Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, kreipiuos su klausimeliu. Gavau dovanu orchideja su 3 ziedkociais. Kai ji nuzydejo, vienas is ziedkociu pradejo leisti nauja atauga is 3 narelio, kaip suprantu, ten naujas ziedkotis g.gif (nesijuokit, pirma toki zveri auginu). Tie du like stagarai - ziedkociai? ilgiausiai nerode jokiu gyvybes zenklu, todel juos nukirpau virs 3 narelio. Taip ir stovi dabar trys virbai - vienas leidzia nauja sakele, o kiti du nieko.... Ar man tuos du nukirpti trumpai ar palikt ir tiketis, kad kazka naujo ir jie isleis? Galvoju, kad gal jei nukirpciau, daugiau energijos augalas turetu tiem naujiem ziedam? Jokio grozio is tu virbu, bet vis tikiuosi, kad ir jie kokia atauga isleis, kaip ir pirmasis
P.S. Mano orchideja phalaenopsis
Atsakyti
ačiū, Šilingė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2010 07 14, 13:33)
vienas is ziedkociu pradejo leisti nauja atauga is 3 narelio, kaip suprantu, ten naujas ziedkotis  g.gif

Ar man tuos du nukirpti trumpai ar palikt ir tiketis, kad kazka naujo ir jie isleis?


ten šakelė

jei jau nukirpot ir kurį laiką jokių "žinių", tai aš kirpčiau visai, užaugs nauji dideli ir gražūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 07 14, 11:49)
tai aš kirpčiau visai, užaugs nauji dideli ir gražūs mirksiukas.gif


Va va, man irgi toks noras kyla. Bet ir gaila is kitos puses, vis tikiuosi, kad prasikals koks narelis...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 13, 22:17)
O Jus taip darydama isivaizduojat, kad labai daug patirties turit?  blink.gif Man cia atrodo net sadistiskas poelgis, kaip kokiam vorui ispesiot keleta poru koju, nes ju per daug  blink.gif Siaip tai vazonu zalejimo priezastis yra visai kita  blink.gif Ir kodel nepatyrusioms to nedaryti?  blink.gif Ka jus kitap darot?

Ne, nu as rimtai gal kazko nesuprantu  blink.gif

As tai paskutinius puslapius kaip komedija skaiciau lotuliukas.gif bet is tikruju kaip kas moka taip ir augina biggrin.gif kiekvienas randa savo auginimo buda biggrin.gif tik kazin kaip su Vandom, kaip joms saknis apkarpyti?
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 07 14, 20:36)
As tai paskutinius puslapius kaip komedija skaiciau lotuliukas.gif bet is tikruju kaip kas moka taip ir augina biggrin.gif kiekvienas randa savo auginimo buda biggrin.gif tik kazin kaip su Vandom, kaip joms saknis apkarpyti?

jo visas biggrin.gif ir pageidautina nuliniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 14 liepos 2010 - 20:03
na jeigu jums taip juokinga, tai juokites... siandien special. i savo kursus italu nenuejau, o geles fotkinau ir net sunumeravau, nes ateityje zadejau vel ideti foto tu paciu gelyciu ir pasidziaugti kartu su visais forumo dalyviais: naujais lapais, stiebais ir ziedais.. bet paskaicius siuos komentarus, manau, kad ilgai lauksit tu foto... nors jums tikriausiai ir nelabai idomu buvo (galejau ir nevargti). Man tos geles yra brangios tuom, jog mano ilgiausia palange uzima geles mano pacios pirktos vos uz kelis Lt i tas gelytes idejau daug darbo, nes visos buvo ,,prie mirties,,. Panagrinejau kokias geles kitos dalyves deda i reanimacija, tai visi mano sunkus atvejai buvo kelis kart sunkesni... visai be saknu ar su puse lapo, todel ir norejau, kad kartu pasidziaugtume butent siomis nuskriaustomis ir atgaivintomis gelemis. Aisku turiu dar nemazai sveiku orchideju, dazn. dovanotu- bet man brangiausios mano vargsiukes.... taigi, kai busit malonesni ir idesiu foto
Papildyta:
Ir kitiems dalyviams siulau fotograf. (jei turete kokiu vargsiukiu) savo gelytes pries ir po...juk taip idomu ziureti i viena ir ta pacia gele, kai aisku, jog kitas mano vetoje nebutu jos pirkes ar butu tiesiog ismetes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annabelle: 14 liepos 2010 - 22:08
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 14, 23:07)
siandien special. i savo kursus italu nenuejau, o geles fotkinau ir net sunumeravau, nes ateityje zadejau vel ideti foto tu paciu gelyciu ir pasidziaugti kartu su visais forumo dalyviais: naujais lapais, stiebais ir ziedais.. bet paskaicius siuos komentarus, manau, kad ilgai lauksit tu foto... nors jums tikriausiai ir nelabai idomu buvo (galejau ir nevargti).
Panagrinejau kokias geles kitos dalyves deda i reanimacija, tai visi mano sunkus atvejai buvo kelis kart sunkesni... visai be saknu ar su puse lapo, todel ir norejau, kad kartu pasidziaugtume  butent siomis nuskriaustomis ir atgaivintomis gelemis.

O tai ko dabar? Juk tiek vargai, ir net kursus praleidai. console.gif Įdėk, bus kas supras ir pagirs. mirksiukas.gif
Na taip. Tikiu, kad iš numirusių jas prikėlei. Tai įdėk foto, pasidžiaugsim ir mes. mirksiukas.gif biggrin.gif
O tu jas žievėse ar durpėse augini? Kas kiek laiko laistai? Pasidalink patirtimi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu rimtai taip stengetes, net kursai praleisti, o dabar.. schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 15 liepos 2010 - 08:56
QUOTE(Annabelle @ 2010 07 14, 23:07)
na jeigu jums taip juokinga, tai juokites... siandien special. i savo kursus italu nenuejau, o geles fotkinau ir net sunumeravau, nes ateityje zadejau vel ideti foto tu paciu gelyciu ir pasidziaugti kartu su visais forumo dalyviais: naujais lapais, stiebais ir ziedais.. bet paskaicius siuos komentarus, manau, kad ilgai lauksit tu foto... nors jums tikriausiai ir nelabai idomu buvo (galejau ir nevargti). Man tos geles yra brangios tuom, jog mano ilgiausia palange uzima geles mano pacios pirktos vos uz kelis Lt i tas gelytes idejau daug darbo, nes visos buvo ,,prie mirties,,. Panagrinejau kokias geles kitos dalyves deda i reanimacija, tai visi mano sunkus atvejai buvo kelis kart sunkesni... visai be saknu ar su puse lapo, todel ir norejau, kad kartu pasidziaugtume  butent siomis nuskriaustomis ir atgaivintomis gelemis. Aisku turiu dar nemazai sveiku orchideju, dazn. dovanotu- bet man brangiausios mano vargsiukes.... taigi, kai busit malonesni ir idesiu foto
Papildyta:
Ir kitiems dalyviams siulau fotograf. (jei turete kokiu vargsiukiu)  savo gelytes pries ir po...juk taip idomu ziureti i viena ir ta pacia gele, kai aisku, jog kitas mano vetoje nebutu jos pirkes ar butu tiesiog ismetes.

Annabelle būtinai įdėkite foto, tikrai labai įdomu kaip gėlytės atrodo.
O dėl fotografavimo aš pati dažnai pagalvoju kad reikia fotografuoti persodinant ir po jo kad matytųsi kaip atsigauna, bet dažniausiai pritrūksta laiko, o ir persodinimo metu nelabai ten gali fotografuoti, reik pagalbininko kad šalia būtų ir nereiktų prieš kiekvieną foto rankas plautis ir t.t.

O kad nebūtų sausa mano žinutė parodysiu kaip savo vieną gelbėjau
Maždaug prieš 1,5 metų išpuvo skrotelė, bet gėlės neišmečiau. Gėlytė liko tik su vienu lapuku ir keliomis šaknimis. Maždaug metus laiko taip ir stovėjo, tik šakneles augino. Viršutinės šaknys visai nekokios, bet viduje yra gražių naujų žalių šaknų. Po metų išleido du žiedukus (1 foto) galvojau jau tikrai jie bus paskutiniai, todėl ir foto pasidariau. Pažydėjo porą mėn ir žiūriu atsirado vaikelis biggrin.gif , o dar po poros savaičių ir antrą radau po lapuku pasislėpusį clap.gif
Neseniai kažkuri klausė ar įmanoma išgelbėti tokią gėlytę su išpuvusiu viduriuku, tai dabar jau tikrai galiu atsakyt kad įmanoma 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Tiesa šiandien jie abu jau didesni nei fotose smile.gif
Atsakyti
oho,tviga,saunuole!!!kantrybe gelezine!!dabar gailiuosi,kad ziema savo 4 ismeciau nei nepabandziusi ju gelbeti verysad.gif bet tada dar nebuvau cia,ir dar daug ko nezinojau apie sias nuostabias geles.isvis,galvojau,kad jos labai lepios...o pasirodo,labai gajos. thumbup.gif
Atsakyti