liepos 12d., bet iki šiol negavau jokio atsakymo. verysad.gif Maniau, kad jau šią savaitę išsiųs. Per kiek laiko jūs gavote prekes?
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 07 16, 22:45)
Gal reikia nukirpt ta stieba ir bandyt ant dregnu zemiu laikyt, gal isisaknys?  g.gif

norint įšaknydint, reikia sulaukti šaknų. Paskaitykite apie keikius 1 tėmelės psl.
lens.gif stiebas lyg džiūti pradėjęs, gal kas ne taip su šaknimis ar lapai nesuglebę?
Nepergyvenkit, jei sveikas augalas, išleis naują žiedstiebį, tik reikia labiau susirūpinti priežiūra mirksiukas.gif
QUOTE(Adelle @ 2010 07 17, 01:04)
O per kiek laiko atsiunčia?

Pasiskambinkite nurodytais kontaktais arba parašykite jiems el.laišką. Gali būti, kad problemos su paštu, ne su jais, juk pats atostogų bumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 17 liepos 2010 - 07:10
QUOTE(lark @ 2010 07 17, 07:08)
norint įšaknydint, reikia sulaukti šaknų. Paskaitykite apie keikius 1 tėmelės psl.
lens.gif  stiebas lyg džiūti pradėjęs, gal kas ne taip su šaknimis ar lapai nesuglebę?
Nepergyvenkit, jei sveikas augalas, išleis naują žiedstiebį, tik reikia labiau susirūpinti priežiūra  mirksiukas.gif

Lapai kieti ir stori, su saknim atrodo irgi viskas tvarkoj g.gif
pagalvojau apie daiginima pamacius sita albuma: http://public.fotki....rimentas/#media
Atsakyti