Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(tviga @ 2010 07 15, 20:04)
Merginos, noriu paklausti ar gali būti kad po mikorizės panaudojimo atsirado mažų musyčių, ar čia tik man taip sutapo ir kažkokie kenkėjai įsisuko. Jos tokios mažytės, bandžiau išgaudyti tiesiog rankom, bet man rodos jos dauginasi greičiau nei aš jas gaudau, nes kasdien vėl randu jų, ypač kai pajudinu gėles išlenda iš skrotelės, kai kurios iš substrato doh.gif

Prakeikiau as ta mikorize doh.gif lotuliukas.gif tu pabandyk perliet vazona duso srove, pamatysi kiek tu musiu kiausiu issiplaus doh.gif namie musynas su kuriuo kovoju iki siol. Panaudojus diklofosa aprimo kazkiek, bet jauciu dar pati substrata kokiu nuodu reikia perliet.
Atsakyti
o pas mane neatsirado musiu taip kad jau tikrai nuo mikorizes ir tikrai lb daug. Buvo keliolika, isnyko pacios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 16 liepos 2010 - 11:44
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 11:58)
Prakeikiau as ta mikorize  doh.gif  lotuliukas.gif tu pabandyk perliet vazona duso srove, pamatysi kiek tu musiu kiausiu issiplaus  doh.gif namie musynas su kuriuo kovoju iki siol. Panaudojus diklofosa aprimo kazkiek, bet jauciu dar pati substrata kokiu nuodu reikia perliet.

Ačiū už patarimą, reikės pabandyt su dušu išplaut, jei nepadės tai gal tikrai kokios chemijos reiks pasiieškot.
Tai dabar kur aš dėsiu tą beveik pilną kibirėlį mikorizės lotuliukas.gif gal kam reikia pabandymui? jei musių nebijot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 16, 12:42)
o pas mane neatsirado musiu taip kad jau tikrai nuo mikorizes ir tikrai lb daug. Buvo keliolika, isnyko pacios.

nu aš nesugalvoju kito paaiškinimo kaip tik nuo jos g.gif nes tas gėlytes kurias persodinau tai ir užpuolė musės, o kitos kurių nepersodinau ir nedėjau mikorizės tai ir dabar be musyčių
Atsakyti
neisivaizduoju,gal dar kokiu niuansu yra rolleyes.gif
Atsakyti
Oj as uzmeciau aki i jusu gele ir pagalvojau, kad tai Ph, tada mano info tikriausiai netiks... del jusu geles nieko patarti deja negaliu, nes turiu tik Ph.

As tai labai siulyciau jums nusipirkti trasas su daug azoto, nes jis labai skatina saknu augima (ant buteliuko neraso, kad skirta tik Ph, raso apie orchidejas bendrai). Dar vienas idomus dalykas, pastebejau, kad jei gelyte nuzydejus ar ilgai nedziugino ziedais tai naujos saknys atsiranda 2-3 sav. begyje. Tos gelytes, kurios tarkim zydi- naujas saknis isleidzia gal ne taip greitai, bet tikrai - nauju sakn. bus.
Papildyta:
QUOTE(ingina @ 2010 07 16, 11:28)
klausimelis del laistymo - orchideju kol kas laistyti nereikia, dar rasos laseliai ant vazono matosi, nors saknys kaip ir prarade spalva, bet visada laukiu, kol neliks rasos laseliu. turime isvaziuoti visai savaitei, o pranesa nerealius karscius. gelytes liks bute, kuriame bus tvanku ir manau, kad labai... ar galeciau i vazoneli ipilti vandens? pas mane jos dviejuose vazonuose - pirmas permatomas su sylutem dugne, o antras del grozio - pirmasis vazonas nuo antrojo dugno yra mazdaug per 3 cm. tai jeigu ipilciau vandens taip, kad nesiektu pirmojo vazonelio ar gelytems bus geriau ar geriau tegul istveria sia kaitra be vandens? bijau, kas nesusustu...



as tai tikrai nepalikciau gelyciu ant palanges ir dar pries isvaziuojant istatyciau gele minimum 5 val i vandenuka, o kadangi turit dviguba vazona, tai i ta antra ipilciau vandens (apie 1-1,5c m), tegul sau garuoja, kai toks karstis isgaruos gal net per para. O tie rasos laseliai ant vazono- per toki karsti labiau parodo temperaturos skirtuma tarp dienos ir nakties... todel galima apsigauti , jog substratas nepradziuves. As ir ziema istatau savp orches mazdaug 3 val. i vandeni, dar ne viena nesupuvo... ir tikrai nesupus per toki karsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 16 liepos 2010 - 16:22
QUOTE(tviga @ 2010 07 16, 12:11)
Ačiū už patarimą, reikės pabandyt su dušu išplaut, jei nepadės tai gal tikrai kokios chemijos reiks pasiieškot.
Tai dabar kur aš dėsiu tą beveik pilną kibirėlį mikorizės  lotuliukas.gif gal kam reikia pabandymui? jei musių nebijot   biggrin.gif
Papildyta:

nu aš nesugalvoju kito paaiškinimo kaip tik nuo jos  g.gif  nes tas gėlytes kurias  persodinau tai ir užpuolė musės, o kitos kurių nepersodinau ir nedėjau mikorizės tai ir dabar be musyčių

Nu nesuprantu g.gif Pas mane jokiu musiu neatsirado,nors visos orches pas mane su mikorize g.gif g.gif Gal sutapimas jum?Arba mano mikorize musem netinka biggrin.gif
O dar viena mintis,o negali buti,kad museles atsineset su subtratu,arba su nauja gele? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 16 liepos 2010 - 16:56
Pries 5 min. radau labai idomu straipsni, dabar suprantu kodel mano teorijos pasitvirtina... nors ir kitoms dalyv. jos napetinka. Straipsn. deja rusu kalba.


http://webcache.goog...r...=clnk&gl=ru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 16 liepos 2010 - 18:05
QUOTE(carela @ 2010 07 16, 17:23)
Nu nesuprantu g.gif Pas mane jokiu musiu neatsirado,nors visos orches pas mane su mikorize g.gif  g.gif Gal sutapimas jum?Arba mano mikorize musem netinka biggrin.gif
O dar viena mintis,o negali buti,kad museles atsineset su subtratu,arba su nauja gele?  g.gif

Substratas is SKm, niekad jame muses negyveno. Galva guldau, kad mikorize jas sugunde. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 20:04)
Substratas is SKm, niekad jame muses negyveno. Galva guldau, kad mikorize jas sugunde.  doh.gif

kas ta mikroze??? blush2.gif
Atsakyti
Cia http://www.orchidejo...php?id=36&cid=6 yra aprasymas.
Atsakyti
Dar labai noreciau padekoti visoms merginoms ir moterims, kurios man parase i AZ, as visada tikrai atsakysiu ir galiu konsult. nors ir kiekviena diena, jei yra poreikis. Tikiuosi , kad Jusu visu gelytes kiekviena diena bus tik grazesnes.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 16, 17:23)
Nu nesuprantu g.gif Pas mane jokiu musiu neatsirado,nors visos orches pas mane su mikorize g.gif  g.gif Gal sutapimas jum?Arba mano mikorize musem netinka biggrin.gif
O dar viena mintis,o negali buti,kad museles atsineset su subtratu,arba su nauja gele?  g.gif

Substratą ir mikorizę pirkau internetu iš orchidėjos.lt, o naujų gėlyčių tuo metu neturėjau, tai man vis tik panašu kad ta mikorizė kalta. Dar paskaitinėjau ankstesnę tema, tai radau kad ne man vienai čia taip nutiko g.gif
Atsakyti